Jak používat Oxiclean v pračce? Přečtěte si tato úžasná fakta!

Zajímá vás, jak používat Oxiclean v pračce? Není divu, můžete jej použít tak, že jej namočíte na 10-30 minut do oblečení a poté dobře opláchnete sladkou vodou a necháte látku uschnout.

Do prádla kromě běžného pracího prostředku přidejte do každého pracího cyklu jednu čajovou lžičku přípravku Oxiclean. Oxiclean pomáhá zlepšit čisticí schopnost vašeho pracího prášku a je vhodný na téměř všechny textilie, zejména na džíny a barvy na oblečení.

Tento produkt by se neměl používat na hedvábí a vlnu. Pokud jsou skvrny na oblečení příliš odolné, naplňte pračku teplou vodou a poté vysoce účinným pracím prostředkem HE; poté do ní přidejte 1-5 polévkových lžic Oxiclean po dobu nejméně půl hodiny. Poté pračku vypněte. Přátelé, přečtěte si tento článek na konci, abyste zcela porozuměli používání Oxiclean v pračce!

Co je to Oxiclean?

OxiClean je bílý krystalický prášek obsahující modré skvrny, který se dodává ve vaně. Recepturu na prášek a špecle firma uchovává v obchodním tajemství, takže nebudete vědět, z čeho jsou. Vždy mějte na paměti, že téměř všechny komponenty jsou ekologicky šetrné a opakovaně použitelné. Nemá žádné nepříznivé účinky na potrubí nebo kanalizaci. Je to proto, že anorganické a organické chemikálie v mořidle jsou uvolňovány vzduchem, který se nachází na základně skvrny.

Postup použití Oxiclean In Washer

Pračky s horním plněním jsou mnohem energeticky účinnější ve srovnání s pračkami s předním plněním. Oxyclean je unikátní koncept, který si získává na popularitě díky své schopnosti pomáhat čistit oděvy. Mnoho jednotlivců si však klade otázku, jak používat Oxiclean v pračkách? Protože nesprávné použití může zničit oděvy. Zde jsou kroky, jak používat Oxiclean v pračce:

Použití Oxiclean v pračce s externím zásobníkem (přední plnění)

Naplňte pračku věcmi jako obvykle. Poté zvolte nejvhodnější čisticí cyklus podle množství prádla, které máte. Začněte s pračkou s předním plněním. Nejprve naplňte vnější dávkovač myčky předem rozpuštěným roztokem Oxycleanu a vody. Vezměte 16 uncí vody a pouze 1 unci Oxiclean. Toto množství OxiClean se používá pouze na ty skvrny, které nejsou příliš tvrdé.

V tomto kroku, pokud je to možné, zvyšte práškový prací prostředek Oxiclean jeho přidáním do teplé nebo vysokoteplotní vody. Poté předem namočte nebo předem ošetřete odolné skvrny v prádle pomocí přípravku Oxiclean podle pokynů výrobce. Další alternativou je nalít Oxyclean přímo do prázdného bubnu pračky s horním předním plněním, jak předepisuje konstruktér pračky. Poté naplňte pračku s předním plněním špinavým oblečením, přidejte do ní prací prášek, zvolte cyklus čištění podle vašeho prádla a poté pračku zapněte. Možná si budete chtít přečíst o tom, jak používat Oxiclean v pračce s předním plněním.

Použití přípravku Oxiclean na skvrny

Ve vaně, v horní pračce plněné zepředu, stačí k práci lžička OxiClean. Pro odstranění malé skvrnité skvrny nastříkejte barvy pomocí OxiClean, počkejte několik minut a přidejte prádlo nebo jiné oblečení do pračky. Když používáte OxiClean, ujistěte se, že nepoužíváte bělidlo. Pokud je váš stroj pouze s horním předním nakladačem, naplňte si vanu teplou vodou a oblečením. Kdykoli naplníte tuto podložku, sejměte víko.

Přidejte prášek, zamíchejte roztok rozpuštěné látky kolem krytu a nechte OxiClean dělat svou věc. S čelním nakladačem je to trochu obtížnější úkol, protože víko se velmi rychle uzamkne. Před použitím Oxiclean nařeďte horkou vodou a vložte do dávkovače bělidla. Oba druhy strojů jsou řešeny v Home Dependency. Oxiclean má mycí kapsle. Oxiclean můžete použít v jakékoli pračce. Je vhodný pro všechny druhy praček.

Použití Oxiclean bez externího dávkovače

Oxiclean můžete používat i bez externího dávkovače. Zde je podrobný průvodce používáním čisticího prostředku Oxiclean. Vezměte vysoce účinný prací prášek a přidejte do něj jednu unci posilovače detergentu Oxiclean.

Musíte mít na paměti, že před použitím Oxiclean si musíte přečíst štítek s pokyny na obalu.

Poté oba tyto detergenty dobře promíchejte. Nyní, když je směs hotová, přidejte ji do zepředu plněné pračky. Poté do něj přidejte prádlo a zapněte zařízení. Po dokončení předchozího kroku je čas vybrat nejvhodnější prací cyklus pro danou náplň.

Poté stiskněte tlačítko start na pračce s předním plněním. Když pračku spustíte, přidejte do pracího cyklu namíchaný detergent Oxiclean. V případě potřeby (pouze pro tvrdé skvrny) přidejte vhodné množství nejlépe práškového pracího prostředku do pračky s předním plněním, jak předepisují výrobci praček. Může být užitečné přečíst si o tom, jak používat oxiclean v pračce s horním plněním.

Je to obal!

Přátelé, děkuji, že jste si přečetli tento článek na konci. Byli jsme rádi, že jsme vám pomohli! Pokud používáte OxiClean k čištění prádla a nevíte, jak jej používat, nepropadejte panice, protože všechny kroky pro použití Oxiclean jsme uvedli výše. A doufáme, že se po přečtení tohoto článku všichni dozvíte o tom, jak používat Oxiclean. Nyní víte, jak používat Oxiclean v pračce. Je dobré si také přečíst o tom, jak správně používat kapsle s pracím prostředkem.