Jak převést tlakovou myčku na kanalizační trysku? 5 snadných způsobů!

Přemýšleli jste někdy o tom, jak přeměnit tlakovou myčku na kanalizační trysku? Žádné další starosti, jste na správném místě. Nejprve si musíte vybrat tryskovou sadu z jakéhokoli známého obchodu; přidáním specifických konverzních sad k vysokotlaké myčce lze přeměnit na trysku na odpadní vodu a použít ji k čištění kanalizace, aniž by to účinně způsobovalo jakékoli problémy.

Nejprve musíte připojit hadici myčky k tlaku, vytáhnout postřikovač z myčky a místo toho zajistit její kulový ventil, nyní připojte propojovací trysku ke svému kulovému ventilu a připojte hadici na jiný konec vaší hadice tryskače.

Připojením trysky určené především k čištění kanalizačních potrubí a odtokových tlakových myček lze kanalizační trysku přeměnit na různé druhy.

Pojďme o tom více!

Co je Sewer Jetter?

Než začneme vytvářet kanalizaci z vaší pračky, pojďme si projít základy a definovat, co je tryskač. Proces jde plynuleji, protože lépe pochopíte, jak věci fungují.

Pokud mluvíme o vodní trysce, budete vědět, že se jedná o motor na čištění nadměrného množství vody využívající vysokotlakou vodu, takže je jisté, že smyje a odstraní ucpání v odvodňovacích systémech. Jeho hlavní součástí je velkokapacitní čerpadlo, které vytváří tlak vody.

Pak je třeba zvážit několik věcí. Hadicové fitinky Sewer Jetter existují v různých tvarech a velikostech, ale všechny slouží stejnému účelu. Mezi další části tryskače odpadních vod patří hadice a cívka na hadici. Můžete mít také nádobu na vodu. Spíše než na zahradní hadici nebo vodovodním kohoutku má většina trysek ve větším měřítku přívod vody, jako je nádoba na vodu.

Podobnosti mezi tryskou a motorovou myčkou – zejména použití vysokotlaké vody, čerpadla, hadic, motoru a řady hadic – umožňují snadnou transformaci vysokotlaké myčky na kanalizační trysku.

Způsoby přeměny tlakové myčky na kanalizační trysku

Takže teď chápete, co je taková kanalizace a jak se liší od myčky, pojďme se podívat, jak z vaší myčky udělat jiný druh čisticího zařízení. S několika nástroji byste mohli proměnit motorovou myčku v trysku na odpadní vody. Muž však pravděpodobně zná tlakové myčky a trysky na odpadní vody. Takže pro ty, kteří nejsou tak znalí, projdeme, jak jej používat a jaká preventivní opatření je třeba přijmout. Zde jsou způsoby, jak přeměnit tlakovou myčku na kanalizační trysku:

#1. Pořiďte si kanalizační soupravu

Chcete-li vytvořit trysku na odpadní vodu z myčky, budete potřebovat několik sad úprav. V závislosti na vašem oboru práce, stroji a drenážním systému se sady mohou lišit. Budete také potřebovat hadici trysky, trysku, kulové ventily, spojovací hadici a naviják hadice. Toto jsou všechny základní sady, které potřebujete k dokončení procesu konverze.

#2. Demontujte součásti tlakové myčky

Když dokončíme čištění povrchu, obvykle odstraníme všechny součásti tlakové myčky a bezpečně je uložíme v našem skladu. S výjimkou stříkací pistole je počáteční fází integrace všech dílů na jejich správná místa. Připojte jeden konec trysky Horsepower k myčce a druhý nechte nepřipojený.

#3. Připojte kulový ventil

Kulová tryska musí být nyní připojena k otevřenému konci vaší hadice Horsepower. Vyberte si kulový kohout s metodou konektoru, abyste si práci usnadnili a zpříjemnili. Přepínač na kulovém ventilu umožňuje zapínat a vypínat vodní cesty. Přečtěte si, jak nastavit vypouštěcí ventil na tlakové myčce.

#4. Připojte propojovací hadici

V této fázi připojte jeho druhý otevřený konec hadice propojky k punčoše vašeho tryskáče. Tato hadice je často delší než standardní hadice a musí být namotaná na vhodné kolo. Zkontrolujte, zda je vaše hadice správně navinutá a uložená.

Připevněte trysku ke spodní části propojovací hadice, která půjde do vaší drenážní trubky a odstraní všechny překážky. Propojovací hadici nelze použít se stříkací pistolí a musíte zajistit, aby během čištění zůstala v chodu. Čerpadlo, hadice, motor a řada trysek – usnadňují přeměnu myčky na trysku do kanalizace. Průtok vody lze ovládat nastavením spínače kulového ventilu. Vědět, jak opravit hadici tlakové myčky.

#5. Otestujte svůj kanalizační tryska

Vaše zařízení je nyní připraveno k použití a vy musíte ověřit, že všechny součásti fungují podle očekávání. Zahřejte ji, vypněte vodu a vložte propojovací trysku do drenážní trubky. Pokračujte v jejím zasunování, dokud nebudou odstraněny všechny překážky a nečistoty. Když skončíte se svým úkolem, jemně hadici vyjměte a připravte se na vypnutí přívodu vody, než odstraníte poslední konec.

Je to obal!

Jsme rádi, že jste se dobře dozvěděli o způsobech, jak přeměnit tlakovou myčku na kanalizační trysku. Není to složitá proměna, ale pokud si koupíte stavebnici, která neodpovídá vašemu modelu, bude to pro vás problém. Vše, co potřebujete, je pozorně si přečíst výše uvedené kroky při přeměně tlakové myčky na trysku. Děkujeme, přátelé, že jste s námi!