Jak používat ohřívač vosku? 3 úžasné typy!

Zajímá vás, jak používat ohřívač vosku? Přestaňte se divit a začněte číst tento článek. Pro začátek zapněte ohřívač vosku a nastavte teplotu na maximální nastavení (102C). Počkejte asi dvacet minut, než se hrnec zahřeje.

Potom nastavte volič na přibližně 70 stupňů Fahrenheita a nechte jej tam. Začněte krouživým pohybem vosku na vnějším okraji hrnce tak, aby se začal znovu ohřívat pryskyřičný vosk ve středu.

Do oblasti by se mohlo přidat více voskových kuliček, aby se vosk výrazně zmrazil. Každou chvíli míchejte, dokud se voskový blok ve středu úplně nerozpustí. Na základě toho, jak vosk reaguje, možná budete muset během dne měnit teplotu. Když je vosk připraven k použití, měl by se pohybovat jako med. Nyní vypněte knoflík a vypněte hrnec, jakmile skončíte na jeden den. Dále opatrně zakryjte vosk, nasaďte kryt na banku a máte hotovo! Pokračujte ve čtení a objevte více.

Co je to ohřívač vosku?

Ohřívač vosku se zdá být stroj, který spaluje tvrdý nebo měkký vosk a udržuje jej při správné teplotě pro aplikaci. Každý estetický a přenosný terapeut, který chce poskytovat skutečně kvalitní služby, musí mít ohřívač; jakékoli jiné zařízení nebo techniky pro ohřev vosku budou méně než optimální. Odborníci si mohou vybrat z různých ohřívačů vosku v závislosti na typu vosku, se kterým budou pracovat, a také na počtu zákazníků, které budou obsluhovat, a Beauty Image má na výběr zařízení, která pěkně sedí.

Jak ohřívač vosku funguje?

Většina ohřívačů vosku obsahuje spínač „Zapnuto/Vypnuto“, žárovku, která indikuje, kdy se hrnec ohřívá, a měřič, který ukazuje intenzitu tepla. Na rozdíl od mnoha jiných ohřívačů vosku jsou tyto vybaveny displejem měřiče teploty. Je to cenná funkce, protože budete moci vidět přesnou teplotu nádoby s voskem.

Jak používat různé typy ohřívačů vosku?

Ohřívače vosku mají tři různé typy, ohřívače Roll, ohřívače Combo a evropské ohřívače vosku. Níže jsou uvedeny vlastnosti a princip fungování takových ohřívačů, což vám také pomůže naučit se používat ohřívač vosku.

#1. Roll-on ohřívače vosku

Tento šikovný nástroj je ideální pro nanášení měkkého vosku přímo na pokožku. Je to snadný, rychlý a účinný systém voskování, který nedělá nepořádek. Použití tohoto zařízení je poměrně jednoduché. Připojte přívodní přívodní kabel aplikátoru do zásuvky. Poté sejměte uzávěr a aplikujte Beauty Image Roll-on. Odborníci doporučují používat na tomto zařízení pouze roll-ony Beauty Image, protože bylo vyvinuto pro ně a jakékoli rozdíly v dodavateli mohou způsobit problémy.

Ujistěte se, že je roll-on dobře umístěn v zařízeních a správně nasazen. Vosk bude hotový za 30 minut, pokud budete čekat tak dlouho. Po uplynutí této doby aplikátor odpojte; nikdy by se neměl používat, když je zapojen do zásuvky. Dokonce i pro většinu operací voskování je až 30 minut dostatečná doba, aby vosk dosáhl své optimální teploty. Pokud po uplynutí této doby potřebujete aplikátor použít, vložte jej zpět do zásuvky a zahřívejte 10 minut. Při používání vyhřívaného aplikátoru neoddělujte roll-on! Bude chladno.

#2. Kombinovaný ohřívač vosku

Beauty Image vytvořil perfektní ohřívač. Tento multifunkční přístroj umožňuje přípravu mnoha druhů vosku současně. Jeden měkký vosk a tři roll-ony lze zahřívat současně a odděleně. Prvním krokem při používání tohoto ohřívače je jeho připojení ke zdroji energie. Světelnou indikaci na straně pak lze zapnout, podobně jako ostatní ohřívače vosku.

Jednoduše vložte roll-ony do slotu a nechte je asi třicet minut zahřát. Můžete je vzít z prostorů a po zahřátí je vložit do plastové nádoby k ošetření. Umístěte plechovku s měkkým voskem přímo do hrnce a otočte ovladač teploty na nejvyšší nastavení, aby se zahřála. Nechte asi 20 minut, než se plechovka zahřeje. Vraťte číselník do střední polohy, aby se vosk zahříval.

#3. Evropský ohřívač vosku

Ohřívače vosku z Evropy jsou tradiční ohřívače. Jsou jednoduché a snadno se používají, takže jsou ideální pro jakýkoli salon. Takové šikovné vychytávky dokážou zahřát měkký i tvrdý vosk a udržet je na správné teplotě pro aplikaci. Části a pokyny pro 2,1 galonový Evropský ohřívač vosku jsou relativně totožné s díly a pokyny pro klasický Evropský ohřívač vosku. Jejich podstatným rozdílem je, že dokážou zahřát více enormních objemů vosku najednou, což je ideální pro vytížené salony. Chcete-li použít ohřívač, otočte ovládací knoflík termostatu směrem k nejvyššímu nastavení a počkejte patnáct minut na měkký vosk nebo 25 minut na tvrdý vosk, abyste dosáhli správné úrovně a teploty. Nezapomeňte otočit ciferník do poloviny proti směru hodinových ručiček, aby se vosk během práce zahříval. Můžete si také přečíst o bezpečnostních tipech pro ohřívač propanu.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili používat ohřívač vosku. Tyto ohřívače se snadno používají a tyto ohřívače mají tři typy každodenního použití, které můžete použít k roztavení tvrdého a měkkého vosku. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak nastavit termostat ohřívače a jak vyměnit vložku ohřívače vody. Děkujeme, přátelé, že jste s námi.