Jak používat čistič Affresh Washer Cleaner? Nejjednodušší způsob!

Zajímá vás, jak používat čistič praček affresh? Existuje tolik způsobů, jak můžete jeden použít, a tyto věci si uvědomíte, když se ponoříte do tohoto článku hlouběji.

Doporučuje se používat čistič podložek affresh jednou za měsíc. Nepřidávejte afresh přímo do dávkovače pračky. Pokud máte pračku s předním plněním, dejte čistič affresh do vany pračky, ale pokud používáte pračku s vrchním plněním, přidejte affresh pod vanu pračky.

Použijte cyklus čistého praní, pokud ho vaše pračka má, protože je nakonfigurován tak, aby spotřeboval více vody než běžné cykly. Je také naprogramován tak, aby využíval horkou vodu, která zajistí, že se pilulky rozpustí ve vhodnou dobu. Čističe affresh jsou určeny k tomu, aby se během cyklu „Clean Wash“ jemně roztavily a zajistily úplné vyčištění. Chcete-li se dozvědět více o základních krocích používání čističe affresh, přečtěte si tento článek až do konce!

Affresh Washer Cleaner

Čistič praček Affresh má rozbít špínu a nečistoty způsobující zápach a zanechá vaši pračku čistší a zářivější. Affresh je značka, která vyrábí různé domácí spotřebiče. Tento čistič praček nemá jako Affresh pověst vynikajících receptur. Čistič pračky v mém testu účinně odstranil zatuchlý zápach a ponechal buben pračky čistý. Čistič praček Affresh má na internetu mnoho dobrých hodnocení, včetně mého, takže je to dobrá sázka na čistou a lesklou pračku. Čističe pro pračky Afresh jsou velmi účinné, ale není snadné je používat. K odstranění nečistot z myčky stačí pouze jedna čerstvá tableta.

Způsoby použití AffreshWasher Cleaner

V tomto odstavci se dozvíte, jak používat čistič praček affresh. Čističe praček Afresh jsou vhodné pro všechny typy praček, jako jsou vrchní plnění, přední plnění a vysoce účinné. Tablety Afresh byly poměrně jednoduché na použití. Stačí otevřít pračku, ale do bubnu pračky vložit pouze jednu tabletu čisticího prostředku a začít vyprazdňovat cyklus. Měli byste vzít na vědomí toto:

Tablety Affresh jsou nejúčinnější, když se používají pouze s myčkou; protože tablet odstraňuje pouze špínu, špínu a prach z pračky, nikoli oblečení.

Jednou z nejvýznamnějších výhod použití čističe affresh je dostat se na těžko dostupná místa. Tableta se rozpustí na mycí pěnu, která odstraní nečistoty z povrchu myčky. Tento čisticí prostředek také redukuje nepříjemné pachy tím, že z pryže těsnění podložky odstraňuje zbytky čisticího prostředku podobného drti, tělesné oleje a plísně. Pro nejúčinnější čištění přidejte tabletu affresh do teplé vody. Tableta se rozbije a pomocí horké vody se dostane do každého rohu bubnu pračky. Přidejte tabletu v cyklu „čisté praní“, ale pokud není k dispozici, můžete místo toho použít běžný nebo silně nabitý proces. Těsně po cyklu čištění otřete z bubnu stroje všechny uvolněné nečistoty nebo mastnotu.

Ve většině případů by mělo stačit jednoduché čištění bubnu pračky. Protože specifické čisticí prostředky pro pračky nezanechávají žádné zbytky, může být tento proces nepříjemný. Dalo mi to však pocit zadostiučinění, protože odhalilo nezvratný důkaz, že nyní čistička odstranila nějakou přetrvávající špínu. Můžete si také přečíst o tom, jak používat oxiclean v pračce s horním plněním.

Účinnost čističe Affresh Washer Cleaner pro odstranění zápachu

Obecně platí, že tablety Affresh splnily svůj slib a pračku zanechávaly čistou a bez zápachu. Tablety se snadno používají, jak je uvedeno výše, a nejen to, že si můžete užívat i čištění. Tyto tablety odstraňují zatuchlé pachy tím, že rozkládají a vymývají zbytky v pračce. Tablety do praček Affresh voní dobře už po vybalení; parfém však během pracího cyklu brzy vybledne. Nemají silné aroma jako bělidlo nebo ocet, takže prostor prádelny nezatěžuje žádný chemický nebo octový smrad. Předpokládejme, že přidáváte tablety do bubnu pračky během čisticího cyklu.

Jen mějte na paměti, že z oblečení odstraní veškerou vůni. V procesu nezůstaly žádné nadměrné parfémy – jen vyvážená, čistá vůně. Pokud po něm zůstane nějaká uvolněná špína nebo prach, Affresh navrhuje stroj vyčistit. Většina nečistot by měla být účinně odstraněna. V mém experimentu nezůstaly žádné zbytky, prostě nový buben. Pamatujte prosím, že čistič pračky affresh vyčistí pouze místa, kam se dostane voda. Před přidáním tablety do myčky je proto lepší ručně vyčistit několik těsnění a těsnění. Tento rutinní proces čištění je zvláště důležitý u předních strojů, kde mohou nečistoty a plísně v těsnění dveří kontaminovat místo. Může být užitečné vědět, jak vyčistit plíseň z těsnění podložky předního plnění.

It’s A Wrap!

Byli jsme rádi, že jste všichni dostali odpověď na to, jak používat čistič praček affresh. Po přečtení tohoto článku pochopíte, jak používat affresh; také víte, jak důležitý je čistič praček a jeho výhody. Přátelé, děkuji, že jste s námi nakonec zůstali. Doufáme, že vám tento článek umožní naučit se, co chcete. Takže pokud používáte čistič pračky affresh poprvé, nepropadejte panice; nabízíme vám všechna řešení. Doufáme, že se vám tento článek bude líbit! Přečtěte si také o tom, proč moje pračka zapáchá a jak tomu předejít a vyčistit.