Jak používat ohřívač svíček

Chcete u vás doma vůni levandule, ale bojíte se zapálit svíčky v domě? Pokud máte doma malé děti nebo domácí mazlíčky, možná budete chtít přejít k používání ohřívačů svíček. Ve výsledku se podíváme na to, jak používat ohřívač svíček.

Pokud uvažujete o koupi ohřívače vosku, měli byste se dozvědět více o tom, co to je a jak funguje. Kdy a proč tato zařízení vznikla? Jak používat ohřívač svíček, abyste za své peníze získali co největší ránu a zlepšili svůj životní prostor?

Tento podrobný návod na používání ohřívače svíček vás naučí vše, co potřebujete vědět. Pro začátek si zopakujme základy. Jak používat ohřívač svíčky? Abyste pochopili, jak ovládat ohřívač svíček, musíte nejprve pochopit jeho vlastnosti.

Ohřívače svíček

Místo vonné svíčky můžete použít ohřívač svíčky nebo ohřívač vosku. Často je naplněna vonnými voskovými taveninami, které voní a mají stejnou strukturu materiálu jako běžné svíčky. Chybí mu však knot a ve většině případů plamen.

V závislosti na modelu mohou být méně hořlavé než svíčky. V důsledku toho jsou lákavou možností pro nadšence svíček, kteří chtějí snížit riziko požáru v domácnosti. Díky tomu si stále můžete užívat teplo, vůni a atmosféru vonného vosku.

Zapálení svíčky vs. použití ohřívače svíček

Existuje několik výhod pro obě strany debaty o zahřívání svíček vs. Za prvé, obchod se svíčkami je velký a rychle se rozšiřuje. Obchod se svíčkami by prosperoval, i kdyby velká část světa přešla z konvenčních svíček na ohřívače svíček.

Svíčky jsou výrazně častější než ohřívače svíček. Další výhodou použití svíčky oproti ohřívači svíčky je to, že může ve vašem domě vytvořit tradičnější domácí atmosféru. Plamen vytváří iluzi tepla, díky čemuž bude váš dům vypadat tepleji a lákavěji, než když je vůně svíčky teplejší.

Na druhou stranu ohřívač svíček má několik výhod. Za prvé, je nehořlavý, takže je skvělý pro ty, kteří mají děti, domácí mazlíčky nebo zapomnětlivou mysl. Kromě toho nepředstavují ohřívače svíček téměř žádné nebezpečí.

Kromě toho vůně uvolněné ohřívačem svíčky obvykle vydrží delší dobu. Je to ideální, pokud máte nízký rozpočet. Zjistili jsme, že ohřívače svíček a hořící svíčky mají značné rozdíly.

Způsoby, jak používat ohřívač svíček

Stropní ohřívače

U jednoho typu ohřívače svíček svítí shora na svíčku intenzivní halogenové světlo. Tyto ohřívače mají stopku s husím krkem se světlem, které se táhne od základny nahoru přes svíčku. Světlo chrání skleněný kryt.

Světlo roztaví vosk ve svíčce shora. Poté rychle uvolňuje parfém a zanechává roztavený vosk v dětském dosahu. Nakonec světla vyhoří a musí být vyměněna, v rozmezí od 7 do 12 USD v závislosti na druhu.

Ohřívací plotýnky pro plotýnky

Teplý talíř nebo šálek na espresso je teplejší jako každý jiný druh svíčky. Tyto malé elektrické ohřívače se připojují přímo do zásuvky a ohřívají 3- nebo 4palcovou teflonovou teplou desku. Svíčky na vrcholu začnou měknout zespodu a umožňují uniknout vůni.

Jsou propagovány jako ohřívače svíček, ale můžete je použít i k ohřátí polévky, kávy nebo jiných tekutin v šálcích. Snadno se používají, vyžadují minimální péči a jsou za rozumnou cenu. Nejsou však dekorativní a jejich aroma trvá déle.

Ohřívače spodních světel

Obyčejná žárovka je umístěna v keramické nebo kovové nádobě s miskou nahoře, aby se svíčky ohřívaly. Miska obsahuje buď vonné voskové „svíčkové“ lupínky nebo svíčku. Vůně vzniká, když se vosk zahřívá a taje díky elektrickému světlu.

Čipy jsou méně nákladné a všestrannější než celé svíčky. Ohřívače s ventilátorem pro distribuci vůně je mnoho možností.

Jeden ohřívač taveniny vosku a jeden ohřívač svíček

S tímto způsobem ohřevu svíčky můžete použít ohřívač změkčovače vosku nebo jej odstranit a použít svíčku v nádobě teplejší. Je to podobné, jako když používáte desku teplejší od nejnižšího místa nahoru. Tyto vlastnosti jsou na rozdíl od ohřívačů nádobí v tom, že ohřívají jakoukoli voskovou taveninu, kterou můžete mít.

Jak dlouho trvá, než se vosk rozpustí?

Doba tání vosku závisí na velikosti a tvaru vosku a druhu ohřívače, který používáte. Některé trvají několik dní a trvají krátkou dobu každý den. Jiné mohou trvat až 10 hodin najednou nebo několik týdnů, pokud jsou užívány důsledně.

Některé ohřívače a taveniny umožňují přetavit roztavený vosk nalitím zpět do ohřívače. Napodruhé nemusí být tak vizuálně příjemné nebo strukturálně zvukové. Vůně může být během druhého kola méně silná nebo možná neviditelná.

Závěr

Tento článek je vaším znamením, abyste si pořídili ohřívač svíček. Protože existuje tolik různých typů ohřívačů svíček, existuje několik způsobů, jak ohřívač svíček používat. Můžete si dopřát luxus levandule ve svém pokoji a přitom být v bezpečí před ohněm.