Jak přesunout lednici bez panenky? 5 užitečných metod, které byste měli vyzkoušet!

Jak přesunout lednici bez panenky? Chladničky mohou být obrovské v závislosti na stylu a hmotnosti. Minilednička, jednodveřová lednička, dvoucestná lednička, vestavěná lednička, třídveřová lednička a dokonce i čtyřdveřová lednice. Ale samozřejmě, že je to dražší s počtem funkcí, které má.

Bez ohledu na to může být přesun lednice výzvou, protože je těžkopádný a křehký, takže s ním musíte být opatrní.

Proto byste lidé používali panenku. Existují však případy, kdy je panenka mimo váš dosah, takže budete muset najít jiné způsoby, jak přemístit ledničku. Nedělejte si starosti, protože tento článek poskytne metody pro přesun lednice bez použití panenky.

Metody přesunu chladničky bez panenky

Jak přesunout lednici bez panenky? Buď se přestěhujete do nového domu, nebo ho přenesete na nové konkrétní místo. Existují způsoby, jak to udělat bez námahy. Bohužel existují případy, kdy panenka není k dispozici, a musíme najít jiné způsoby, jak naše problémy vyřešit.

Jsme rádi, že nemusíte mít panenku, abyste mohli přesouvat lednici. Než to uděláte, nezapomeňte odpojit chladničku ze zásuvky, vyjmout všechny položky uvnitř, vyčistit ji do sucha a zajistit dveře, aby zůstaly zavřené. Před přesunem byste chtěli, aby byl v bezpečí.

Také nechcete lednici škrábat pouhým klouzáním. To není dobré a může se vám rozbít lednice. Níže jsou uvedeny některé metody nebo způsoby, které můžete použít k přemístění lednice bez pomoci panenky nebo čehokoli.

Metoda č. 1. Požádejte o pomoc

Bude to těžká práce přenášet ledničku sama, proto požádejte o pomoc ostatní lidi, kteří vám lednici pomohou. Budete potřebovat asi tři až čtyři osoby, podle toho, jak je to těžké. Tímto způsobem budete potřebovat koordinaci a hodně síly. Ujistěte se, že své kroky a rychlost načasujete, takže budete hladce provádět tah.

Čas od času si můžete udělat přestávku. Je to však těžkopádné a chvilkové přenášení je únavné. Když dorazíte do cíle, pomalu odložte lednici. Nechtěli byste rozbít lednici.

Metoda č. 2. Pomocí posuvníků nebo koleček

Některé chladničky měly kola, když jste je koupili. Pokud vaše chladnička žádnou nemá, můžete si ji koupit, abyste si usnadnili proces stěhování. Existuje také předmět vyrobený pro takové situace, kterému se říká multifunkční pohyblivá a nastavitelná podpěrná základna.

Jedná se o rozvor čtyř kol, kde můžete upravit jeho velikost podle vaší chladničky. Tento produkt se snadno používá. Vše, co musíte udělat, je zvednout lednici na základnu a můžete vyrazit. Tento produkt můžete zakoupit online nebo ve svých místních železářstvích za nízkou cenu.

Metoda č. 3. Ať to projde

Předpokládejme, že nemáte k dispozici žádnou pomoc. Můžete to udělat sami, i když to bude vyžadovat velkou opatrnost. Vyčistěte cestu k místu, kam ji přesunete. Postavte se za ledničku a jemně ji houpejte ze strany na stranu. Je to jako chodit s batoletem. Bude to nějakou dobu trvat, ale budete to moci přesunout.

Metoda č. 4. Pomocí zvedáků

Předpokládejme, že nemáte moc lidí na pomoc, zvednete lednici. Pomocí pohyblivých popruhů můžete chladničku zvednout a přesouvat. Tato metoda je vhodná pro zvedání dvou osob. Poskytuje větší podporu chladničce při zvedání.

Metoda č. 5. Pomocí rampy

Při přemísťování chladničky musíte vždy dodržovat opatření, aby nedošlo k jejímu poškození. Tato metoda však přináší spoustu rizik, takže budete potřebovat lidi, kteří vám pomohou. Nejprve budete potřebovat něco robustního a dostatečně bezpečného, ​​který můžete použít jako rampu pro lednici. Poté nechejte někoho čekat na druhé straně rampy, aby chytil ledničku, a další osobu, která vám lednici pomůže sklouznout po rampě.

Chcete -li to provést, umístěte lednici na rampu. Zajistěte, aby byl úhel rampy alespoň v úhlu, který pomůže ledničce v pohybu. Pomalu na něj silně zatlačte a buďte při sklápění chladničky podpůrní, aby nespadla a nerozbila se. Jakmile dosáhnete na druhou stranu, zvedněte jej a postavte na místo. Nyní je dobré jít.

To je skoro všechno. Existuje mnoho způsobů, jak přemístit ledničku, ale vždy buďte opatrní při manipulaci s objemným zařízením, zvláště když to děláte sami. Bez ohledu na to, pokud jde o další témata související s chladničkou, možná se budete chtít naučit testovat kompresor chladničky, což může být užitečné.

Závěr

Navzdory všem ostatním možnostem, jak přemístit ledničku bez panenky, je používání panenky stále nejlepší možností při jejím přesunu.

Připravte si materiály a zavolejte těm, které budete potřebovat, pomoc s přesunem věcí. Vyberte si nejlepší možnost, kterou máte. To vám pomůže zabránit poškození vaší chladničky a poskytne pohodlí. Ať děláte cokoli, nikdy nepokládejte lednici na bok ani na záda. To způsobí vaší lednici komplikace.

Po dosažení cíle vaší chladničky. Necháme sedět vzpřímeně asi dvě až čtyři hodiny. Nechte kompresorový olej vrátit na místo. Poté můžete zapojit napájecí kabel a vrátit veškeré jídlo dovnitř. Vždy zajistěte bezpečný pohyb.