Jak ostříhat vlasy pro darování? 4 snadné tipy!

Chcete si ostříhat vlasy pro účely darování a přemýšlet o tom, jak ostříhat vlasy pro darování? Tento článek je o tom všem; jen si to pozorně přečtěte. Darování vlasů zpracovává několik společností, aby prodloužily vlasy pro lidi, kteří je potřebují.

Lidé nosí své vlasy a přispívají k nim z mnoha faktorů. Patří mezi ně také osobní motivy, zatímco mnoho lidí by jednoduše chtělo prospět těm méně šťastným.

Bez ohledu na váš důvod může být darování vlasů jednoduchým postupem s několika experimenty. Darovat své vlasy dětem a mladým dospělým trpícím plešatostí je však mimořádný pocit.

Minimální délka vlasů, kterou lze označit

Maximální a minimální délka vlasů, které musíte darovat, závisí na salonu, ale nejnižší délka, kterou jsme objevili, byla 8 palců a maximální délku jsme pozorovali asi 12 palců. Samozřejmě neexistuje žádné omezení objemu culíku nebo drdolu, který přispívá. Takže můžete darovat své vlasy, pokud máte 8 palců dlouhé vlasy.

Tipy, jak si ostříhat vlasy za darování

Hledáte, jak si ostříhat vlasy pro darování? Zde je několik tipů, které vám pomohou snížit je pro účely darování. Jak tedy ostříhat vlasy pro darování?

#1. Požadavky na vlasy

Než půjdete přes kadeřníka ostříhat si vlasy, mějte na paměti, že musíte splnit pokyny pro darování. Zatímco požadavky na darování vlasů se výrazně liší a závisí na nadaci.

Chcete-li darovat vlasy, mějte na paměti kritéria darování. . Většina společností chce 12 palců nebo více vlasů těsně pod culíkem, aby se s nimi vypořádala a mohla je použít. Žádná organizace nepřijímá váš dar na vlasy, pokud máte barvené vlasy.

Pokud chcete darovat své vlasy, musíte buď nechat své barvené vlasy odrostlé a nikdy jste si je nebarvili. Je třeba zdůraznit, že šedivé vlasy jsou přípustné. A pokud jste se vy a váš kadeřník rozhodli pro délku vašeho střihu, použijte míru, abyste zajistili, že darované vlasy splňují požadovaná kritéria délky.

Pro přesné posouzení je třeba vzít vlnité vlasy rovně. Darované vlasy by se podle většiny dobročinných organizací měly smotat do poníka nebo copu a na obou koncích pevně sepnout gumičkami. Rozcuchané a drsné vlasy nebo stříhání podlahy nejsou povoleny.

#2. Čisté a suché vlasy

Nyní je dalším krokem odstranění vlasů při výběru místa, kam je chcete darovat! Podívejte se, zda se vám vlasy před stříháním nezdají být hodně umyté a nechte si je ostříhat vyškoleným kadeřníkem; nikdy nic nedělej sám.

V opačném případě vám kadeřník přesune vlasy zpět do copu. Ujistěte se, že pásek, který vaše vlasy drží, je dostatečně pevný, aby chránil vlasy před vypadnutím po zastřižení. Váš kadeřník vám následně zastřihne vlasy mírně nad pásem.

Nechte své vlasy uschnout, než je zabalíte, aby byly doručeny charitativní organizaci dle vašeho výběru. Plísně se mohou začít tvořit poté, co si sbalíte účes, pokud není úplně vysušený, takže je zbytečný. Být tebou, vědět, jak darovat své vlasy.

#3. Střih a řez

Než dáte své vlasy, charita obvykle požaduje, aby byly rozděleny do čtyř až šesti uzlů. Nejprve je vhodné rozdělit vlasy podél středu, poté zezadu od oka a nalačno s pevným pásem.

Pokud vlasy nerozdělíte na kvadranty, existuje příliš mnoho délkových rozdílů. Pevný pásek do vlasů, který udržuje každou oblast upravenou, čistou a uspořádanou.

Tato metoda se může zdát dostatečně jednoduchá na samostatné provedení, ale je dobré se raději poradit s kadeřníkem. Potřebujete někoho, kdo vede v pitvě a pečlivě stříhá vlasy, jako byste mohli darovat pouze 12 palců vlasů; není šance je zalít.

#4. Balíčky

Poté, co si ostříháte a ostříháte vlasy, je dobré je přenést do vámi určeného charitativního centra. Většina organizací přijímá pouze průhlednou, zabezpečenou tašku na zip. Před doručením své charity si nikdy nezapomeňte zkontrolovat kritéria pro darování na webových stránkách. Ať už si nejste jisti, kterou charitu podpořit, zvažte paruky pro děti, Zámky lásky nebo Paruku, kterou darujeme a mnoho dalších organizačních center.

Výběr organizace

Často je matoucí, že společnosti přispívající na paruky vyrábějí nástavce pro mladé lidi nebo rodiny, které utrpěly vlasy způsobené chemoterapií. Nemusí to tak být. Několik charitativních organizací většinou vytváří paruky pro lidi trpící nevratnými poruchami plešatosti, jako je dermatitida, porucha, při které imunitní systém těla chybně napadá vlasové buňky. Kdykoli darujete své vlasy, proveďte důkladný průzkum charity, které chcete darovat. Abyste byli vedeni, přečtěte si o organizacích pro dárcovství vlasů a o tom, jak darovat své vlasy.

Závěr

Doufáme, že díky tomuto článku všichni pochopíte, jak ostříhat vlasy pro darování. Hair Charity je přímý proces. Před darováním vlasů se ujistěte, že můžete darovat a celkový požadavek na darování vlasů. Můžete darovat své vlasy lidem bez čepele, kteří trpí vlasovými folikuly kvůli narušení hormonů. Chcete-li získat další články o dárcovství, podívejte se, kolik životů bylo zachráněno dárcovstvím orgánů a jak postavit krabici na darování oblečení. Děkuji vám za Váš čas!