Jak postavit kuřáka z lednice? 3 snadné kroky!

Chcete zjistit, jak postavit kuřáka z lednice? Vše, co musíte udělat, je odstranit nepotřebné části staré chladničky, vyvrtat několik otvorů pro proudění vzduchu, přidat tolik polic, kolik chcete, a nakonec umístit zdroj tepla na dno chladničky.

Máte rádi uzené maso, ryby nebo zeleninu? Pokud ano, možná jste zvážili, že si je vyrobíte sami doma, pokud jste to ještě nezkusili. Kuřáci potravin však někdy mohou být pro váš rozpočet příliš drahý.

Nebojte se, protože můžete stále kouřit jídlo, pokud máte starou lednici, kterou již nepoužíváte. Možná byste si mohli dovolit koupit použitý, nebo si ho vyzvednout a vyjednat na místním vrakovišti.

Může se také stát, že již máte starou lednici, ale nevíte, co s ní dělat. Pokud výše uvedená prohlášení s vámi nějakým způsobem rezonují, pak jste na správném místě. Pokračujte ve čtení tohoto článku a dozvíte se, jak si z lednice vyrobit svého vlastního kuřáka.

Navrhování vlastního kuřáka

Než začnete rozebírat tu vaši ledničku, je velmi důležité si vše nejdřív naplánovat. Už byste si měli být vědomi toho, jaký typ kuřáku chcete, aby vaše chladnička byla, to by určilo rozložení vašeho nového kuřáka a způsob, jakým se chystáte změnit vnitřní uspořádání vaší lednice.

Design také závisí na typu chladničky, kterou budete používat. Ideální jsou starší a vyšší modely chladniček. Jakmile dokončíte kontrolu vaší lednice. Můžete začít plánovat, jak chcete, aby vnitřek vaší chladničky vypadal, aby efektivně plnil svou úlohu jako kuřák jídla, ke kterému se chystáte. Po dokončení návrhu jste nyní připraveni tuto vizi proměnit ve skutečnost.

Kroky k vybudování kuřáka z lednice

Můžete svobodně experimentovat a přeměnit svou lednici na kuřák na jídlo. Tento návod vám poskytne pouze vodítka, která vám pomohou během procesu přípravy vašeho nového kuřáka jídla.

Nelze poskytnout konkrétní pokyny, protože neexistuje způsob, jak zjistit konkrétní typ chladničky, kterou používáte, ani její velikost a tvar. Můžete mít také k dispozici různé materiály, které byste mohli použít. To vám poskytne svobodu, kterou potřebujete k tomu, abyste byli kreativní a získali svého osobního kuřáka. Níže jsou uvedeny kroky, jak postavit kuřáka z lednice.

Krok č. 1. Demontáž

Prvním krokem by bylo vyjmutí nepotřebných částí z chladničky. Odstraňte části stroje spolu s odnímatelnými částmi, které nejsou potřeba. Odšroubujte to, co potřebujete odšroubovat, abyste se ujistili, že žádná ze zbývajících částí není ohrožena, jakmile se začnete uvnitř kuřáku zahřívat.

Cokoli vyjímatelného uvnitř chladničky by mělo být také odstraněno. Cílem je vytvořit co nejvíce prostoru pro hraní. Pokud to znamená odstranění izolace na vnitřních stěnách, v každém případě to udělejte. Než přejdete k dalšímu kroku, ujistěte se, že je chladnička uvnitř i vně čistá a bez špíny a nečistot.

Krok č. 2. Vnitřní uspořádání

V závislosti na tom, jak je chladnička postavena, je lepší, když váš design využívá původní vnitřní strukturu chladničky. Řekněme například, že pokud má vaše chladnička spodní zásuvku pro skladování zeleniny a ovoce, můžete tento prostor využít k uložení dřevěného uhlí, které používáte.

Pokud je vaše chladnička lednice s mrazničkou, můžete odstranit vrstvu oddělující horní a dolní přihrádku. Na jeho místo můžete také položit ocelový plech. To umožní průchod kouře, aby se dostal k masu, které umístíte do horního mrazicího oddílu.

Můžete také využít police nebo podnosy, které jsou dodávány s lednicí, jako plošiny, do kterých můžete umístit více masa nebo vodní pánev. Všechno je na vás, vy jste šéf. Jen se ujistěte, že jste si již vědomi druhu kouření jídla, které chcete dělat, a technických detailů, jak to funguje.

Krok č. 3. Proudění vzduchu

Posledním krokem je vyvrtat otvory po stranách a horní části chladničky, aby mohl proudit vzduch. Poté, co všechny plameny produkující kouř rychle zemřou bez kyslíku. Dávejte pozor, aby nebyly příliš velké nebo příliš velké, aby kouř unikal velmi snadno.

Pro zakrytí a odkrytí otvorů můžete ovládat proudění vzduchu. Poté, co umístíte zdroj tepla na dno nového kuřáku, jste připraveni kouřit jakékoli jídlo, které chcete.

Závěrečná slova

Na konci tohoto článku doufám, že jste se naučili, jak postavit kuřáka z lednice. Děkujeme, že jste dočetli až do tohoto bodu článku. Váš čas a úsilí si velmi vážíme.