Jak používat tlakovou myčku bez vnějšího kohoutku? 5 úžasných možností!

Zajímá vás, jak používat tlakovou myčku bez venkovního kohoutku? Použitím kbelíku na vodu, sudu, venkovních kohoutků, vnitřních kohoutků a kohoutků praček můžete používat tlakovou myčku, aniž byste potřebovali tlakovou baterii myčky.

Vnější kohoutek není dostupný všem. Možná sdílíte pokoj nebo byt, který tyto funkce postrádá. Nebo jste možná nikdy nepotřebovali instalovat venkovní kohoutek. Kdykoli nebudete mít přístup ke snadno dostupnému zdroji vody pro vaši tlakovou myčku, budete muset nyní přemýšlet o jiných možnostech.

Nejlepší na tom je, že na základě typu tlakové myčky, kterou provozujete, a výsledků, kterých byste chtěli dosáhnout, máte na výběr z různých alternativ. Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak provozovat automatickou myčku bez potřeby hadice. Zaměřme se na několik pokynů, které vám pomohou začít s tlakovou myčkou, i když nemáte přístup k venkovní baterii.

Způsoby použití tlakové myčky bez vnějšího kohoutku

Přestat více přemýšlet o tom, jak používat tlakovou myčku bez venkovního kohoutku? Zmínili jsme několik alternativ k použití venkovního kohoutku pro přívod vody do tlakové myčky. Zde jsou zobrazeny různé možnosti.

#1. Pomocí kbelíku na vodu

Kdykoli použijete nádobu na vodu, neznamená to, že ji naplníte vodou a poté zapojíte vedení tlakové myčky a předpokládáte, že máte dostatečný tlak. Budete muset použít další adaptér, který se připojuje k hadici tlakové myčky, abyste přizpůsobili nádobu požadavkům tlakové myčky.

Tento nástavec na podtlakovou hadici zlepšuje tlak, i když je voda nasávána do pračky. Použití kbelíku má jednu nevýhodu: obvykle mají tlakové myčky také průtok 1,6-2 galonů za minutu (GPM) vody. Protože typický kbelík pojme 2 galony, bude se váš kbelík vyprazdňovat každou minutu. Použití vysokotlaké myčky k mytí širokého povrchu může být vyčerpávající. Hodil se jen pro omezený počet úkolů.

#2. Pomocí sudu na vodu

Dešťová voda z okapů se ve většině domů shromažďuje v sudech s vodou. Pokud ve vaší lokalitě hodně prší, musíte mít téměř neustále velký sud s vodou. Zkuste připojit hadici tlakové myčky ke kohoutku na takovém sudu s vodou. Tlaková myčka by fungovala dobře díky gravitačnímu tlaku. O doplňování sudu na vodu jste nemuseli přemýšlet, protože má vysokou kapacitu. To se zdá být vhodnější než použití kbelíku.

#3. Použití vnitřních kohoutků

Pokud předchozí dvě řešení nejsou proveditelná, lze místo nich použít vnitřní kohoutek. Průměr hadice tlakové myčky se nyní stává rozhodujícím faktorem. To bude určovat, kde může být hadice připojena a jak hluboko můžete prát. Pro připojení hadice k zahradní hadici a následně ke koupelnové nebo kuchyňské baterii bude možná potřeba zakoupit adaptér. Pokud necháte kohoutek spuštěný, budete mít dostatek vody k provedení tlakového čištění venku.

#4. Použití pračky kohout

Závit a velikost většiny baterií do praček jsou shodné s těmi na venkovních bateriích. V důsledku toho budete mít funkční kohout, ke kterému připojíte hadici tlakové myčky. Pokud chcete tento přístup používat delší dobu, zvažte použití adaptéru pro dvoucestný kohout. Rozdělí kohoutek napůl a umožní tak proudění vody do vaší pračky. Tato strategie bude vyžadovat vedení hadice po domě. Pokud potřebujete, aby tlaková myčka měla snadný přístup k různým místům, možná budete muset použít dlouhou hadici.

#5. Použijte přenosnou tlakovou myčku

Přenosná tlaková myčka je životaschopná, pokud ji ostatní řešení neřežou. Nádrže na vodu na palubě takové tlakové myčky mají být mobilní. Abyste mohli i nadále využívat vodní zdroj, nemusíte být připojeni ke zdroji vody.

Mnoho lidí by pro doplňování a čerpání vody použilo snadno plnitelnou nádrž na vodu. Takové tlakové myčky budou obsahovat pneumatiky pro pohyb, aby se zkrátil čas potřebný k nastavení na místo, kde chcete čistit. Kolo je užitečné, protože tlakové myčky jsou těžké díky přidaným nádržím na vodu. Přenosná elektrická myčka je pravděpodobně inteligentní volbou, pokud máte v úmyslu často čistit zahradní nábytek a sloupy tlakovou myčkou. Plnění ostřikovače bude dostupnější a nemuseli jste se obtěžovat s žádnými těžkopádnými hadičkami čerpadla.

Zde je 7 nejlepších přenosných tlakových myček na trhu.

It’s A Wrap!

S radostí jsme se dozvěděli, že všichni dostanete odpověď na to, jak používat tlakovou myčku bez venkovního kohoutku. Výše jsme uvedli pět alternativních možností, které vám pomohou při ovládání tlakové myčky za účelem čištění, pokud je poškozen kohout vaší myčky. Nepropadejte panice, pokud mimo kohoutek nemáte tlakovou myčku. Výše jsme zmínili výše uvedené ti; pokud porozumíte těmto tipům, můžete svou pračku ovládat efektivně. Děkujeme vám, přátelé, že jste s námi na konci! Přečtěte si články o tom, jak používat tlakovou myčku Honda a jak používat tlakovou myčku Sun Joe.