Jak používat fén Revlon k natáčení vlasů? 7 snadných kroků!

Chcete vědět, jak používat fén Revlon na natáčení vlasů? V sedmi snadných krocích to zvládnete a tyto věci budete vědět, až se budete dále ponořit do tohoto článku.

Vysoušeč vlasů Revlon je známý tím, že našim vlasům dodává ubíjející a okouzlující vzhled, aniž by ztrácel mnoho času a úsilí. Ale co když chceme kadeře? Není to tak pracný úkol, protože to můžete udělat opakovaným otáčením kartáče.

Vlasy mají hodně společného s celkovým vzhledem. Kudrlinky promění náš hloupý unavený vzhled na fascinující párty vzhled. Ale pokud mluvíme o Revlonu, dělá zázraky ve velmi krátké době. Revlon se proslavil výrobou nejkvalitnějších, pohodlných a časově úsporných produktů. Jeho vlasové produkty chrání vlasy před poškozením a krepatěním. Navíc je nejlepší, že Revlon umí i natáčky, takže není potřeba držet všechny přístroje zvlášť. Vysoušeč vlasů Revlon dodává hustější vzhled i tenčím vlasům s fantastickým kartáčem. Pojďme o tom diskutovat více níže. Čti dál!

Postup použití fénu Revlon k natočení vlasů

Kudrlinky s Revlonem mohou být docela zajímavé, pokud jsou provedeny správně. Kroky, jak používat fén Revlon k natáčení vlasů, jsou následující.

Krok č. 1. Mytí vlasů

Nejprve byste se měli ujistit, že používáte dobrý šampon a kondicionér pro lesklý a okouzlující vzhled. Po umytí vlasy osušte čistým a měkkým ručníkem. Neměly by být připálené, ale vlhké. Nyní je čas použít hřebenový nástavec pro správné rozčesání vlasů. Dbejte také na to, aby nedošlo k ponoření do vody, když začnete s úpravou účesu.

Krok č. 2. Aplikace tepelné ochrany

Tepelné ochranné prostředky chrání naše vlasy před jakýmkoli poškozením během stylingu. Když si vlasy narovnáváme, natáčíme nebo fénujeme, vysoké množství tepla může poškodit konečky vlasů a způsobit je řídnutí. Abyste se vyhnuli takovému poškození a chcete-li si udržet kvalitu vlasů, pak je tepelná ochrana nutností. Nyní je čas na aplikaci ochranného prostředku na vlasy; udělejte to na konci kadeří. Sérum můžete také aplikovat. Po použití vlasy znovu pročešte, aby se ochranný prostředek rovnoměrně rozprostřel.

Krok č. 3. Nastavení tepla

Sušička Revlon má nastavení teplé, studené a horké. Vysoké teplo může být pro tenké a krátké vlasy škodlivé. Záleží tedy na typu vlasů a osobní volbě. Pokud máte jemnější vlasy, jděte na teplé nastavení, ale pokud spěcháte nebo máte husté vlasy, můžete přepínat mezi nízkým a vysokým nastavením. Zjistěte, jak horký je vysoušeč vlasů.

Krok č. 4. Dělení a kroucení vlasů

Zde začíná centrální část. Chcete-li začít, rozdělte si vlasy na části. Sepněte vlasy v horní části samostatně. Vezměte si část vlasů ze spodní části hlavy. Vykartáčujte a odstraňte zacuchání. Je čas zkroutit tuto část vlasů. Natočte kartáč na druhou polovinu vlasů. Proveďte stejný postup znovu a tak dále, dokud nebudou pokryty všechny vlasy v dolní části. Dodává jim vlnitý vzhled.

Krok č. 5. Studený výstřel

Studený výstřel je nezbytný pro zachování jejich salonního vzhledu, když fénujeme. Použijte tedy studený panák na natočené proužky, aby lokny déle vydržely.

Krok #6. Pomocí hřebenu se širokými zuby

Použijeme hřeben se širokými zuby, abychom jednu po druhé ztratili naše zkroucené kadeře. Nemůžete použít pravidelný hřeben, protože může zničit tvar zvlněných vlasů. Kromě toho můžete pomocí konečků prstů lehce nastavit kadeře.

Krok č. 7. Nanášení olejů a sprejů

Někdy poté, co dokončíme styling vlasů, zaznamenáme úlety. Použití laku na vlasy je skvělým řešením, jak se od nich dostat. Dodává našim vlasům lesk a vlhkost. Navíc, pokud máte sprej proti vlhkosti, může vám poskytnout 100% výsledky. Pokud chcete své pleti dodat uhlazenější a lesklejší vzhled, suchý olej je také lepší volbou.

Natáčení dlouhých vlasů

Počáteční kroky jsou stejné pro dlouhé vlasy, ale po narovnání se postup změní. Vezměte asi jeden palec pro zvlnění a otáčejte je znovu a znovu, dokud to nebude vypadat jako dlouhý pruh. Až dosáhnete konce části, pomalu ji uvolněte a položte ji na jednu stranu. Pokračujte stejným postupem pro další oblast střídáním směru a otáčením po celém štětci. Nyní odepněte horní část vlasů, abyste je zkroutili stejným způsobem.

Stejně jako předtím vezměte korunky po částech a natočte je kolem kartáče, rozbalte a uvolněte. Po dokončení je čas oddělit a ztratit zkroucené kadeře. K úplnému vysušení natočených vlasů použijte fén na nízkou teplotu a teplé nastavení. Také by vás mohlo zajímat, jak natáčet vlasy fénem.

It’s A Wrap!

Všichni potřebujeme, aby se věci v tomto uspěchaném světě lépe přizpůsobily. Alespoň naše vlasové spotřebiče byly upraveny v jednom, což je kartáč na fén Revlon. Přišli jsme na to, jak použít kartáč na fén Revlon k natočení vlasů. Nyní můžete svému životu dodat nový šmrnc pouhým zkroucením vlasů. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak čistit kartáč fénu revlon.