Jak používat podložku Kenmore Elite? Několik jednoduchých kroků!

Jsou to dva dny, co jste si koupili svou novou podložku Kenmore elite a stále přemýšlíte, jak používat podložku Kenmore elite? Vydržte, kluci, jste na správném místě. Tento článek vás poučí o používání vaší pračky a řekne vám některá preventivní opatření a kritické body.

Takže, pojďme se ponořit! Nová technologie nám usnadňuje a urychluje život, stejně jako pračka Kenmore Elite. Na trhu je mnoho dalších automatických praček, ale Kenmore má pověst výrobce těch nejlepších spotřebičů, které vám usnadní život. Kenmore představil svou novou podložku s názvem Kenmore Elite podložka.

Má dvě nejlepší vlastnosti. Chcete vědět? Čti dál! Společnost Kenmore je oceňovaná společnost, která již více než 100 let slouží k usnadnění domácích prací pro každého.

Kenmore je známý svým spolehlivým výkonem. Nová elitní pračka Kenmore je určena k tomu, aby udržela vaše oblečení čisté a zároveň zvýšila množství vyprání, které můžete provést v jedné náplni. Navíc spotřebuje méně vody než jakákoli jiná automatická pračka. Mezitím pračka vyčistí více prádla v jedné náplni; je uživatelsky přívětivý.

Návod krok za krokem k použití elitní pračky Kenmore

Níže je uvedeno několik kroků, které vás dovedou k použití myčky Kenmore elite. Jak tedy používat elitní myčku Kenmore?

Krok č. 1. Připravte oděvy na praní

Naučit se používat pračku začíná u základů, jako je příprava oděvů na praní. Příprava prádla je velmi jednoduchá, odstraňte všechny cizí předměty, jako jsou mince, špendlíky, knoflíky atd. a vyprázdněte všechny kapsy oblečení; po vyprázdnění kapes zavřete zipy, zajistěte háčky a zavažte provázky.

Nakonec odstraňte skvrny z oblečení, než je vložíte, je-li to nutné.

Krok č. 2. Roztřiďte prádlo

Rozdělte prádlo do kategorií podle materiálu tkaniny, barvy a úrovně znečištění. Zkontrolujte označení produktu, zda neobsahuje konkrétní kritéria, která mohou ovlivnit výběr.

Krok č. 3. Vložte prádlo do pračky

Po přípravě prádla vložte prádlo do vany pračky. Opět se vyhněte přeplnění pračky nadměrným množstvím oblečení.

Krok č. 4. Přidejte prací prostředek

Přidejte prací prostředek do přihrádky na prací prostředek. Mohli byste se prosím podívat do manuálu, abyste viděli odměřené množství pracího prostředku podle počtu prádla, které perete? Nepřidávejte čisticí prostředek přímo do vany. Místo toho můžete použít tekutý nebo práškový prací prostředek, jak si přejete. Může být užitečné přečíst si, jak používat prádelní kapsle v pračce s předním plněním.

Krok č. 5. Přidejte aviváž nebo bělidlo

Pračka Kenmore elite má oddělené přihrádky na aviváž a bělidlo. Je to volitelný krok. Pokud chcete použít aviváž nebo bělidlo, můžete přidat aviváž nebo bělidlo do jejich přihrádek. Nebo můžete tuto část přeskočit. Doporučuji, abyste si přečetli, jak používat bělidlo v pračce.

Krok #6. Zapněte pračku

Zavřete víko pračky a zapněte pračku Kenmore elite stisknutím tlačítka napájení, zobrazí se displej a nyní si můžete vybrat požadovaný cyklus a nastavení.

Krok č. 7. Vyberte požadovaný cyklus a nastavení

Pračka Kenmore elite má různé možnosti cyklu: objemná, lůžkoviny, cvičební náplně, příležitostná, velká zátěž atd. Tyto možnosti jsou uspořádány podle druhu látky, kterou perete. Nastavte volič cyklu na správný mycí cyklus. Po zvolení procesu upravte teplotu, hladinu vody, stupeň sušení atd. Nastavení cyklu můžete také uložit pro pozdější použití. Může být užitečné znát správný mycí cyklus.

Krok č. 8. Spusťte pračku

Vložili jste prádlo, zvolili požadovaná nastavení, takže nyní je čas spustit pračku. Nejprve spusťte pračku stisknutím tlačítka start na ovládacím panelu. Po spuštění pračky zobrazíte zbývající čas. Pokud chcete odložit cyklus pračky, existuje také možnost zpoždění.

Krok č. 9. Vyložte oblečení

Po mycím cyklu se pračka spustí alarmem a automaticky se vypne. Začněte odpojením pračky ze zásuvky a poté vyložte oblečení. Pokud se domníváte, že vaše oblečení není správně vyčištěno nebo je třeba jej vysušit, můžete znovu zvolit cyklus.

Preventivní opatření

Toto je několik preventivních opatření, která je třeba dodržovat před použitím myčky Kenmore elite.

 • Umístěte podložku pevně na zem, abyste zabránili nadměrným vibracím a hluku.
 • Nedotýkejte se pračky mokrýma rukama.
 • Před vyložením prádla odpojte napájení pračky.
 • Správně připojte hadici přívodu vody.
 • Měli byste držet podložky Kenmore elite mimo dosah dětí.
 • Podložku byste neměli používat s více konektory a nástavci.
 • Několik bodů, které je třeba mít na paměti

  Přestože je ovládání pračky Kenmore důkladně vyučováno, je třeba mít při provozu pračky na paměti jen málo věcí. Při používání pračky Kenmore by však pomohlo zvážit následující úvahy.

  • Před mácháním může pračka prodloužit prací cyklus, aby se odstranily veškeré zbývající nečistoty.
  • Pokud někdy zapomenete vložit konkrétní látku. Není třeba se znepokojovat; pouhým stisknutím tlačítka stop můžete otevřít víko pračky.
  • Program cyklu můžete snadno sledovat na ovládacím panelu, dokud proces neskončí. Také by vás mohlo zajímat, jak odstranit ovládací panel z Whirlpool duet sport.

  Je to zábal!

  Shrňme tento článek zde. V tuto chvíli jste museli pochopit, jak snadno používat podložku Kenmore elite. Pračky Kenmore zahrnují množství funkcí, které pomáhají při praní. Postupujte podle pokynů uvedených výše a udělejte čas mytí zábavnějším a rychlejším! Děkuji za přečtení!