Jak používat vysoušeč vlasů s kulatým kartáčem? 5 snadných kroků!

Ne všichni vědí, jak používat fén s kulatým kartáčem, a tak jsme se rozhodli přijít s tímto příspěvkem. V pěti snadných krocích můžete; tyto věci budete vědět, když budete číst dále v tomto článku.

Mnoho lidí se snaží zvládnout výbuch pouze v pohodlí svých domovů. To zahrnuje bolavé paže, zamotané prameny a dokonce i nadávky.

Právě z toho důvodu jsme pozorovali vlasové odborníky a požádali je o triky a tipy ohledně používání fénu s kulatým kartáčem. Pokud chcete také zjistit, co jsme se z nich naučili, raději si pilně zapisujte. Pokračujte ve čtení a budete vědět, jak na to jako odborník.

Postup použití vysoušeče vlasů s kulatým kartáčem

Než začneme, musíte si uvědomit, že použití kulatého kartáče na mokré vlasy by samozřejmě vedlo ke špatným výsledkům. Možná proto jste toto zařízení nenáviděli. Musíte si být vědomi toho, že pouze ztrácíte úsilí a čas, když si fénujete vlasy, když ještě nejsou z 80 nebo 90 procent suché. Pokud začnete fénovat, když vaše vlasy ještě nejsou většinou suché, styling by zabral mnohem déle do konce. To také znamená mnoho frustrací a unavených paží během celého procesu. Zde jsou kroky, jak používat vysoušeč vlasů s kulatým kartáčem:

Krok č. 1. Výběr kulatého kartáče

Kulaté štětce nejsou vytvořeny stejně, což nepřináší podobné výsledky. Velikost, hustota štětin a materiál jsou faktory, které významně ovlivňují výsledky, kterých dosáhnete. Tyto kulaté kartáče vyrobené z odvětrávaného kovu jsou ideální pro tepelnou podporu při stylingu.

Na druhou stranu kulatý kartáč s kančími štětinami je typicky hustší a pevnější, takže při tahu za vlasy vytváří větší napětí. To také vede k většímu zdvihu a objemu, když skončíte. Kulaté kartáče jsou v průměru relativně stejné jako kulmy – čím menší je průměr kartáče, tím menší je zvlnění. Pokud nejste profík, neměli byste si zahrávat s příliš malým kulatým kartáčkem. Jinak riskujete, že se vám vlasy zamotají do štětin. Každopádně se můžete podívat na tento nejlepší průvodce štětcem na vysoušeč vlasů.

Krok č. 2. Rozdělte si vlasy

Pokud to chcete mít rychle hotové, musíte si dát čas na fénování vlasů. Omotání příliš velké části kolem štětce proces neurychlí. Nakonec se vrátíte a předěláte je.

Doporučuje se ponořit vlasy na menší části, aby byly suché. To také urychlí styling, protože budete moci přejít k dalšímu po druhém. Chcete-li si vlasy rozdělit, začněte je rozdělováním na čtyři části. Poté začněte pracovat pouze na jednom segmentu a ostatní přichyťte tak, aby nepřekážely. Pro každou část je potřeba ji dále rozdělit na menší porce. Tentokrát by se na podsekcích mělo dát pracovat.

Krok č. 3. Změna úhlů

Jste si jisti, že se stylistka neustále pohybuje, když vyfukuje vlasy. Na tomto pohybu záleží. No, neměli byste tryskat pouze jedno místo vlasů a očekávat, že poté budou vypadat perfektně. Pomohlo by, kdybyste často měnili úhel. Pro začátečníky je tato technika doporučená. Začněte kulatým kartáčem od kořínků ke konečkům vlasů u kořene hlavy. Pokud toto ovládáte, můžete již změnit úhel kulatého kartáče, zejména přímo u konečků vlasů.

Namísto držení fénu vodorovně, když skončíte se zvednutím kořínku, zkuste suché vlasy převrátit kulatým kartáčem svisle. Při pohybu otáčejte nebo otáčejte zápěstím, aby vlna vypadala měkčí a přirozenější. Bez ohledu na způsob, jakým štětcem pohybujete, mějte na paměti, aby byla tryska neustále nakloněna dolů a rovnoběžně, aby se teplo rozptýlilo po celé ploše. vlasové partie je rovnoměrné a nenačechrá kutikulu.

Krok č. 4. Přepínání nastavení ohřevu

Další, kterou musíte v průběhu celého procesu důsledně měnit, je nastavení teploty vašeho fénu. Vysoký vzduch a vysoké teplo se zdá být nejlepší volbou, ale kombinace těchto dvou může mít za následek zamotaný a kudrnatý nepořádek – tedy pokud nejste profík. V blízkosti vaší vlasové linie musíte ztlumit nastavení pouze na střední . Nebo, pokud jsou vaše vlasy kudrnaté, zapněte je na nízkou teplotu. Spolehněte se na to, jak pomocí kartáče vytvoříte napětí při uhlazování vlasů. Jinak můžete skončit přesušením vlasů. To by vám zase mohlo ztížit práci na kadeřích.

Krok č. 5. Výfuk studeného vzduchu

Poté, co dokončíte jednu sekci, ztlumte nastavení ohřevu, abyste získali proud studeného vzduchu. To pomáhá držet tvar, zabraňuje krepatění a utěsní kůžičku. Horký vzduch tvoří vzduch, zatímco studený vzduch udává tvar. Někomu se však tento krok zdá zbytečný, a proto jej vynechávají. Pokud uděláte totéž, zjistíte, že výsledky nebudou trvat tak dlouho.

It’s A Wrap!

Tady to máte, lidi! To jsou jednoduché kroky, jak používat fén s kulatým kartáčem. Následujte je a užijte si po nich krásně okouzlující vlasy.

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak používat fén na vlasy a jak natáčet vlasy fénem.