Jak používat vysoušeč vlasů k narovnání vlasů? 5 úžasných kroků, které je třeba následovat!

Jak používat fén k narovnání vlasů? Protože příliš mnoho lidí dnes má a preferuje svůj styl, od něčeho se odklání. Například máte kudrnaté vlasy, i když se vám už nelíbí, narovnáváte je pro nový vzhled. Jak toho však můžete dosáhnout? Existuje mnoho způsobů, jak to udělat; ale je tu jedna věc, kterou jsme si jisti.

Pokud nevíte, jak použít fén k narovnání vlasů, přicházíte o hodně! Kromě salonů a obchodů to můžete udělat doma s několika pokyny, jak to udělat správně. Nesprávné pokyny mohou vést k lámání nebo poškození vlasů. Abyste tomu zabránili, postupujte podle pokynů profesionála.

Nyní, když jsme probrali všechny potřebné informace, které potřebujete vědět pro dnešní téma, je nyní čas, abychom se posunuli dál a podívali se na proces, abychom zjistili, co fén umí. Samozřejmě, že je toho víc, pokud nevíte, ale nyní vám to odhalíme a uvidíme, že se to můžete naučit dělat doma.

Kroky, jak používat vysoušeč vlasů při narovnávání vlasů

Jak používat fén k narovnání vlasů? Před provedením tohoto procesu je nutné znát, co dělat a co ne, jak zacházet s vysoušečem vlasů! Proč? Pokud nebudete mít nad zařízením dostatečnou kontrolu, může to poškodit vaše vlasy. Abyste tomu zabránili, přečtěte si několik článků a založte si zde potřebné kroky:

Krok č. 1. Připravte si vlasy na narovnání

Vzhledem k tomu, že na tento proces použijeme hodně tepla, musíme vlasy nejprve připravit, aby se nepoškodily, až bude proces později proveden. Pro začátek musí být vaše vlasy dostatečně vlhké a poté je osušte ručníkem. Nakonec, abyste zabránili poškození pramenů, použijte tepelnou ochranu, abyste předešli zranění.

Rovnací balzám je také potřeba, pokud chcete extra styling vlasů. Tímto způsobem je můžete chránit při provádění celého procesu, protože k tomu je potřeba hodně tepla, což může způsobit lámání, pokud jsou vaše vlasy příliš slabé. S těmito tepelnými chrániči se jim můžeme vyhnout, pokud je aplikujeme předem. Může být užitečné přečíst si, jak narovnat vlasy fénem.

Krok č. 2. Výběr části, kde začnete

Rozdělení vlasů je nutností, pokud jde o narovnání; tímto způsobem jej narovnáte na stejné části bez problémů s nepřesností. K tomu můžete použít hřeben nebo dokonce jen ruce a rozdělit vlasy na tři stejné části, čímž vytvoříte střední část a dvě boční části. Jakmile vlasy připravíte, připněte je.

Pokud jde o zadní část, měli bychom ji nechat tak, jak je, protože není třeba se jí dotýkat. Nyní vybereme výchozí bod pro naše první suché vlasy. Zadní část vlasů rozdělte vodorovně na polovinu. Připněte pouze horní polovinu; zbytek by měl být odepnutý, protože pozdější části budou také vysušeny.

Krok č. 3. Udržujte vlasy vlhké při sušení

Nemůžete si vlasy narovnat samy, pokud nejsou dostatečně vlhké; v takovém případě budete muset vlasy dostatečně navlhčit, aby po pozdějším fénování zůstaly rovné. Existuje také mnoho způsobů, jak to udělat; můžete jej předem namočit nebo naplnit stříkací lahvičku a nastříkat na vlasy před zahájením sušení. Může být také dobré vědět, jaký je nejlepší fén na černé vlasy.

Krok č. 4. Během vysoušení vlasů kartáčujte kulatým kartáčem

Kartáčujte vlasy od kořínků ke konečkům kulatým keramickým kartáčem, začněte ze spodní strany. Sledujte průběh setkání s vysoušečem, vlasy vystavujte přímému teplu. Pro rovnoměrné rozložení tepla udržujte napětí konzistentní a pevné, přetáhněte vlasy přes kulatý kartáč a rovnoměrně je vyfénujte, abyste dosáhli jednotné textury.

Nyní pro zadní část vlasů, budeme pokračovat v pohybu, dokud tam nedosáhneme, jeden po druhém, část po části, abychom poté mohli dosáhnout čistých rovných vlasů; jakmile je vše nastaveno, upravte si vlasy do požadovaného stylu, dokud to nebude hotové. Vše je na vás a na tom, čeho chcete dosáhnout, abyste toho vzhledu dosáhli. Možná vás také bude zajímat, jak zjistit svůj skutečný typ vlasů.

Krok č. 5. Nástřik a finalizace vlas

Pokud to nevíte, profesionálové to dělají, aby ochránili a udrželi vaše rovné vlasy po dokončení procesu bez obtěžování. Pro extra fixaci a trochu větší bezpečnost si tedy nastříkejte zpevňující sprej na vlasy, aby váš účes zůstal neporušený, i když jdete ven nebo ve větrném počasí, které je plné vzduchu.

It’s A Wrap!

Jak používat fén k narovnání vlasů? Teď, když je vše připraveno, je čas to udělat, protože už víte, jak používat fén k narovnání vlasů. Tentokrát už žádné salony, doma; můžete to udělat sami nebo s přítelem, pokud je to potřeba pro konkrétní příležitost nebo jen pro styl obecně. Takže s tím možná budete chtít vědět, jak si upravit vlasy.