Jak podávat alkohol na svatbě bez barmana

Je snadné se naučit podávat alkohol na svatbě bez barmana pomocí samoobslužného baru. Tento článek pojednává o plánování samoobslužného baru a o tom, jaké koktejly můžete svým hostům podávat.

Když už jsme u drinků, víte, co je koktejlová hodina na svatbě? Zvažte, zda si o tom nepřečtete, protože je to čas svatby, kde se očekává podávání alkoholu.

Jak mít svatební bar bez barmana

Krok 1. Naplánujte si samoobslužný bar

Nejjednodušší způsob, jak podávat alkohol na svatbě i bez barmana, je mít místo něj samoobslužný bar. To eliminuje potřebu, aby někdo zůstával v baru a podával lidem nápoje, takže je perfektní, pokud nenajmete žádného barmana.

Nejprve je ale potřeba připravit to podstatné pro samoobslužný bar. Patří mezi ně výběr nápojů, o kterém budeme diskutovat později, a led a skleněné nádobí.

Naplánujte si rozpočet a kolik položek je potřeba, abyste zajistili, že hosté budou spokojeni a bar bude fungovat hladce. Tip, jak zajistit, aby bar nevyčerpal, je neobsluhovat a mít vše k dispozici najednou, aby nápoje vydržely po celou dobu recepce.

2. Připravte ty nejlepší drinky do samoobslužného baru na svatbě

Jaké nápoje byste tedy měli podávat na svatbě, když tam není barman? Vzhledem k tomu, že si hosté budou připravovat vlastní nápoje, budou hledat jednoduché koktejly a alkoholické nápoje, které si snadno připraví.

Zásobte se alkoholem připraveným k pití, jako jsou lahvová vína, pivo a konzervované koktejly. Ujistěte se, že máte také nealkoholické možnosti pro ostatní hosty, kteří by je mohli hledat.

Můžete dokonce udělat samoobslužný bar zajímavější tím, že zřídíte stanici, kde si hosté mohou míchat různé alkoholické recepty. Jen se ujistěte, že je vše rovnoměrně naporcováno.

Jak si nastavíte samoobslužný bar?

 • Před čímkoli jiným si ověřte u svého svatebního místa, zda umožňují samoobslužný bar; některá místa mohou mít předpisy, které vyžadují, abyste si najímali jejich barmana kvůli licencím a povolením
 • Připravte si základní nástroje pro provoz baru, jako jsou krátké a vysoké sklenice, sklenice na víno, sklenice na stopce, otvírák na láhve, vývrtka, vědro na led, led, lžíce, míchadla, jiggery, šejkry , sítka, ručníky a koktejlové ubrousky
 • Zásobte bar vínem, pivem, lihovinami a nealkoholickými nápoji a poté je vychlaďte na svatební den
 • Připravte a nakrájejte ozdoby a další ingredience pro základní receptury koktejlů, pokud je zařadíte do svého samoobslužného baru
 • Uspořádejte bar podobně jako bufet, aby si hosté mohli připravit nápoje uspořádaně a mít vše potřebné snadno
 • Vytiskněte si recepty na nápoje, které vám pomohou při porcování
 • Jak podáváte nápoje na svatbě bez barmana?

  Jaké nápoje podávat na svatbě bez barmana?

  Protože se nechcete přehánět a utrácet za alkohol více, než je váš plánovaný rozpočet, omezte své možnosti tím, čím zásobit váš samoobslužný bar. Zvažte dvě možnosti pro červené a bílé víno, čirý a tmavý likér, světlé a tmavé pivo a alespoň dva předem namíchané typické koktejly

  Nemusíte mít širokou škálu mixérů, protože hosté s menší pravděpodobností vyzkouší mnoho receptů. Chcete také omezit počet snímků, které mohou hosté mít.

  Pokud je samoobslužný bar nepraktický…

  Pokud máte více než 50 hostů, bylo by mnohem lepší přiřadit někoho k baru. To zajistí, že alkohol nepůjde rychle a někdo může mít hosty pod kontrolou přes noc.

  Ale co když nemáte rozpočet na barmana? Zvažte studenta barmana nebo přítele, který má zájem podávat nápoje.

  Někteří lidé jsou rádi za barem na akcích, zvláště když znají koktejly a různé nápoje. Jen se ujistěte, že s nimi dobře komunikujete ohledně očekávání.

  Kolik alkoholu potřebuji pro 50 hostů?

  Je těžké vypočítat konkrétní množství alkoholu, které potřebujete na svatbu, ale můžete započítat dva drinky na koktejlovou hodinu a jeden drink za hodinu poté pro každého hosta. Takže pokud máte 50 hostů, můžete očekávat, že poskytnete 150 až 200 nápojů na každých 50 hostů na svatbě.

  Kolik různých možností pití byste měli mít na svatbě?

  Počet nápojů na svatbě bude záviset na vašich preferencích. Ke každému nápoji můžete mít také světlé a tmavé varianty, ale nezapomeňte nabídnout nealkoholické varianty.

  Kolik bych měl mít rozpočet na alkohol na mé svatbě?

  Počet hostů a doba, po kterou budete mít během svatby alkohol, ovlivňují, kolik za alkohol utratíte, ale většina svateb potřebuje alespoň 2 000 $.

  Když už mluvíme o trvání, zde je, jak dlouhý by měl být svatební přípitek, protože se očekává, že pro tuto část svatby budou k dispozici nápoje.

  Závěr

  A to je vše! Právě jste se naučili podávat alkohol na svatbě bez barmana tím, že jste místo toho měli samoobslužný bar.

  Klíčem je plánování a nastavení baru, abyste měli jistotu, že budete mít dostatek alkoholických nápojů. Chcete také nastavit rozpočet a porce nápojů nebo omezení, kdy jsou k dispozici alkoholické nápoje.

  Doufáme, že vám to pomohlo s vaším svatebním barem; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.