Jak používat vysoušeč vlasů bez poškození vlasů? 7 snadných kroků!

Hledáte, jak používat fén bez poškození vlasů? Nejlepší způsob, jak použít vysoušeč, je provést to při nízké teplotě a poté jej opatrně vejít do vlasů od kořínků ke konečkům.

Vyšší teploty poškozují vaše vlasy, takže abyste se vyhnuli lámání vlasů, je skvělý nápad používat sušičku na nízkou teplotu.

V tomto příspěvku vám ukážeme, jak používat fén, aniž byste vlasy poškodili různými způsoby. Při používání vysoušeče vlasů je třeba mít na paměti několik bodů. Může to vypadat jednoduše, ale pokud jste k nim nezodpovědní, oni mohou být nezodpovědní k vašim vlasům. Ano, přátelé, je to všechno pravda. Ale pokud se chcete dozvědět více o tom, jak sušit vlasy, aniž byste je poškodili, přečtěte si tento článek na konci. Koukni na to!

Jak vyfoukat vlasy bez poškození?

Zatímco fény nechají vaše vlasy vypadat úžasně, neustálý kontakt s extrémním teplem vlasům škodí. Vaše vlasy mohou být suché, vlnité nebo lámavé, což není nic příjemného. Když se obáváte, že vám pravidelné fénování může spálit vlasy, existuje mnoho opatření, které byste měli udělat, abyste snížili škody způsobené přehřátím. Zde je seznam kroků, jak používat vysoušeč vlasů bez poškození vlasů:

Krok č. 1. Nastavte teplotu na fénu

Protože jemnější vlasy mají tendenci se snadněji spálit a poškodit, měli byste jemné vlasy dehydratovat nastavením fénu na nízkou teplotu. Pokud máte vlnité, kudrnaté husté vlasy, je lepší nastavit fén na vysokou teplotu, ale mějte na paměti, že vlasy nevystavujte vysoké teplotě po dlouhou dobu. Před aplikací vysoušeče vlasů použijte na vlasy tepelnou ochranu. To pomáhá chránit vlasy před přehřátím.

Krok č. 2. Předehřejte vlasy

Pro předehřátí vlasů zakryjte ochranné prostředky pomocí hřebenu se širokými zuby nebo prsty. Ochranné položky jsou k dispozici v různých způsobech dodání, od krémů po spreje; vyzkoušejte několik různých typů, abyste zjistili, který z nich je pro vás nejlepší. Nechcete být na mizině a také nechcete na takových předmětech šetřit. Přicházejí v různých cenových rozpětích. Vždy si ale kupte přípravek na ochranu vlasů, který obsahuje křemík, ten je na ochranu vlasů nejlepší.

Krok č. 3. Oddělte si vlasy

Možná nebudete muset vlasy dělit ručně, ale měli byste přemýšlet o tom, jak je budete sušit. Vlasy začnete fénovat z levé strany obličeje a poté je přesunete ze zad na pravou stranu obličeje. Je to skvělý nápad prosit o vysušení vlasů ze spodní vrstvy vlasů.

Krok č. 4. Začněte fénovat vlasy

Možná nebudete muset vlasy dělit ručně, ale měli byste přemýšlet o tom, jak je budete sušit. Začněte s vlasy na levé straně obličeje a postupujte kolem zad doprava, nebo začněte se spodní vrstvou vlasů a postupujte směrem nahoru. Začněte vlasy fénovat na nízkou teplotu. Nakonec se ujistěte, že dokončíte všechny části vlasů, které jste načrtli v dřívějších fázích. Udělejte si cestu spolu s vlasy, dokud nebudou vysušené asi ze 40 procent. Chcete-li stimulovat vlasy k získání objemu, masírujte je směrem ke kořínkům. Předkloňte se a otočte účes nahoru a dolů, nasměrujte cirkulaci na temeno hlavy, aby se spodní část vlasů začala rychleji vysoušet.

Krok č. 5. Připojený difuzér se sušičkou

Difuzér pomáhá rozptýlit teplo s vyšší intenzitou přes větší oblast, čímž snižuje poškození. Kliknutím na tento odkaz se dozvíte, jak používat difuzér pro vysoušeč vlasů.

Krok #6. Pokračujte ve fénování vlasů

Vysušte vlasy při vysokých nebo středních teplotách ještě několik minut. Vhození vlasů do prstů difuzéru a umožnění proudění, aby proudil až do základny, je fantastická metoda, kterou lze využít. Takto pokračujte, jakmile bude vaše pokožka hlavy zhruba z 90 procent vysušená.

Krok č. 7. Nechte vlasy vychladnout

Konečně, Pokus o ochlazení vlasů na pokojovou teplotu zabrání tomu, aby se zvlnily, a po krátkém bombardování teplým vzduchem vypadají na vaší tváři rozhodně úžasně. Pro chlazení jednoduše změňte úroveň teploty na vašem fénu a použijte funkci kolísání teploty, pokud váš stroj má a. Ochlaďte si vlasy prouděním studeného vzduchu. Po zbytek doby sušení nechte vlasy zcela uschnout. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak sušit vlasy bez vysoušeče vlasů.

It’s A Wrap!

Ere byl potěšen, že jste se všichni naučili používat fén bez poškození vlasů. Pokud se bojíte, že fén může poškodit vaše vlasy, nezoufejte. Pomocí výše uvedených metod můžete snadno vysušit vlasy, aniž byste je polámali a spálili. Abyste dobře porozuměli, přečtěte si pozorně všechny kroky. Doufáme, že po přečtení tohoto článku si můžete sušit vlasy doma a také ušetřit své peníze, které s sebou dáváte v salonech. Děkuji vám, přátelé, že jste si přečetli tento článek na konci! Můžete si také přečíst o nejlepším průvodci recenzí štětce na fén.