Jak ozdobit závěsy? 3 nejlepší kroky!

Jste na cestě k tomu, abyste svému pokoji dodali nádherný vzhled? Chcete vyměnit závěsy, ale na kříži, aby to vypadalo skvěle? Nebojte se, provedu vás kroky, jak ozdobit závěsy, aby váš pokoj získal požadovaný vzhled.

Záclony jsou základním aspektem, který je třeba vzít v úvahu při zařizování vašich domovů. Slouží k mnoha účelům, než jste si možná všimli.

K regulaci slunečního záření používáte závěsy; můžete buď propustit více slunečního světla, nebo zablokovat nadměrné paprsky pronikání do vašeho pokoje pomocí závěsů; regulace teploty v místnosti je možná i pomocí závěsů.

Materiály, jako jsou lněné závěsy, pomáhají udržovat v místnosti teplo v zimě a chlad v létě. Většina lidí používá závěsy také ke zlepšení soukromí ve svých domovech.

A co je nejdůležitější, záclony se používají ke zlepšení krásy domova.

Stále přichází spousta otázek, jak vylepšit vzhled domu pomocí záclon. To je důvod, proč jsem se rozhodl napsat, jak zdobit závěsy. Tento zápis vám pomůže dát vašemu pokoji drahý vzhled, který si zaslouží s tak malým úsilím.

KROKY ZDOBENÍ ZÁVĚSEM

Existuje několik kroků k získání dokonalé dekorace záclon, kterou chcete ze svého pokoje. Obsahují:

Krok č. 1: Vyberte odpovídající barvu

Jak se učíte zdobit závěsy, neladíte barvy s ostatními. Můžete si vybrat ze dvou kontrastních barev.

Barvy jako zelená a růžová, žlutá a červená. Divné, že? Ano to je. Ukazuje odvahu a odvahu. Tato kombinace je vzácná, ale úžasná.

Krok č. 2: Představte vzor

Vždy se vyvarujte sytým barvám, zaveďte vzor, ​​oživte svůj pokoj, můžete se hodit i se závěsem s obrázkem, nikoho to nebolí, zatím to vypadá dobře a je vám s tím dobře.

Krok č. 3: Hrajte si s texturou

Hladkost závěsu je důležitá při dodržování těchto kroků, jak zdobit závěsy. Oči se živí vaší ozdobou. Hrajte si s texturou, dokud nezískáte hladkost, kterou si přejete.

S čím byste měli sladit své závěsy?

Závěsy můžete sladit s několika věcmi ve vašem pokoji. Můžete porovnat se svým výběrem, ale zde je několik pokynů, které vám pomohou.

  • Slaďte své závěsy s barvou stěny. Přidáním smlouvy mezi vaši stěnu a závěsy na ně upozorníte. Závěsy můžete buď udělat o odstín světlejší než barva stěny, nebo o odstín tmavší. Pokud je například vaše stěna tmavě modrá, můžete si zvolit nebesky modré závěsy a naopak.
  • Závěsy můžete také sladit s nábytkem nebo lůžkovinami. Tento způsob je dalším způsobem, jak zlepšit přítomnost závěsů v místnosti. Tato možnost je perfektní, ale musíte to udělat správným způsobem. Pokud máte například vzorovaný nábytek nebo povlečení, měli byste použít jednobarevný závěs. Také pokud máte jednobarevný nábytek nebo závěs, měli byste sáhnout po vzorovaném závěsu, který zvýrazňuje barvu povlečení.

Jak docílit toho, aby záclony vypadaly hezky

S malými nebo žádnými náklady můžete vytvořit pěkný vzhled vašich záclon. Naučíte se nejen zdobit závěsy; naučíte se také dělat závěsy příjemnými a přitažlivými pro oči. Postupujte podle těchto kroků, abyste věděli, jak tyto záclony vypadat hezky.

Krok #1: Zavěste závěsy vysoko a široce. Když dáte záclonám extra výšku, bude váš pokoj vypadat vyšší, než se zdá. Dalším vylepšením, které vaše záclona potřebuje, je její šířka. Pokud se vám nedaří získat záclony tak široké, jak chcete, můžete sešít dva stejné vzory, aby byly širší.

Krok č. 2: Zvažte závěsy. Vaše záclona nemusí končit pod okenním parapetem, ne, to je staromódní. Dejte mu další délku, nechte ho olemovat podlahu, nebo ještě lépe, nechte jej kaluž na podlaze. To dodá vašemu pokoji jedinečný vzhled.

Krok č. 3: Trénujte je. Školení je jednoduchý způsob, jak vylepšit vzhled, který záclony dodají vašemu pokoji. Toho docílíte vyžehlením závěsů, než je pověsíte. Po zavěšení svážete do klínů provazem. Nechte to dva až tři dny, než to ztratíte. Když ji ztratíte, záclona se sama složí do záhybů.

Jak mohu ozdobit závěsy?

Závěsy jako záclony jsou skvělé při zlepšování vzhledu místnosti. Závěsy správné barvy, vzoru a textury mohou mít prostor od běžných až po mimořádný.

Jak zdobit záclony a závěsy jsou téměř stejné, jen se trochu liší.

Níže jsou uvedeny tipy, které vám pomohou při věšení závěsů.

  • Měření: Proveďte měření šířky a výšky okna, abyste zajistili, že závěsy jsou proporcionální k oknu.
  • Přidání příslušenství; šperky, jako jsou ozdobné tyče s koncovkami, držáky a vázací lodičky, jsou cenově dostupný způsob, jak zlepšit svůj styl.
  • Hang; řádně pověsit závěsy. Blízko ke stropu a blízko k podlaze. Voila! Proměníte svůj pokoj.

ZÁVĚR

Jsem si jist, že jste se naučili, jak zdobit závěsy, abyste dosáhli skvělých výsledků s nízkým rozpočtem a také s malou energií. Je toto psaní užitečné? Komentář níže. Rádi bychom od vás slyšeli. Přeji krásný den.