Jak používat vysoušeč vlasů s kulatým kartáčem? 4 snadné kroky!

Chcete vědět, jak používat fén s kulatým kartáčem, protože uvažujete o nahrazení tradičního fénu? Jste na správném místě, protože vám řekneme správnou metodu použití kulatého kartáče pro různé účely.

Kulatý kartáč můžete použít k natočení, narovnání a úpravě vlasů. A jak bychom mohli zapomenout na objem, který našim vlasům dodává kulatý kartáč?

Všichni jsme unaveni držením fénu v jedné a žehličky v druhé ruce. je to ještě více vyčerpávající než držení činek při cvičení v posilovně. Myslím, že dívky nemohly více souhlasit. V tomto okamžiku se fén s kulatým kartáčem ukazuje jako zachránce. Přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších řečí začněme!

Typy kulatých štětců

Kulaté kartáče se dodávají v různých typech podle materiálu kartáče a rotačního nebo nerotačního válce. Existují tři významné kartáče na bázi chromu, keramiky a turmalínu.

  • Počínaje chromem je pracovní efektivita chromových kartáčů nejnižší ze všech. Za tyto kartáče zaplatíte nižší cenu a získáte tak nekvalitní předmět, který se vám zacuchá do vlasů kvůli drsnému povrchu.
  • Když se bavíme o keramických kartáčích, jejich kvalita je lepší než u chromových. Je to skvělá volba ke koupi, protože není šetrný a šetrný nejen k vašim vlasům, ale i k vašim kapsám. Keramické kartáče jsou super prospěšné a účinné v tom, že vám a vašim vlasům dodají kouzelný vzhled.
  • Na druhou stranu turmalínové fény s kulatým kartáčem jsou nejlepší kvality, zanechávají chrom a keramiku. Za nákup tohoto kartáčku musíte samozřejmě utratit nemalý balík peněz. Toto je nejúčinnější, pokud máte extrémně krepaté a matné vlasy.

Postup použití vysoušeče vlasů s kulatým kartáčem

Vysoušeč vlasů s kulatým kartáčem, který odstraní vlhkost z vlasů. Ale musíte mít přesné informace o tom, jak používat fén s kulatým kartáčem, pokud jej používáte poprvé.

Krok č. 1. Sušení vzduchem/ručníkem

Nemůžete ignorovat důležitost sušení vzduchem, ať už používáte tradiční vysoušeč vlasů nebo vysoušeč vlasů s kulatým kartáčem. Sušení ručníkem také podstatně zkracuje dobu sušení. Protože když strávíte 4-5 minut sušením vlasů ručníkem, není k tomu potřeba ruka a noha. Sušení na vzduchu nebo ručníkem odstraní z vlasů kapající vodu a připraví je na ošetření. Vědět, jak sušit vlasy bez fénu.

Krok č. 2. Rozčešte vlasy

Pokud jsou vaše vlasy zacuchané nebo zkroucené navzájem, bude vynikající možností vyčesat je hřebenem se širokými zuby. Nastříkejte trochu suché mlhy od kořínků ke konečkům v malém množství. Slouží jako lesk na vlasy. Pomohlo by, kdybys zkusila aplikovat i hedvábnou terapii na kořínky.

Krok č. 3. Sekce po částech

Při fénování vlasů hraje zásadní roli krájení. Vlasy můžete rozdělit na dvě nebo čtyři hlavní části. Vezměte část a připněte další na temeno hlavy.

Krok č. 4. Vyčešte vlasy

Kulatým kartáčem začněte kartáčovat vlasy shora dolů. Že chloupky vysychají, zjistíte po dvou až třech tazích horkým kartáčem. A voila! Máte hotovo ve čtyřech jednoduchých krocích. Zde je návod, jak používat vysoušeč vlasů.

Jak udělat kadeře s kulatým kartáčem?

Kulatý kartáč není určen pouze k vysoušení a narovnávání vlasů, ale slouží také jako pohodlná kulma. Když skončíte s hrubým sušením a česáním vlasů a v náladě poražení kudrnatého vzhledu. Poté uchopte svůj kulatý horký kartáč a postupujte podle tohoto jednokrokového průvodce. Vezměte část a obalte vlasy na kulatém kartáči. Držte kartáč po dobu 5-10 sekund a poté jej rozbalte otočením v opačném směru od hlavy. Uchopení horní části jednou rukou a rukojeti kartáče druhou rukou vám pomůže vlasy rychle a efektivně natočit.

Co musí mít kulatý kartáč?

Měli byste vzít na vědomí tyto věci:

Uchopení

Když přemýšlíte o kulatých kartáčích, první věc, která vás napadne, je pohodlný zážitek, protože místo fénu a žehličky nebo natáček musíte k sušení i rovnání používat jednu ruku a jeden nástroj. Ale k čemu je kulatý kartáč bez snadného uchopení? Vyberte si fén se snadno ovladatelnou rukojetí a nechte se žít naplno.

Nastavení ovládání teploty

Váš fén s kulatým kartáčem musí mít možnost regulace teploty. Teplotu tedy můžete změnit z vysoké na nízkou a z nízké na střední. Pohrávání si s nastavením tepla výrazně ovlivňuje proces sušení a stylingu. Kromě toho mohou různé typy vlasů snést různé množství tepelného kontaktu. Například vysoké teplo bude nejvhodnější, pokud máte hrubé a husté vlasy. A pokud máte co do činění s vypadáváním vlasů, znamená to, že nastavení nízké teploty udrží vaše vlasy v bezpečí před dalším poškozením.

Je to obal!

Pokud se snažíte efektivně zvládnout svou vlasovou rutinu, tento stručný návod, jak používat fén s kulatým kartáčem, vás učiní lepšími a šťastnějšími. Předchozí vlasové postupy, které jste dodržovali při sušení vlasů fénem, ​​nemusí vašim vlasům přinášet dobré výsledky. Můžete se také podívat na tento nejlepší průvodce štětcem na vysoušeč vlasů!