Jak přesunout pračku a sušičku nahoru? 7 snadných kroků & Více!

Toužíte se naučit, jak přesunout pračku a sušičku nahoru? Když klepete do odtokového potrubí, noste nejprve rukavice, protože obsahují škodlivé bakterie. Buďte připraveni přemístit vodovodní potrubí do pračky a sušičky a očekávejte neočekávané.

Zatímco přesouváte potrubí, budou se objevovat zátarasy, které by mohly bránit v realizaci projektu.

Je lepší použít pánev pod spotřebiče, protože pokud pračka vyteče nebo přeteče, způsobí to spoustu škod, jako druhé patro poskytuje základnu, která podpoří vibrace a stroj. Zahrňte také vodovodní přípojku, 4kolíkovou elektrickou přípojku a odvodnění. Začněme tedy číst tento článek!

Postup při přesunu pračky nahoru

Zde jsou kroky, které je třeba mít na paměti při přesunu pračky nahoru.

Krok č. 1. Umístění vozíku zařízení

Umístěte vozík zařízení se širokými pneumatikami a větším rámem. Má flexibilní popruhy, které přivazují vybavení ve kočáru, což je lepší než malý „ruční vozík“. Je dobré si jej pořídit ve stavebnictví a domově a vozík na nářadí si pronajmout od leasingové společnosti. Přečtěte si referenční příručku pro další pokyny týkající se manipulace s vozíkem.

Krok č. 2. Zrušení připojení periferií

Dále následuje odstranění periferních připojení, jako jsou ventilační trysky nebo vodovodní potrubí. Uchopte kabelové spony, abyste ochránili elektrické kabely. Udělejte to správně, aby to nebránilo v cestě při řazení. Přesto se ujistěte, že po použití pračky nejsou žádné krysí pelíšky nebo brouci. S tím zařízením jste nikdy nechtěli stěhovat do místnosti nepotřebné prvky.

Krok č. 3. Umístění vrhací přikrývky nad povrch zařízení

Umístěte na povrch zařízení malou přikrývku. Namontujte jej vedle vozíku, který jej chrání před pády nebo poškrábáním.

Krok č. 4. Překlopení servisního vozíku níže a pod myčku

Dále následuje, jak přesunout pračku a sušičku nahorus, přemístit servisní vozík více dolů a přímo pod pračku. Upevněte její vzpěru napříč střední částí podložky. Pevně ​​jej zajistěte pomocí ráčnového knoflíku přímo v rámu stroje.

Krok č. 5. Přesouvání vozíku stroje

Pohybujte vozíkem stroje, zatímco umístíte pračku k patě schodiště. Pneumatiky a knoflík by měly být podél schůdků.

Krok #6. Posun do dvou až tří taktů a otočení auta k vám

Otočte vozík s vybavením směrem k sobě a posuňte o dvě až tři míry nahoru. Zvedněte povrch pračky, dosáhněte vozíku počínaje pouzdrem se svými spolupracovníky nebo přesouvajícími se kamarády. Měli by si pokrčit kolena a nepřepadnout přes záda. Při kroku a každém kroku by se měly pohybovat pomalu a postupně nahoru. Pokud se chcete zastavit a odpočinout si, musíte na nějakou dobu skončit.

Krok č. 7. Umístění podložky v pořádku

Umístěte podložku ve správném pořadí. Poté postupujte podle postupu přesunutí sušičky nahoru.

Postup při přesunu sušičky nahoru

Zde jsou kroky, které je třeba zvážit při přesunu sušičky nahoru.

Krok č. 1. Zabezpečení sušičky v jedoucím vozidle

Zajistěte sušičku pomocí rohatky nebo provázku v jedoucím vozidle. A pak umístěte lightboxy na okraje nástroje. Neměl by však být tak velký, aby mohl způsobit poškození jednotky. Odpojte sušičku a připojte přípojku k zadní části sušičky. Použijte k tomu lepicí pásku nebo balicí lepidlo. Odpojte trubku a umístěte ji do sušičky pro sušičku plynu.

Krok č. 2. Umístění odvzdušňovacího otvoru kovové trubky do nádoby

Pokud se odvzdušnění kovové trubky odpojilo a slušně umístilo vedle nádoby, opravte trubku poté, co ji položíte; pokud existuje, existuje odvzdušňovací potrubí. Zakryjte sušičku balicími listy a umístěte ji do vozíku. Pak jej můžete přesunout vedle svého auta. Pokud nepoužíváte panenku, můžete použít pohyblivá kolečka nebo prostěradla, která používají stejná opatření, protože to je stejné jako to, co děláte s pračkou. Postupujte podle stejných kroků, které byly popsány při přemisťování pračky, ať už ji budete přesouvat dolů nebo nahoru. Může být užitečné přečíst si o nejlepší kompaktní pračce a sušičce.

Další tipy, které byste si měli zapamatovat při stěhování strojů

Níže jsou uvedeny další tipy, které si zapamatujte, jak přesunout pračku a sušičku nahoru:

  • Odřízněte odtok nebo zdroj ze zadní části jednotky podle pokynů dodavatele. Nakonfigurujte její svorky a řiďte se dalšími postupy v průvodci, abyste připravovali podložku, když ji posouváte na jiné místo. Zakryjte uzávěr a zároveň chraňte napájecí kabel na zadní straně zařízení. Zajistěte podložku s předním plněním a zajistěte bránu.
  • Obklopte pračku cestovními prostěradly, abyste ji chránili před poškozením nebo oděrkami. Získejte podporu od kohokoli, pokud jej umístíte na vozík a pojedete s ním nahoru po svahu a kamionem.
  • Pokud nemáte k dispozici žádný ruční vozík nebo vozík, přetáhněte stroj pomocí přikrývky do správné polohy. Jen opatrně, zvedněte nohy. V případě potřeby si udělejte přestávky a noste prádelní systém po schodech. Na každém kroku se musíte také zastavit.

It’s A Wrap!

Jak přesunout pračku a sušičku nahoru je snazší, když máte kolem sebe tým podpory, který to udělá. Bude to také vyžadovat nějaké nástroje, jako je panenka nebo strojní vozík. Bude to zahrnovat nějaké přetahování, zvedání a posouvání. Ale co je důležitější, vyžaduje to pauzu na každém kroku cesty. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a jak používat podložku.