Jak ozdobit svatební koláčky: Nejlepších 6 způsobů

Ti, kteří chtějí vědět, jak ozdobit svatební koláčky, mohou zvážit těchto šest lahodných, ale nádherných způsobů, jak je prezentovat. Podělíme se také o nápady na polevu svatebních košíčků, pokud je budete dělat sami.

A když už jsme u dekorací a cupcaků, možná si budete chtít přečíst více o klasickém svatebním dezertu: svatebním dortu. Neváhejte a prohlédněte si náš blog a naučte se věci jako co napsat na svatební dort.

Zde jsou způsoby, jak ozdobit svatební koláčky

Květiny na zdobení svatebních cupcaků

Jedním z nejlepších způsobů, jak ozdobit košíček na svatbu, jsou květiny. Květiny vypadají velmi svatební a mohou snadno doplnit místo, pokud prezentujete košíčky jako dekorace.

Můžete se rozhodnout pro jedlé květiny nebo cukrové květiny, v závislosti na tom, co vyhovuje vašemu rozpočtu nebo estetice dezertu. Ale samozřejmě, prozkoumejte, které květiny jsou jedlé.

Různé druhy polevy

Pokud chcete chutnost a ne jen estetiku, zvažte jednoduchou polevu pro vaše košíčky. Mohou mít různé barvy, příchutě a textury.

Pamatujte však, že některé polevy jsou méně stabilní než jiné. Proto si nezapomeňte vybrat něco vhodného pro podmínky ve vašem místě.

Ovoce na košících

Chcete chutné, ale zdravé ozdoby na cupcake? Pak by možná bylo ovoce fantastické k ozdobení vašich cupcaků.

Mohou také proměnit chutě vašich cupcaků a kombinace mohou být zajímavé zejména pro hosty, kteří nesnášejí cukrovou polevu. Vyzkoušejte bobule nebo citrusy na letní svatbu!

Barvy košíčků

Můžete si také promluvit se svým pekařem a vytvořit barevné košíčky. Nebudete potřebovat různé druhy polevy, protože samotný košíček je dekorativní.

Další možností je použít roztomilé košíčky, které se hodí k tématu svatby. Nebo, chcete-li, zůstaňte u jedné barvy košíčků pro noblesně vypadající moderní recepci.

Skleněné nádobí a talíř na zdobení košíčků

Kromě přímého zdobení cupcaků nezapomínejte, že na jejich prezentaci záleží také na vizuální stránce. Zvažte například, kde budete tyto mini dezerty podávat.

Můžete je vystavit na podnosech, které odpovídají svatebnímu tématu. Jsou také jedinečným způsobem, jak podávat svatební koláčky, pokud máte skleněné nádobí.

Zobrazení košíčků

Kam byste teď umístili svatební koláčky? Po ozdobení každého cupcaku je můžete jedinečně vystavit na místě.

Zkuste například místo stolku věnovat poličku na košíčky. Můžete také použít vrstvy jako svatební vrcholy.

Jak mrazíte svatební koláčky?

Potřete polevou na svatební koláčky

Nejjednodušší způsob, jak zmrazit svatební košíčky, je rozetření polevy na dezerty. To je ideální, pokud chcete pracovat rychle a obecné téma recepce je rustikální.

K nabírání polevy můžete použít nůž na máslo nebo malou stěrku. Poté jej prosím položte doprostřed košíčku a rozprostřete ven.

Nakonec povrch uhlaďte ostřím nože a opakujte na ostatních cupcakes. Opět platí, že je v pořádku, aby poleva nevypadala dokonale.

Jednoduše namáčejte košíčky

Budete podávat glazované košíčky? Struktura ganache bude ideální pro rychlé namáčení vašich svatebních košíčků.

Připravte si čokoládovou ganache podle toho, jakou příchuť chcete na svatbu. Poté, dokud je ještě teplý, ponořte vršek košíčku do čokolády a dort držte za základnu.

Přikryjte rovnoměrně horní část a otočte košíček nahoru, abyste jej vytáhli. Poté nechte čokoládu ztuhnout a opakujte na ostatních koláčích.

Použijte lemování na svatební koláčky

Pokud chcete ozdobné košíčky, pak můžete mít různé vzory a tvary, pokud je použijete na polevu. Opět jsou na výběr další tipy, ale potřebujete konzistentní techniky.

Začněte nabíráním polevy do cukrářského sáčku asi do dvou třetin a zavřete horní část. Poté připravte cupcake na rovném povrchu.

Držte sáček s přehnutým zkrouceným koncem a špičku opřete o ukazováček. Podle potřeby mačkejte a pohybujte cukrářským sáčkem pohybem, který potřebujete na zdobení.

A pokud jde o příchutě polevy, můžete si také přečíst, jaká příchuť je svatební dort.

Jak uděláte košíček pro nevěstu?

Vyzkoušejte tento recept na klasické bílé svatební dorty ve formách na košíčky.

Složení:

 • mouka
 • prášek do pečiva
 • Sůl
 • Máslo
 • Cukr
 • Vaječný bílek
 • Zakysaná smetana
 • Vysoká smetana
 • Mandlový extrakt

Pokyny

 • Předehřejte troubu a vyložte plech
 • Vyšleháme máslo, cukr a mandlový extrakt do nadýchané hmoty a přidáme bílky a zakysanou smetanu
 • Smíchejte suché přísady
 • Těsto nalijte na formu na košíčky a pečte 20 minut
 • Připravte polevu s máslem, cukrem, smetanou a mandlovým extraktem, dokud nebude vaše forma vrcholit
 • Nalijte na sáček a ozdobte vychladlé svatební cupcakes
 • Tento recept je od Christiny Lane.

  Jak dlouho dopředu můžete udělat svatební koláčky?

  Svatební cupcakes si můžete udělat nejdříve dva dny před svatebním dnem. Pak je můžete zmrazit večer před svatbou a uložit je do lednice.

  Závěr

  A to je vše! Chcete-li si shrnout, jak zdobit svatební koláčky, můžete vyzkoušet květiny, polevu, ovoce, barvy na koláčky, sklo a displeje.

  Nakonec použijte své svatební téma jako vodítko k lepšímu zdobení vašich koláčků. Doufáme, že vám naše tipy na polevu také pomohly, a pamatujte si prosím, kdy je nejlepší čas na výrobu svatebních cupcaků.