Jak používat vysoušeč bot? Kompletní průvodce!

Hledáte způsob, jak využít vysoušeč bot? Jste na správné stránce. Zde se dozvíte, jak budete používat vysoušeč bot.

Jak chcete vědět, zařízení na sušení bot je primárně určeno pro uchování, sušení a dezinfekci všech druhů pracovní obuvi a bot, úspěšně snižuje vlhkost a odstraňuje veškeré nepříjemné pachy, aby byla obuv příjemná, praktická a připravená. být použit.

Vysoušeč bot využívá k sušení bot teplý vzduch. Tato konstrukce z nerezové oceli s kulatými držáky trubek, které umožňují únik vzduchu, pojme a vysuší až 30 párů bot a dalších bot. Je to elektronicky řízená doba sušení a může provést až osm ideálních sušení za den. Podobně mohou regály na sběr bot obsahovat 10 až 40 párů bot a další obuvi, díky dvojitému typu pojme až 80 párů.

Způsoby použití sušičky bot

Přečtením tohoto textu se naučíte používat vysoušeč bot. Podívejme se, jak upravíme botu správným směrem, než ji nastartujeme.

Umístěte sušák na boty do bot. Budete ji moci po věky pohybovat směrem dolů, pak se přiblížíte, abyste se ujistili, že je bota na obou stranách suchá. Zapojte jej do jakékoli elektrické zásuvky 240 V AC a obuv vysušte. Vysoušeč nohou obsahuje vestavěnou ventilaci, která umožňuje odvod tepla a suší obuv ve všech směrech.

Pokud budete boty pravidelně vkládat do sušičky, je nepravděpodobné, že by se zničily. Na druhou stranu se látka a spodky bot po sušení v stroji srazí nebo zdeformují. Pokud je to možné, střídejte sušení na vzduchu a sušení na zařízení. Sušička obuvi využívá k sušení obuvi tiché proudění vzduchu. Nasává vzduch o průměrné teplotě zadními větracími otvory sušičky. Snížený 18wattový zdroj tepla v každé trubce pak ohřívá vzduch, který se zvedne, proudí skrz vaše boty a přes noc je vysuší.

Postup použití sušiče bot

Nyní pojďme pochopit kroky, jak budete používat vysoušeč bot.

Nejprve zvedněte každou sušičku a postavte ji vedle zavazadlového prostoru tak, aby DC zásuvka směřovala nahoru. Vložte transformátory nebo 18voltový adaptér do DC konektorů sušičky. K aktivaci sušiček stačí připojit konvertor nebo adaptér do dostupné zásuvky.

Snižte jazyk a řemínky bot, aby zde mezi boty, a tedy i sušička, volně padly. Také to umožní vzduchu volněji a efektivněji vysušit svět. Sušička se zahřeje a dosáhne nejvyšší teploty za deset minut a nezahřeje se. Toto zařízení využívá metodu konvekce termální vody; nejsou zde žádné ventilátory ani pohyblivé součásti, takže nefouká horký vzduch ani neprodukuje hluk.

Zde je návod, jak sušit pracovní boty.

Jak dlouho by boty přirozeně uschly?

Nastavte ohřívač na maximální nastavení, aby cirkuloval vzduch v botách a vysušil je. Zkoumejte suchost bot po dobu 20-30 minut, zatímco budou spočívat na vašem ventilátoru. To může trvat asi hodinu nebo více, než vaše boty úplně uschnou, takže buďte v klidu a mezitím používejte jinou obuv.

Preventivní opatření

Neměli byste zakrývat trubky na spodní straně sušičky pro případ, že by se zahřála. Zadruhé mějte ze sušičky vyjmuté materiály, zejména rolety a postele. Do sušičky také vložte vlhkou obuv. Udržujte nečistoty, kameny a další materiál mimo dosah sušičky.

Chcete-li prodloužit životnost sušičky, doporučujeme ji jednoduše neprovozovat čtyři hodiny v řadě. Sušičku byste také neměli používat v příliš velké místnosti, kde máte jiné předměty (jako je papír, benzín atd.). Nechcete se pokoušet sušičku rozebrat. Pokud to nebude možné, záruka bude neplatná. Sušičku navíc nesmíte zametat žádným palivem, abyste sušičku poškodili. Dbejte na to, aby se dovnitř nedostala žádná kapalina. Se sušičkou zacházejte bezpečně, nemačkejte, nemačkejte a nepouštějte sušák obuvi.

Je to obal!

Jak nyní potřebujete vědět, způsob, jak používat vysoušeč bot, je touha po tomto textu. Musíte také vědět, že sušák bot je nejlepší způsob, jak jej používat, protože má několik výhod, jako je odstraňování potu a zápachu způsobeného bakteriemi.

Ionizační technika se používá k odstranění znečišťujících látek, jako jsou viry a plísně, což bude mít za následek nepohodlí pokožky a degradaci materiálu. Zvyšuje životnost obuvi a vybavení a je vhodný pro širokou škálu materiálů, včetně kůže, PVC, elastických materiálů, neoprenu, bavlny, syntetických materiálů, bavlny, vlny, plsti, mikro a spousty současných textilií.

Někomu se však může zdát, že sušičky bot jsou zbytečným doplňkem a plýtváním vašeho času a peněz, za předpokladu, že existují méně nákladné prostředky pro sušení bot. Takové vychytávky jsou však velmi výhodné i pro lidi, kteří tráví nadměrně mnoho času v chladných a vlhkých prostorách, ať už trekkingem nebo podnikáním ve stavebnictví.

Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak vyčistit žvýkačku ze sušičky a jak ze sušičky dostat pastelky.