Jak používat vysoušeč vlasů na vši? 5 snadných kroků!

Víte, jak používat fén na vši? No, pokud ještě ne. Pak pro vás máme skvělé tipy, které vám pomohou. Nejlepší vysoušeče vlasů zvyšují teplotu až na 120-150 stupňů na stupnici Fahrenheita, což je dostatečné k odstranění vajíček vší. Mějte na paměti, že musíte udržovat teplo potřebné ke zvýšení teploty pro zabití vší po dobu 4-5 minut.

Tato teplota zabíjí vši ve vaší hlavě, ale při používání fénu mějte mimo hlavu. V opačném případě vám teplo může ublížit.

Pokud tedy trpíte problémem vší a rozhodnete se vši zabít pomocí fénu, přečtěte si důkladně tento článek. Až se budete dále ponořit do tohoto článku, dozvíte se o některých krocích, jak fén používat k zabít vši. Pojďme se hlouběji podívat na to, jak používat fén k hubení vší.

Postup použití vysoušeče vlasů pro vši

Možná přemýšlíte, zda byste měli vši vyfoukat nebo použít k jejich zničení teplo z fénu. Ale nepropadejte panice; naučíme vás, jak dosáhnout nejuspokojivějších výsledků léčby vši pomocí vysoušeče vzduchu. Je bezpečné používat předměty pro děti, děti i dospělé. Zde je několik kroků, které vám pomohou zabít vši pouze pomocí vysoušeče vlasů. Zde jsou kroky, jak používat vysoušeč vlasů na vši:

Krok č. 1. Umyjte si vlasy šampon

Nejprve si umyjte vlasy. Ujistěte se, že když si myjete vlasy za tímto účelem, voda je horká. Pomohlo by, kdybyste také použili jakýkoli léčivý šampon a šampon na vši a kondicionér, který máte. Nemá cenu plýtvat tím, co máte. Pro příjemnou svěží hlavu aplikujte léky na vši nebo prostě šampon, který pravidelně používáte. Pokud máte vši přilepené na vlasové bázi, odstraňte je konečky prstů.

Předpokládejme, že se snažíte odstranit něco na vrcholu a tvrdohlavé pohřbené pod ním. Za prvé, musíte si uvědomit, že čím více vajíček z vlasů při mytí odstraníte, tím méně vší, které vás budou obtěžovat, se vylíhnou. Myslím, že je dobré si přečíst o tom, jak si správně šamponovat vlasy.

Krok č. 2. Vyfoukejte si vlasy

Po dokončení mytí vlasů vyjměte fén a začněte je alespoň půl hodiny sušit. To je docela dlouhá doba. Ale možná budete potřebovat méně času v závislosti na tloušťce vlasů a délce vlasů, ale musíte si vlasy sušit alespoň půl hodiny, pokud se chcete zbavit těch vší v hlavě. Až budete hotovi, osušte vlhké části vlasů měkkým ručníkem a než začnete, posaďte se. Budete si chtít odpočinout, abyste si mohli fénovat vlasy celkem půl hodiny. Neomlouvejte se, že jste nevložili celou půlhodinu. Nebuďte na ně příliš drsní ani příliš laskaví.

Proto nepoužívejte nastavení maximální a minimální teploty. V závislosti na vysoušeči vlasů je optimální nastavení střední teploty. Pokud se jedná o nízkoteplotní, můžete použít vysokoteplotní variantu. Vyberte si jedno nastavení teploty a výkonu podle svých požadavků. Srst systematicky ošetřujte, pročesávejte proto po částech a dávejte si co největší pozor na vši a hnidy. Chtěli byste, aby byly dehydrované a zabité masivním útokem horkého vzduchu.

Krok č. 3. Vyčešte si vlasy

Jakmile dokončíte dlouhou, hlučnou a nepříjemnou práci se suchými vlasy po dobu půl hodiny, měli byste si vlasy upravit hřebenem na vši nebo kartáčem na hnidy. Místo toho použijte hřeben se širokými zuby, protože to bude v rozporu s cílem celého postupu. Ujistěte se, že máte pěkný hřeben na hnidy. Fénovací fáze procedury zničí vši a pixely, ale vy jste levou vši odstranili česáním vlasů. Také, pokud někteří nezemřeli, mohou přežít, takže použijte hřeben na hnidy, abyste odstranili všechny mrtvé vši a hnidy. Hřeben na hnidy musíte používat minimálně jednou týdně, abyste zajistili, že všechny hnidy budou navždy pryč. Může být užitečné přečíst si o tom, jak natáčet vlasy fénem.

Krok č. 4. Znovu mytí vlasů

V tomto kroku musíte po dokončení výše uvedených kroků znovu umýt vlasy. Měli byste jej znovu dobře umýt, abyste zajistili, že procedura vysoušeče vlasů bude stejně účinná a efektivní. Proto je to skutečně nejlepší možnost použít šampon s léčivým účinkem na vši nebo přinejmenším váš běžný šampon pro důkladné vyčištění. Navíc zajistí vyhubení všech vší, živých i mrtvých.

Krok č. 5. Znovu si vysušte vlasy

Po opětovném umytí vlasů je posledním krokem opětovné použití vysoušeče vzduchu. Sušte vlasy vzduchem alespoň dvakrát týdně, abyste zajistili 100% účinnost. V závislosti na závažnosti problému můžete udělat více. Požádejte někoho jiného, ​​aby to pro jistotu zkontroloval.

Je to obal!

Děkuji vám, přátelé, že jste byli u tohoto článku na konci. Potěšilo nás, že se všichni naučíte používat fén na vši. No, pokud chcete odstranit vši, fén je na to nejlepší léčba. Pro pochopení všech kroků si stačí přečíst tento článek zpaměti. Může být také užitečné přečíst si o tom, jak funguje vysoušeč vlasů a jak narovnat vlasy fénem.