Jak používat Tide Pods v pračce? 6 snadných způsobů!

Chcete vědět, jak používat Tide pod v pračce? Existuje šest snadných způsobů, které vás naučíme, když se hlouběji ponoříte do tohoto článku. Kromě toho budeme rozumět tomu, jak je budete kupovat a uchovávat.

Nejprve určete velikost nákladu a také požadovaný počet podů. Nastavte jej na správný prací cyklus a umístěte pod nebo na zadní stranu bubnu pračky. Umístěte další zátěž, nebo chcete-li, předběžně upravte podle potřeby. Poté přílivové kapsle uložte mimo dosah dětí a domácí zvířata.

Naučte se správný způsob používání Tide podů, protože vám to může pomoci. Za prvé, jsou bez nepořádku, které nevyžadují měření. Navíc je můžete snadno vložit do prádla. Jejich použití je fascinující, protože nezabírají místo v přeplněné prádelně. Zvládněte praní prádla a naučte se nejlepší způsoby, jak používat přílivové kapsle v pračce. Moji přátelé, vím, že chcete být dále osvíceni, tak čtěte dál!

Způsoby použití Tide Pods v pračce

Zde jsou jednoduché způsoby, jak používat Tide pod v pračce:

#1. Určete velikost nákladu

Před zahájením pracího cyklu nejprve určete velikost náplně prádla. Povlečení, ručníky a oblečení zabalte volně do pračky pro řádné vymáchání a vyčištění, zabráníte tak žmolkování a mačkání. Naplňte pračku 1/3 malou náplní. Pravidelná nebo střední náplň je potom, když pračku naplníte do poloviny. Velká náplň je, když naplníte pračku ze tří čtvrtin. Při této extra velké náplni naplníte pračku do její celkové kapacity.

#2. Umístěte přílivové kapsle

Umístěte přílivové kapsle vzadu nebo pod pračku a prádlo umístěte výše. Vyberte si správné množství lusků podle velikosti náplně. Při manipulaci s malým a středním nákladem používejte pouze jeden zásobník a pro znečištěný nebo velký náklad dva zásobníky. Tři kapsle budou v pořádku s pračkou s plnou kapacitou. Neumisťujte však přílivové kapsle do dávkovače pračky, ale bubnu. Vědět, jak používat kapsle na prádlo v pračce s předním plněním.

#3 Vyberte mycí cyklus

Vězte, že přílivové kapsle fungují dobře v různých typech praček, ve studené i teplé vodě. Nastavte správný prací cyklus podle pokynů pro péči na štítcích oděvů. Dodržujte také pokyny na symbolech péče o tkaniny, jak je uvedeno. Například symbol, který ukazuje jednu tečku v umyvadle naplněném vodou, signalizuje mytí nádobí ve studené vodě. Přečtěte si o správném mycím cyklu.

#4. Perte jemné prádlo

Při praní spodního prádla nebo jemného prádla použijte jemné a volné kapsle Tide. Za prvé, tyto lusky neobsahují žádná barviva a parfémy, které mohou být jemné k pokožce a oblečení. A co víc, dermatologové je doporučili jako hypoalergenní.

#5. Odstraňte pachy nebo skvrny

Tide pod mají nejlepší složení spolu se speciálním odstraňovačem skvrn. Přidejte další Tide pod pro páchnoucí nebo špinavé prádlo. To přinese extra sílu čištění. Předměty, na kterých jsou skvrny, předem ošetřete, opláchněte je ve studené vodě. Pokud chcete, kupte si další okamžitý odstraňovač skvrn, abyste získali extra bojovou sílu. Při praní skvrnu poklepejte.

#6. Cestujte, ale zahrňte přílivové moduly

Na cesty si vezměte přílivové kapsle, abyste se vyhnuli nákupu tohoto čisticího prostředku v okolních obchodech nebo hotelech. Poté je uložte do plastové nádoby, abyste je během cesty neprorazili. Také nepromoknou. Když se vydáte na výlet do místní prádelny, přepravujte moduly Tide.

Způsoby nákupu a udržování přílivových modulů

Zde jsou způsoby, jak nakupovat a udržovat příliv, než jej použijete.

#1. Kupte si pody Tide

Kupte si tyto kapsle Tide v lékárně, místním supermarketu a & obchodní dům. Nebo pokud chcete, kupte si je online, ale nejprve si přečtěte podrobné popisy dostupných možností. Je na vás, abyste si vybrali vůni jarní louky, originál, Plus Febreze, Downy April Fresh Scent, Febreze Odour Defense a Free & Jemný.

#2. Uskladněte Tide pod

Rodiče se obvykle obávají, že přílivové lusky mohou být toxické při požití zvířaty nebo dětmi. Uložte je tedy do skříně, kde je obtížné dosáhnout pro domácí mazlíčky a děti. Buďte opatrní, když používáte prádelní kapsle, nebo se před praním ujistěte, že domácí mazlíčci a děti jsou mimo místnost. Uzamkněte nádobu také s neotevřeným zipem nebo víkem pomocí zipu nebo základního otáčení. Když jej odemknete, musíte kryt nebo zip zmáčknout a následně zarovnat. Otevřete jej také. Pokud má někdo ve vaší rodině demenci, zamkněte je ve dveřích skříně.

#3. Udržujte Tide pody zcela suché

Než zásobníky Tide uložíte, pevně je zavřete. Pokud ne, udržujte je také v suchu, vlhkost může způsobit vytékání lusků a slepení. Při manipulaci se zásobníky Tide při praní používejte pouze suché ruce.

It’s A Wrap!

Nyní jste se naučili, jak používat Tide pod v pračce zmíněnými snadnými způsoby. Zahrňte však také způsoby, jak je nakupovat a uchovávat, když se nepoužívají. Tímto způsobem, i když cestujete na jiné místo, máte Tide pody, které můžete kdykoli použít ve vaší pračce. Jen držte jejich víko pevně! Možná vás bude zajímat, jak správně používat kapsle s pracím prostředkem.