Jak používat difuzérový fén? 5 snadných kroků!

Jak používat difuzérový vysoušeč vlasů? Mezi základní kroky patří mytí vlasů, osušení vlasů ručníkem, česání vlasů, sušení vlasů pomocí vlasového difuzéru a jeho použití od kořínků vlasů.

Položte vlasy na špičku difuzéru a promačkejte vlasy vzhůru a dolů. Udělejte totéž jako fén, který vlasy suší jedním z nejběžnějších způsobů.

To udržuje vlasy v původní struktuře, zatímco vlasy sušíte a způsobuje, že jsou méně podrážděné. Otočte hlavu nahoru a rozprostřete vlasy směrem dolů, protože jim to pomáhá dodat bohatý objem po vlasových koříncích. Ale přátelé, je tu více věcí, které byste měli vědět, takže bez dalších okolků začněme!

Postup použití difuzorového fénu

Níže jsou uvedeny základní kroky pro použití vysoušeče vlasů s difuzérem.

Krok č. 1. Mytí vlasů

Umyjte si vlasy, pokud jsou mastné nebo špinavé. Použijte vodu, která vlasy změkčí, než je šamponujte. Umyjte, ale použijte svůj obvyklý kondicionér a šampon. Změňte svůj kondicionér a šampon, abyste co nejlépe omezili krepatění vlasů. Udržujte své vlasy krásné a hladké, pokud jsou suché. Pokud chcete, použijte přírodní ošetření, ale měli byste je mýt spíše olejem než mýdlem. Šampon se sulfátem vlasy vysušuje a dělá je vlnitými a bez života. Tak se jim raději vyhněte.

Krok č. 2. Sušení vlasů ručníkem

Pokud si chcete vlasy vysušit, použijte extra tričko a měkký ručník. Jemným způsobem vmasírujte do vlasů. Vypusťte případnou vodu, ale vlasy nekroutíte ani nemačkejte ručníkem. Nikdy neošetřujte vlasy tak tvrdě, mohlo by to mít za následek zlomení vlasových kořínků a roztřepený vzhled.

Krok č. 3. Česání vlasů

Lehce rozpleťte při mytí konečky prstů a před natočením nebo narovnáním kadeří. Vyčesávání vlasů může změnit přirozené kadeře způsobující krepatění. Navlhčete tedy vysušené kadeře a pomozte udržet jejich tvar, dokud schnou. Naneste trochu gelu, kondicionéru nebo oleje na vlnité vlasy. Zabalte si mokré vlasy do konečků prstů, abyste měli každou loknu vzorovanou přesně tak, jak ji chcete, protože to zaručí, že se vaše vlasy budou vlnit stejně a budou lesklé.

Krok č. 4. Začněte sušit vlasy pomocí vlasového difuzéru

Při sušení vlasů začněte používat difuzér. Nasaďte difuzér na konec fénu. Nastavte zařízení na nízkou rychlost, vysokou a dokonce střední nastavení, protože to znamená, že sušení vlasů je obtížnější. Přesto se nekrepatí ani nevysychá. Začněte pohybem hlavy směrem doleva. Umístěte difuzér ke kořínkům vlasů. Udržujte ho na správném místě, dokud prameny nedehydratujete. Poté vlasy vyfoukejte do sucha kolem stonku spirálovým tahem. Jemně protřete vlasy pomocí háčků difuzéru, abyste podpořili krásné zatočení a kadeře a hustotu.

Krok č. 5. Pomocí difuzního vysoušeče vlasů začínající kořeny vlasů

Použijte difuzér a masírujte vlasy ve směru hodinových ručiček, dokud se nespálí. Použijte difuzér k zatlačení směrem dolů, který pevně zatlačí na zákruty. Vlasy zůstávají ve své přirozené formě a dodávají jim potřebnou pružnost. Upravte nastavení difuzéru pro kudrnaté a přirozené vlasy. Nechte loknu a přirozené vlasy uschnout vzduchem, pokud si myslíte, že díky difuzéru budou ještě kudrnatější. Zkontrolujte a zjistěte, zda to zlepší výsledky.

Při sušení pomocí difuzéru nadzvedněte každý pramen vlasů pod nimi, protože to dodá kadeřům větší zdvih ke kořínkům vlasů a vyhnete se vlhkým vlasům, které je stahují dolů a vysychají. Uchopte některé části vrstvy vlasů a položte je na difuzér. Udělejte to po koříncích vlasů důkladně. Při rozprašování vlasů používejte ruce minimálně. Dotkněte se vlasů a počkejte, až se vytvoří krepatění. Proveďte také obrys kudrlin a vln vlasů. Zdá se, že záleží na tom, jak dlouho difuzér používáte. Pro dosažení lepších výsledků držte ruce několik centimetrů od vlasů.

Několik profesionálních tipů, jak používat difuzérový vysoušeč vlasů

Je dobré se řídit několika odbornými tipy, jak používat difuzérový fén. Nejprve si rozčešte vlasy, když už jsou mokré, abyste se připravili na velký den. Buďte jemní a projeďte těmito pramínky hřebenem se širokými zuby. Vysušte si vlasy a uvolněte je na opačných koncích. Ale pak to tolik nečešte. Když vlasy vytřepete, zabalte je do měkkého hadru, trička a ručníku z mikrovlákna a odstraňte přebytečnou vodu.

Začněte s čistými a suchými vlasy a pomocí hřebenu se širokými zuby stáhněte horní vrstvy vlasů dozadu. Zapracujte na difuzéru, aby byl dostatečně rozsáhlý, aby pokryl kořínky i celou délku vlasů. Otočte hlavu vzhůru a dolů, aby teplý vzduch nadnesl vaše vlasy a vyfénoval je. Dosáhněte tohoto účesu, ale ujistěte se, že je z osmdesáti procent suchý. Rozptylujte ji několik minut a dokončete poslední vyfouknutí. Můžete si také přečíst o tom, jak vyhodit fén.

It’s A Wrap!

Nyní se pomocí uvedených kroků naučíte používat difuzérový vysoušeč vlasů. Pomáhá také dodržovat profesionální rady při používání difuzorového vysoušeče vlasů. Jakýkoli účes, kterého chcete dosáhnout, je možný, protože to trvá jen několik minut. Úplné a konečné vyfouknutí provést. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, proč mi přestal fungovat vysoušeč vlasů a co je koncentrátor pro vysoušeč vlasů.