Jak používat kapotu fénu? 4 snadné kroky!

Doporučil vám někdo kapotové fény a vy hledáte kompletní postup, jak používat kapotu fénu? Použití kapotového fénu je mnohem jednodušší a pohodlnější než tradiční fén. Pokud si plánujete pořídit nástavec na fén na vlasy, rozhodli jste se správně a nebudete toho později litovat.

Nenechte se zaměnit mezi fénem na kapotu a fénem s kapucí, protože mezi oběma je jasný rozdíl. Bonnet sušák je nástavec pro připojení ke standardnímu vysoušeči vlasů. Teplo vychází z vysoušeče a dělá celou rutinu péče o vlasy bez použití rukou. Je levnější než vysoušeče s kapucí a nemusíte vyprázdnit svůj bankovní zůstatek, abyste si mohli koupit nástavec na vysoušeč vlasů s kapotou.

Na druhou stranu, digestoř je přesně to, co můžete nazvat salonním. Je spojen se stojanem, musíte sedět na židli a fixuje vám hlavu. Vzduch vychází z hadice přes fén. Musíte sedět v pevné poloze, dokud vlasy neuschnou. V tuto chvíli si můžete přečíst některé časopisy nebo posouvat dolů svou časovou osu na Facebooku nebo Redditu. Jaký je lepší způsob relaxace než tento?

Proč byste se měli rozloučit s ručním fénem?

Je čas říct sbohem vašemu fénu, protože vás jen bolí paže a poškozuje vaše vlasy. Vysoušeč vlasů s kapotou je však užitečný a účinný při sušení vysoušeče s minimální ztrátou vlasů. Je to perfektní volba pro vás, pokud jste frustrovaní kvůli vypadávání vlasů a vybledlé barvě vlasů kvůli pravidelnému používání fénu.

Postup použití fénu Bonnet

Vlastní proces sušení vlasů není nic jiného než vánek s fénem. Přejděte dolů a zjistěte kroky, jak používat kapotu fénu.

Krok č. 1. Vlasy osušte nahrubo

První věc, kterou musíte po sprše udělat, je vlasy nahrubo osušit ručníkem, abyste odstranili veškerou kapající vodu. Poté sušičku zapojte, ale nezapínejte vypínač.

Krok č. 2. Připevněte kapotu s fénem

Musíte připojit hadici připojenou ke kapotě nebo uzávěru. Na konci hadice je připevněna gumička. Musíte jej správně připevnit na ústa sušičky. Shromážděte si vlasy a udělejte si drdol, pokud máte dlouhé vlasy. Pokud máte krátké vlasy, není třeba nic dělat.

Krok č. 3. Noste čepici

Nasaďte si čepici na hlavu a zatáhněte za stahovací proužek, abyste klobouk zafixovali podle velikosti hlavy. Předpokládejme, že si myslíte, že čepice nesedí správně na vaší židli. Noste podbradní řemínek, aby byl celý zážitek pohodlný a uvolňující.

Krok č. 4. Zapněte sušičku

Zapojte sušičku a zapněte vypínač. Poté se posaďte na židli a umístěte sušičku na správné místo, abyste dostali rovnoměrný vzduch přes hlavu. Horký vzduch naplní kapotu jako v balónu. Ujišťuji vás, že s balónkem naplněným vzduchem na hlavě budete vypadat cool a šik. Může být užitečné přečíst si o tom, jak používat vysoušeč vlasů.

Strávený čas stojí za výsledky

My dívky toužíme po objemných, hedvábných, lesklých vlasech bez krepatění. Díky funkci „vše v jednom“ fénu Bonnet je produkt pro sušení a styling vlasů vhodný pro každého. Neexistuje jediná dívka, která by to nezkusila poté, co poznala všechny jeho jedinečné vlastnosti a funkce, pokud máte obavy, protože vaši přátelé vám říkají, že odstranění vlhkosti z vašich vlhkých vlasů pomocí fénu na kapotu zabere spoustu času.

Nejlepší by bylo říct jim, že čas stojí za to, než se vaše vlasy lesknou a okouzlují, protože polovina naší krásy je ukryta v našich vlasech. A člověk by neměl váhat vylepšit jejich krásu, protože se vždy snažíme zlepšit výkon našeho mozku. Ale krása chce také pozornost.

Skvělý stylista

Sušička Bonnet slouží nejen k vysoušení vlasů, ale tento nástroj se stává velmi užitečným, pokud jde o styling podle vašeho výběru a preferencí. Předpokládejme, že se chcete pochlubit účesem s copánkem a zároveň si sušit vlasy s menší námahou. Poté je po koupeli nahrubo osušte a vytvořte jeden nebo dva boční copánky. Noste čepici a po 20-45 minutách získáte dokonalý účes a důkladně vysušené vlasy.

Zdvojnásobte zkušenosti s kondicionováním

Máte co do činění s drsnými vlasy a kondicionování vám neprospívá? Pomohlo by, kdybyste to zkusili s fénem na kapotě. Aplikujte správně kondicionér od kořínků ke konečkům a nasaďte si sprchovou čepici. Nasaďte kapotu na víko a nechte ji kouzlit. Horký vzduch vycházející z malých otvorů fénu na kapotě rozprostře kondicionér rovnoměrně a hluboko do vlasové kutikuly a vlasové pokožky. Zde je návod, jak hloubkově upravit vlasy.

Je to obal!

Končíme našeho průvodce, jak používat fén na vlasy pro bezchybné a volně tekoucí vlasy. Měli byste milovat i své vlasy a ony vás budou milovat zpět v podobě lesklé, lesklé textury bez krepatění. Doufejme, že jste se z tohoto článku naučili, jak používat kapotu fénu.