Jak používat fén Bonnet? 5 nejlepších důvodů, proč jej používat!

Jak používat fén na vlasy? Vlasy nejprve navlhčete ve válečku na suchý zip nebo v plastovém válečku a použijte fén na vlasy, pokud je k dosažení výsledku sušení vyfoukáním potřeba bez profesionálních dovedností nebo síly paží.

Následující den vlasy znovu upravte tak, že si do vlasů nastříkáte lehkou mlhu, natočíte je do válečků a dáte deset minut na konečné nastavení.

Bonnetový fén má čepici k nasazení na vlasy včetně jednotky namontované na stěně, která po zapnutí ihned vyfoukne horký vzduch do víka a rozvede teplo do vlasů. Vysoušeč vlasů s kapucí provádí hloubkovou úpravu a sušení vlasů, vlasový styling a vlasové kúry.

Jak a proč používat fén Bonnet?

Jak tedy používat fén na vlasy? No, přátelé, budete vědět, jak to můžete použít. Navíc zjistíte sady výhod fénu na vlasy. Zde jsou následující:

#1. Účes

Dosáhněte kudrnatého účesu s přístrojem, protože natáčky zůstávají pod kapucí a využijte toho k dosažení dokonalých kudrnatých vlasů. Tento inovativní nástroj šetří čas a vytváří leskle vypadající kadeře, protože kudrlinky se nezamotávají při použití fénu na vlasy.

#2. Přenosné

Zařízení je super přenosné a kompaktní, takže ho můžete vzít kamkoli na dovolenou, protože vám umožní dosáhnout úžasného a obvyklého účesu.

#3. Pohodlné používání

Vysoušeč vlasů s kapotou usnadňuje a zpříjemňuje pohyb při sušení vlasů, protože není třeba sedět v jedné poloze, protože horní kryt se sundá pouze nečekaně. Kupte si fén a sedněte si k televizi, připravte si čaj a sledujte svůj oblíbený televizní seriál, abyste si vysušili vlasy, protože husté a dlouhé vlasy vyžadují delší dobu sušení na vzduchu. K tomu je vhodný typ fénu s měkkým krytem.

#4. Dosaženo zdravých a suchých vlasů

Bonnetový fén je vhodný k ošetření vlasů, protože přístroj otevírá vlasovou kutikulu a koupe vlasy pomocí zdravých živin a pravidelné používání fénu nemá tepelnou ochranu. Zařízení jemně cirkuluje teplý vzduch pro delší použití než standardní fén, zatímco z vlasů odstraňujete bílé chlupy. Vědět, jak rychle sušit vlasy i bez vysoušeče vlasů.

#5. Mokrý účes

Vysoušeč vlasů Bonnet je vhodný pro mokrý účes, proto upravte rychlost sušení tak, aby byla ideální pro vlasy, které bez přímého tepla dosahují kudrnatých nebo rovných vlasů s touto technikou fénu na vlasy.

Proč nepoužít fén Bonnet?

Bonnetový vysoušeč vlasů může vyžadovat mnohem delší sušení vlasů než fén a výsledky mohou být méně škodlivé. Pokud vlhké vlasy natřete tepelným ochranným sprejem, zabalíte je do natáček a sušíte pod digestoří s pomalým nebo nízkým nastavením tepla, k poškození sušením daleko nedochází.

Nejlepší Bonnet vysoušeče vlasů ke zvážení nákupu

Chodíte pravidelně do kadeřnictví? Jste obeznámeni s fénem na vlasy, který je cenným nástrojem pro krepatění vlasů, styling a jejich údržbu, který je k dispozici pro dosažení hladkých vlasů v pohodlí vašeho domova, protože je výrazně nižší ve srovnání s návštěvou salonu.

#1. Conair 1875 Watt

Tato značka je velmi cenově dostupná, zejména proto, že je lídrem na trhu horkých nástrojů, protože tato tvrdá čepice pomáhá nastavit a vysušit vlasy. Je prostě výkonné poskytnout delší styl, který vydrží než běžné sušení.

#2. Skywee kapota

Výrobek je užitečný pro úpravu a nastavení kadeří, zejména s větracími otvory a měkkou čepicí. Olejový produkt vlasy hluboce upraví, na rozdíl od toho si fén na vlasy Bonnet poradí se zbytkem, proto použijte tento nástavec s ručním fénem.

#3. Hair Flair Curlformer deluxe

Tato měkká čepice dosahuje měkkých a zvlněných stylů s ohledem na její tepelnou vodivost a prostornou velikost, takže si vlasy vysušte a před sušením je zabalte do válečků na suchý zip a vložte je do čepice, abyste dosáhli lesklého, hladkého a dlouhotrvajícího pohybu sevřením.

#4. Sušička s kapotou Gold ‘n Hot Jet

Vysoušeč vlasů s kapotou umožňuje správnou distribuci tepla pro hladké a hladké vlasy a funkce měkké hadice jsou připojeny k různým ručním vysoušečům. Zlato je také vzrušujícím a zábavným prvkem, protože je menší než ostatní, ale umožňuje hloubkovou úpravu a dlouhotrvající styl. Náboje záporných iontů jsou vhodně distribuovány ve vlasech tak, jak to funguje, aby se zabránilo poletování a krepatění, protože jsou hodnoceny jako Gold N‘ Hot jako užitečné pro klienty.

#5. Vysoušeč vlasů Ahier bonnet

Vysoušeč vlasů Ahier bonnet je pro vás vhodný s nastavením 2 rychlostí a nastavením 2 teploty, které vlasy vysuší a rozptýlí do stylu, který mezi mytími dosáhne delších vlasů, protože jeho funkce zahrnují iontovou technologii a několik typů nastavení teploty.

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, co je důležité hledat u vysoušeče vlasů a jak vybrat vysoušeč vlasů.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte používat fén na vlasy, který; musíte vlasy nejprve navlhčit válečkem na suchý zip nebo plastovým válečkem a pomocí přístroje vlasy vysušit. Kromě toho máte produkty uvedené na vrcholu seznamu, takže se je naučte používat pro své dobro!