Jak přepracovat koženou láskyplnou sedačku ve stylu 80. let

Máte sedačku ve stylu 80. let, která vám neslouží dobře? Pak je tento článek pro vás! Existuje několik způsobů, jak modernizovat staré sedadlo. Jak tedy přepracovat koženou láskyplnou sedačku ve stylu 80. let?

Vědět, jak jej opravit, je životně důležité Pokud vlastníte koženou sedačku a máte zaneprázdněný rodinný dům. Pokud jde o čalounění, je kůže díky své odolnosti a odolnosti silnou volbou. Kůže navíc elegantně zraje, což z ní činí vynikající investici.

Co je to Loveseat?

Pohovka je širší než křeslo, ale menší než tradiční pohovka, ideální místo pro malé plochy. Loveseats se obvykle vejdou dvě osoby, protože se pohodlně vejde pouze jedna osoba. Pohovka se liší od dvoumístného gauče v tom, že oba jsou známí pro dvě osoby, ale mají různé rozměry.

Existuje několik designů a stylů, z nichž si můžete vybrat, stejně jako různé milostné sedačky. Každý si najde něco, od sametových sedaček přes kožené sedačky až po multifunkční rozkládací pohovky. Malý design nejen pohodlně sedí dvěma lidem, ale také nejlépe využívá omezený prostor, aniž by byl obětován komfort. ‚

Jak přepracovat koženou sedačku z 80. let?

Kůže je pružný a trvanlivý materiál. Kůže, jako každý jiný materiál, však podléhá opotřebení. Například jeho barva může časem vyblednout, nebo může zaschnout a zlomit se. Před provedením jakýchkoli změn byste však měli posoudit stav kůže a stáří sedačky.

Kožený nábytek, stejně jako pneumatiky vozidel, již nemůžete opravit, pokud se může opotřebovat a degradovat. Jsou tyto stopy opotřebení viditelné na vaší kůži? Zde je váš průvodce, jak přepracovat koženou láskyplnou sedačku ve stylu 80. let.

Vyčistěte koženou sedačku

Prvním krokem opravy kůže je vyčištění povrchu kůže. Pomocí čisticího prostředku na kůži odstraňte veškeré nečistoty, nečistoty nebo povrchové skvrny. K čištění povrchu kůže byste měli používat komerční čističe kůže.

Tenkými, rovnoměrnými tahy nanášejte přípravek na čištění kůže na povrch kůže kruhově a rovnoměrně. Poté jej stejným pohybem setřete čistým hadříkem, který nepouští vlákna. Ekologickou náhražkou je kombinace 1 šálku norkového oleje a 12 šálků octa.

Oprava poškrábání

Domácí drápy, šperky a jiné ostré předměty mohou poškodit hotovou kůži, často používanou v nábytku. Chcete -li důkladně opravit poškrábanou kůži, oblast opravte pomocí koženého kondicionéru. Doporučujeme nejprve otestovat na skrytém místě a poté do celého kusu přidat kožený kondicionér, protože kondicionování může odbarvit konkrétní kůži.

Pokud máte hlubší škrábance, použijte k čištění oblasti měkký hadřík a čisticí roztok na kůži. Poté otřete poškrábané místo destilovaným bílým octem; po zaschnutí naneste na poškozené místo bezbarvý krém na boty. Pokud škrábnutí zůstane viditelné, vetřete olivový olej a smíchejte s bezbarvým leštidlem na boty, abyste zjistili, zda to pomáhá.

Kožená úprava sedací soupravy

Pravidelně byste měli kůži upravovat, aby získala ztracenou vlhkost a udržovala vlákna pružná, aby se zabránilo poškození. Pro dosažení nejlepších výsledků použijte čistě přírodní, prémiový kožený kondicionér. Nejprve naneste tenké vrstvy na kožený povrch hadříkem, který nepouští vlákna, štětcem, pěnovou houbou nebo dokonce rukama.

Existuje mnoho možností, jak si to udělat sami, například využití vazelíny nebo kokosového oleje. Bylo však zjištěno, že všechny z nich mají nepřesvědčivé výsledky a mohou změnit barvu vašeho gauče. Proto je výběr koženého kondicionéru vhodného pro koženou sedačku zásadní a dosáhne požadovaného výsledku.

Oprava vyblednutí

Přirozená barva kůže může časem vyblednout v důsledku vystavení slunci nebo pravidelnému opotřebení. Na vybledlou oblast na povrchu kůže naneste speciální barviva, která se dotýkají, a oživte ji. Speciální barviva používaná k bodovému dotyku obnoví ztracenou barvu.

Namísto ošetření na místě aplikujte na celou položku. Například kožené balzámy se dodávají v různých barvách, které doplňují původní barvu kůže a dodávají jí další barvu. Tento proces je velmi jednoduchý na provádění samostatně a je mnohem levnější.

Patching nebo Filling Leather Loveseat

K opravě drobných povrchových vad na kůži byste měli použít nášivky nebo výplně. Nejprve naneste paletovým nožem na kůži tenkou vrstvu, dokud nebude otvor v jedné rovině s povrchem kůže. Pokud kůže vyžaduje náplast, naneste dostatečné množství lepidla a přilepte ji na kožené plátno.

Vložte náplast do kůže a okraje vyplňte výplní. Tento krok není jednoduché vyřešit. Mohlo by být rozumné požádat o radu odborníka.

Dodejte svému plochému polštáři nový život.

Polštáře, které se zploštily a prohnuly, vypadají hrozně a nepohodlně se na ně sedí. Ale na druhé straně polštáře mohou dát dar života, obnovit pohovku a přidat do jejího života roky. Polštáře naplňte vatelínem, aby byly odpružené, a přesně změřte jejich délku.

Závěr

To jsou všechny věci, které potřebujete vědět o tom, jak přepracovat koženou milostnou sedačku ve stylu 80. let. Můžete použít všechny výše popsané postupy, abyste vdýchli starému koženému sedátku lásky nový život. Na druhou stranu schopnost provádět tyto procedury doma je nejdůležitější výhodou používání těchto postupů.