Jak požádat služebnou, aby byla na svatbě

Ti, kteří chtějí vědět, jak požádat družičku, aby byla na svatbě, zvažte tři jedinečné a sladké způsoby, jak ji požádat. Požádat svatební družičku by nemělo být složité, ale je vhodné to jen ozvláštnit.

Zahrnuli jsme také, co říct a kdy požádat svou družičku, aby to bylo hladké a přímé. A pokud jde o ženicha, můžete se rozhodnout pro nejlepšího muže ženy, tak proč si nepřečíst o tom, jaká je nejlepší žena na svatbě?

3 nejlepší způsoby, jak požádat čestnou dámu, aby byla na svatbě

Pole nabídky

Dobrým způsobem, jak to udělat, pokud nevíte, jak někoho požádat, aby se stal družičkou, je dar jako nabídka. Krabičku můžete naplnit předměty, které může použít na svatbu, jako jsou doplňky, make-up nebo dokonce přizpůsobený župan, který může nosit, když se s vámi bude připravovat na svatební ráno.

Můžete jí poslat krabici s návrhem nebo ji předat osobně, takže hned víte, jestli řekne ano. Personalizované položky jsou extra speciální a krabička s návrhem může sloužit jako váš brzký dárek jako poděkování.

Vy samozřejmě znáte svou budoucí družičku nejlépe, takže téma nemusí být s vaší krabičkou s nabídkou příliš svatební. Může to být předmět, který má sentimentální význam o vašem přátelství a obsahuje kartu s žádostí, aby se stala vaší družičkou.

Dopis

Svatby jsou sentimentální záležitostí, takže i váš návrh na družičku může být stejně sladký. Můžete jí poslat e-mail nebo fyzický dopis na její adresu.

Samozřejmě se chcete ujistit, že po večírku s nabídkou požádáte svou družičku, abyste věděli, zda je ochotna roli převzít. Dopis můžete také ozvláštnit tím, že přidáte fotografie pro výlet do paměti.

Dopis nemusí být dlouhý, ale měl by být přímý, aby vaše budoucí družička pochopila, že jde o návrh. Nakonec buďte se svými formulacemi upřímní a jako vodítko používejte pouze dopisy s návrhem družičky online.

Datum

Proč si místo posílání dárku nebo dopisu nestanovit datum a nezeptat se své budoucí družičky osobně? Pokud je schůzka nemožná kvůli vzdálenosti, můžete také nastavit videohovor.

Co je fantastické na tom, když někoho požádáte, aby byl vaší družičkou osobně, bude to zvláštní pocit. Můžete ji dokonce požádat o rande a pak zábavným způsobem prozradit, že chcete, aby byla vaší družičkou.

Pokud jíte v restauraci, můžete ji překvapit dortem, který se jí zeptá, zda může být vaší družičkou. Můžete být kreativní, jak chcete, v závislosti na tom, kde se scházíte se svou nejlepší holkou.

Co mám říct, když se ptám své služebné?

Zvažte tento základní náčrt pro svůj dar, dopis nebo jako věci, které řeknete, když se jich budete ptát osobně:

  • Krátký příběh o vašem vzájemném vztahu v průběhu let
  • Vysvětlete, jak moc si jich vážíte a jak tu pro vás vždy byli
  • Uveďte, jak pro vás znamenají a čím jsou výjimečné
  • Promluvte si o tom, že jsou vaší nejlepší volbou jako družička
  • Podělte se o to, jak moc by pro vás znamenalo být družičkou vaší svatby

Příklad formulace, jak požádat družičku, aby byla na svatbě:

Ahoj [jméno potenciální družičky], chci ti říct, jak jsem ti vděčný, že jsi byl vždy po mém boku po [trvání vztahu]. Překonali jsme mnoho vzestupů a pádů a ty mě vždy zmocníš ve všem. Takže když jsme se rozhodli, že se vezmeme, jsi první člověk, který mě napadl, když jsem si myslel, že by měl být mou družičkou.

Se vším, co bylo řečeno, bych byl rád, kdybys byla mou družičkou v [místo konání svatby] v [datum svatby]. Moc tě miluji a důvěřuji ti celým svým srdcem. Takže, budeš mou družičkou?

U dopisu s návrhem družičky vězte, že může být tak formální, vtipný nebo neformální, jak chcete. Může to být dokonce poetické nebo kreativní, pokud bude rozumět roli, o kterou ji žádáte.

Kdy bych měl požádat svou služku?

Můžete požádat svou družičku po zásnubním večírku nebo až si zajistíte datum a místo svatby. To jí pomůže připravit se i na další svatební aktivity.

Můžete požádat vdanou ženu, aby se stala čestnou?

Přečtěte si, co je to svatební družička, abyste věděli, čemu budete říkat družička, pokud je vdaná.

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak požádat družičku, aby byla na svatbě, pomocí tří metod.

Můžete jí dát dárkovou krabičku s návrhem družičky, dopis nebo se setkat a zeptat se osobně. Bez ohledu na to buďte se svou zprávou upřímní; tuto roli určitě ráda převezme.