Jak ozdobit skleničky na šampaňské na svatbu

Můžete se naučit, jak ozdobit skleničky na šampaňské na svatbu třemi způsoby. Budeme také mluvit o použití třpytek, jednoho z nejjednodušších a cenově dostupných způsobů, jak ozdobit sklenice na šampaňské.

Když už jsme u toho cenově dostupného, ​​víte, že se můžete naučit podávat alkohol na svatbě bez barmana? Pokud je svatba malá, můžete ušetřit na nákladech navíc tím, že nebudete mít barmana.

Jak ozdobit svatební skleničky na šampaňské

Metoda 1. Krystaly

Potřebujete pouze kamínky, malé krystaly a další třpytivé kamínky, které vašim svatebním sklenkám na šampaňské dodají větší zajímavost. A protože na trhu jsou k dispozici různé krystaly, mělo by být snadné najít barvy, které budou vyhovovat vaší svatební paletě barev.

Začněte přípravou sklenic na šampaňské a otřete je do sucha. Poté párátkem ponořte do lepidla a nastříkejte jej na sklenici podle požadovaného designu.

Ujistěte se, že umístíte krystaly a kameny dále od pitné části sklenic na šampaňské. Poté přitiskněte kameny na jejich místa a nechte je zaschnout.

Metoda 2. Lak na nehty

Chcete získat extra kreativitu a vlastní návrhy na sklenice na šampaňské? Nepotřebujete drahé barvy, protože k ozdobení brýlí můžete použít lak na nehty.

Zábavný nápad, který vám také pomůže dopít mnoho sklenic najednou, je zahrnout do svatební sprchy činnost zdobení sklenic na šampaňské. Ujistěte se, že budete mít na výběr rozsáhlou sbírku laků na nehty a také nástroje, jako jsou malé štětce nebo dokonce párátka.

Natřete část pod okrajem sklenky na šampaňské a nechte lak zaschnout, aby nedošlo k rozmazání designu. Poté sklenici šampaňského nastříkejte vodotěsným sprejem na těsnění.

Metoda 3. Leptání

Použití laku na nehty nebo přidání drahokamů na sklenice šampaňského může způsobit, že je v myčce nádobí bude nebezpečné. Pokud tedy předpokládáte, že sklenice na šampaňské použijete vícekrát a dáte je do myčky, zvažte jejich leptání na ozdobu.

Připravte si požadovaný design na sklenici šampaňského jako vytištěný černobílý obrázek, trochu gelu na leptání skla, kontaktní papír, uhlíkový papír, nůžky, tužku a štětec. Na pracovní plochu položte kontaktní papír a na něj položte uhlíkový papír.

Umístěte svůj černobílý tištěný návrh na papíry a vystřihněte jej. Poté přiložte kontaktní papír na sklenici šampaňského a obkreslete jej leptacím gelem.

Nechte leptací gel působit na sklenici šampaňského tak dlouho, jak doporučuje značka, a setřete jej. Poté šablonu dokončete odstraněním.

Jak přidáte třpytky do sklenic na šampaňské?

Jedním z nejzábavnějších, nejdostupnějších a nejjednodušších způsobů, jak ozdobit skleničky na šampaňské, jsou třpytky. Potřebujete pouze pěnové štětce, papírové talíře na třpytky a médium na decoupage.

Začněte zakrytím pracovní plochy plastovou fólií, protože třpytky mohou dát zabrat. Chcete také nádobu na zachycení přebytečných třpytek z pracovní plochy.

Poté ponořte štětec do decoupage média a naneste tenkou vrstvu na sklenici šampaňského. Zakryjte ji úplně a rovnoměrně dekupáží a poté ji držte nad papírovým talířem.

Sklenici na šampaňské posypte třpytkami a přitom ji otáčejte, aby byla rovnoměrně pokryta třpytkami. Nechte sklenici na šampaňské zaschnout a před aplikací druhé vrstvy decoupage ji lehce poklepejte, aby se zachytily přebytečné třpytky.

Jaký druh barvy používáte na skleničky na šampaňské?

Nejlepší barva na sklenice na šampaňské je akrylová smaltovaná barva, protože je nenáročná na údržbu. Také se s ním snadno pracuje, protože dobře přilne ke sklu.

Kromě toho by měl být bezpečný pro použití na sklenice na šampaňské, protože je na vodní bázi a netoxický. Další možností barvy je lesklý smalt a další akrylové barvy.

Jen nezapomeňte skla utěsnit těsnicí hmotou, aby vydržely déle.

Jak utěsníte akrylovou barvu na sklenici šampaňského?

Po natření sklenic na šampaňské akrylovou barvou použijete specifický tmel na sklo. Je ideální pro tento typ laku a na sklenice na šampaňské chcete pečetidlo, které má spíše lesklou než matnou úpravu.

Při práci na více sklenicích na šampaňské může být snazší aplikovat těsnící prostředky ve spreji než štětcem. Držte plechovku asi 12 palců od lakovaného skla a naneste až tři vrstvy, každou vrstvu nechte zaschnout, než začnete pracovat na další.

Jak zabalíte sklenici šampaňského?

Zabalte svou sklenku šampaňského do kusu látky a pak kolem hrdla sklenice na šampaňské uvažte stuhu, abyste obal zajistili. Jedná se o snadný, ale efektní způsob, jak zabalit šampaňské flétny, zejména pro svatby.

Můžete si vybrat látku, která odpovídá svatebnímu tématu. A pokud chcete vědět, jak zabalit stříbro na svatbu, zvažte náš samostatný návod, jak elegantně prostřít svatební stoly.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Právě jsme mluvili o tom, jak ozdobit skleničky na šampaňské na svatbu, kde můžete použít krystaly, lak na nehty nebo leptací gel.

Můžete dokonce použít třpytky k ozdobení vašich fléten na šampaňské. Doufáme, že vám to dalo mnoho nápadů, jak udělat vaše skleničky na šampaňské zajímavější pro svatbu; dejte nám níže vědět, jakou metodu jste zvolili.