Jak používat plísňovou bombu Fogger (a 4 nejlepší místa, kde ji získat)

Říkáte, jak používat mlhovač plísňových bomb? Stačí umístit zamlžovač do místnosti, spustit jej podle pokynů a počkat, až bude hotový.

Po dokončení budete možná muset vyčistit všechny zbytky plísní a dezinfikovat oblast, abyste byli v bezpečí.

Zamlžovač plísňových bomb funguje jako déšť. Stáhne všechny spóry plísní na zem, takže se snáze čistí a zbavuje.

Samozřejmě je to lepší, než jen čistit plíseň na povrchu, protože se může dostat i do každého koutu a skuliny vašeho domova. Dokonce i prostory mezi vašimi skříněmi a nábytkem budou mít šanci být bez plísní.

Snadné tipy k použití plísňového rozprašovače

Použití zamlžovače plísňových bomb může být pro někoho obtížné. Už se nemusíte bát, protože zde jsou užitečné tipy, jak efektivně používat mlhovač plísňových bomb.

Vždy byste měli nejprve zkontrolovat oblast, kam umístíte mlhovač, protože byste jej nechtěli používat, když je v oblasti jídlo. Ty nebudou po zamlžení jedlé.

Protože mlhovač plísní stahuje všechny spóry plísní na zem, možná budete chtít zajistit, aby se podlaha dala snadno zamést a vyčistit.

Kde koupit Mold Bomb Fogger?

Existuje celá řada míst, kde lze koupit mlhovače plísňových bomb, a zde jsou některé z nich.

1. Walmart

Máte ve svém okolí Walmart? Pak je toto jedno místo, kde si můžete koupit zamlžovače plísňových bomb.

Stačí jít do nejbližšího Walmartu ve vašem okolí a jít do sekce čisticích potřeb a můžete tam vidět mlhovač plísňových bomb. Můžete si tam koupit různé mlhovače plísňových bomb a můžete si vybrat, jakou značku chcete, nebo se cítíte pohodlně používat.

2. Home Depot

Máte ve svém okolí domácí sklad? Pak si zde můžete koupit plísňovou bombu.

Jeďte do domácího skladu poblíž vás a pořiďte si mlhovač plísňových bomb, abyste se zbavili té ošklivé plísně ve vašem domě.

3. Amazon

Pokud se vám nechce ven nebo ve vašem okolí není žádný Walmart nebo domácí sklad, pak už nehledejte, protože mlhovač plísňových bomb si můžete objednat v pohodlí domova. Jednoduše otevřete svůj gadget, přejděte na web Amazon a objednejte si mlhovač plísňových bomb přímo ze svého zařízení, zatímco sedíte na pohovce.

4. eBay

Pokud se necítíte dobře na objednávání na Amazonu, můžete si objednat na eBay – stále prostřednictvím svého gadgetu a pohodlí vašeho domova. Znovu otevřete svůj gadget, přihlaste se ke svému účtu na eBay, zakupte mlhovač plísňových bomb podle svého výběru, zkontrolujte svou objednávku a počkejte, až vaše objednávka dorazí.

Kde použít zamlžovač plísňových bomb?

Mlhovač plísňových bomb můžete použít na různých místech uvnitř vašeho domu a zde jsou některá místa, kde jej můžete použít.

Ve vaší ložnici

Svůj mlhovač plísňových bomb můžete použít ve své ložnici, protože ve vaší matraci může být plíseň, o které nevíte.

Nevíte, jak najít plísně ve vaší matraci? Už se nemusíte bát, protože tento článek vám pomůže zjistit, zda je ve vaší matraci plíseň.

Ve vašem obývacím pokoji

Svůj mlhovač plísňových bomb můžete také použít ve svém obývacím pokoji, protože některý z vašeho nábytku může být živnou půdou pro plísně.

Můžete si všimnout, že na vašem nábytku rostou plísně, a nevíte, co je způsobuje. No, tady je článek pojednávající o tom, co způsobuje zelenou plíseň na nábytku.

Ve vaší kuchyni

Vaše kuchyně je tím nejvhodnějším místem pro růst plísní, protože vaše kuchyně má všechny trubky a průduchy. Obvykle je úklid vaší kuchyně již na jeden den a čištění plísní může být více práce než dříve.

S pomocí zamlžování nebude čištění plísní tak náročné jako obvykle, protože vše, co potřebujete, je vyčistit podlahu.

Bezpečnostní opatření při zamlžování

Vzhledem k tomu, že používáte chemikálie k čištění svého domu mlhou, měli byste mít opatření týkající se používání mlhovačů plísňových bomb.

Podle prohlášení Agentury pro ochranu životního prostředí Spojených států byste měli před zamlžováním dodržovat specifické preventivní metody. Tato metoda pomůže vám, vaší rodině a sousedům chránit se před zraněním.

Hlavně byste měli vždy upozornit členy rodiny a své sousedy, že budete mlžit svůj dům. Je pro ně, aby nevdechovali žádné agresivní chemikálie.

Měli byste také vědět, že byste nikdy neměli mlžit v blízkosti zapalování nebo tepla, protože to způsobí explozi, která ublíží vám i všem kolem vás. Rizika vdechování chemikálií jsou mnohem významnější, pokud k tomu někdy dojde.

Závěr

Když jste dočetli tento článek, víte, jak používat mlhovač plísňových bomb, kde je koupit a jaká bezpečnostní opatření při jejich používání používáte.