Jak používat nástavce na vysoušeče vlasů Dyson? 5 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak používat nástavce na vysoušeč vlasů Dyson? Fén Dyson je známý tím, že je kulatější. Na rozdíl od jiných vysoušečů funguje Dyson pro všechny vlasy pomocí vzrušujících nástavců. Lidé ale přesně nevědí, jak to používat. Všechny tyto přílohy fungují pro různé účely. Například jemný nástavec na vlasy se používá pro úpravu vlasové pokožky a širokých zubů pro kadeře.

Stále upravuje teplo, aby nedošlo k poškození vlasů nadměrným teplem. Teplotu vzduchu počítá 40krát za sekundu. Má čtyři stupně ohřevu a tři stupně rychlosti. Jeho rychlost je relativně vysoká, což funguje nejrychleji, ale s přesností.

Všechny přílohy můžeme zakoupit i samostatně. Ty fungují nejlépe, aby naše vlasy získaly více objemu, lesku a síly. Dyson je nejlepší volbou, pokud někdo neustále spěchá a nechce se pracně upravovat. Poskytuje dokonalé výsledky za kratší dobu s nástroji, jako je koncentrátor, difuzér a tryska.

Způsoby použití nástavců na vysoušeče vlasů Dyson

Zpočátku měl Dyson pouze dva nástavce, ale později zahrnoval hřeben, nástavec a stojan. Níže se dozvíte, jak používat nástavce na vysoušeč vlasů dyson.

#1. Odletové přílohy

Nástavec Flyaway je nástroj vyrobený speciálně pro vysoušeče vlasů Dyson. Dodává našim vlasům Coanda efekt ve stylu Saint tím, že skrývá odlety. Není potřeba používat nadměrné teplo k vyhlazování odletů a pramenů. Flyaway nástroj zvedl dlouhé palce na přední straně a zesílil jejich lesk.

Nejprve jej připevněte k sušákům a vezměte na vršek hlavy. Pomalu jej přibližujte shora ke spodním vlasům připojeným k nástavcům. Teplotní nastavení pro odlet závisí na typu vlasů. Pokud máte tenčí vlasy, pak je lepší používat nízké teplo, ale pokud potřebujete pokrýt více centimetrů najednou, budete muset použít nastavení vysokého tepla. Můžeme upravit i naše zadní vlasy na hlavě. Za tímto účelem nastavte Dyson na 45 stupňů a poté začněte opakovat stejný postup pomalým pohybem shora dolů.

Flyaway lze také použít k filmování. Ale je třeba to dělat opatrně, protože ho můžete použít na konečky. I když pokud se chcete trochu podívat, udržujte teplotu nižší. Když dokončíte styling s nástavcem Flyaway, nedotýkejte se ho okamžitě, protože se po nepřetržitém používání opaří. Zde jej budete muset odstranit a zkroutit přidržením okrajů.

#2. Hřebenový nástavec se širokými zuby

Hřeben se širokými zuby je určen především pro kudrnaté vlasy. Dodává vlasům objem a dokonalý tvar a kudrnám při jejich vysychání poskytuje délku a rozfoukání. Navíc narovná kadeře, aniž by je poškodil nebo spálil.

Naneste na vlasy výživný krém. Připevněte hřeben k Dysonu lehkým otočením. Vlasy pročesávejte shora dolů jako obyčejný hřeben. Poté otočte nastavení na cold shot a opakujte stejný postup. Na závěr vlasy po menších částech prodlužte, abyste je upravili. Je odolný, nejlépe funguje na vlhkých vlasech a účinně odstraňuje zacuchání. Takže protože poskytuje stoprocentní výsledky bez poškození, stojí za to.

#3. Jemný vzduchový nástavec

Jemné vzduchové nástavce jsou navrženy pro sušičky Dyson, aby zajistily hladší a lehčí proudění citlivé vlasové pokožky. Funguje tak, že rozptyluje vzduch a poskytuje jemný, chladný vzduch. Nejen to, vlasy rychleji vysuší. Nejprve začněte s vlhkými vlasy. Připojte jemný vzduch a přejděte na nastavení tepla. Nastavte teplotu na nízkou a rychlost na střední. Nyní vyfénujte všechny vlasové pokožky pro jemné vysušení. Používá se pro rovné, kudrnaté, kudrnaté a vlnité vlasy. Pro lepší výsledky použijte sprej pro objem a vezměte jej blízko ke kořínkům vlasů. Nejprve vytvarujte konce pomocí nástavce a nastavte prsty.

#4. Koncentrátor

Stylingové koncentrátory se používají k úpravě určitých částí vlasů tak, že se ostře zaměří pouze na tu část vlasů, kterou chcete upravit. Vzhledem k tomu, že vzduch přichází vysokou rychlostí, nezruinuje ostatní naše úseky. Zakryjte tu část vlasů kolem kartáče, kterou chcete upravit. Připojte koncentrátor k Dysonu a začněte jej upravovat vysokou rychlostí. Během procesu rolujte dovnitř a ven. Vlasy jemně upravte kartáčem nebo prsty.

#5. Vyhlazovací tryska a difuzér

Použití difuzéru je tak vzrušující a šetří čas. Na vlhké vlasy naneste krém a připevněte difuzér. Nastavte nastavení na nízký vzduch a vysoké teplo. Použijte difúzi na vlasy po částech a zvedněte je k pokožce hlavy, jak vlasy schnou. Jakmile s tím budete hotovi, otočte Dyson do režimu cold shot pro dlouhotrvající styl. Na druhou stranu tryska dodává vlasům hladší povrch. Zde je návod, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

It’s A Wrap!

Dyson může působit magicky, pokud víte, jak používat nástavce na vysoušeč vlasů Dyson. Všechny dohromady nám usnadňují život a čas. Jděte pro Dyson a získejte vlasy ve stylu salonu doma kdykoli. Vědět, jak vybrat vysoušeč vlasů a vysoušeče vlasů Dyson.