Jak oslavit 50. výročí svatby s rodinou

Pokud nevíte, jak oslavit 50. výročí svatby s rodinou, zvažte těchto pět nápadů! Pomůžeme vám také naplánovat, vyzdobit a rozhodnout o nejlepším dárku na oslavu zlatého výročí.

Po nějaké době, než se nadějete, možná budete dokonce muset prozkoumat oslavu 55. výročí svatby. Podívejte se, jaké je 55. výročí svatby, kde najdete také cenné tipy.

Co dělat k 50. výročí svatby: Jak oslavit s rodinou

Udělejte si intimní oslavu

Nemusíte utrácet mnoho a věnovat značné množství času oslavě 50. výročí svatby se svou rodinou. Můžete být omezeni rozpočtem a je těžké splnit plány všech.

Jak již bylo řečeno, není nic špatného na tom, když si k 50. výročí svatby uspořádáte jednoduchý piknik nebo večeři s rodinou. Svatební milníky jsou vždy dobrou záminkou k tomu, abyste se spojili se svými blízkými a dohnali je.

Obnovte svůj svatební slib

Není lepší čas na obnovení slibu než na zlaté oslavě. Být v manželství 50 let je úspěch, který si zaslouží obnovení vašeho vzájemného závazku.

Můžete si dokonce přečíst naše tipy, jak požádat přítele, aby odřídil obnovení svatby. Poté vyberte sentimentální místo pro obřad s rodinou.

Podívejte se zpět na vzpomínky

Jedním z nejlepších nápadů, jak oslavit 50. výročí svatby s rodinou, je uspořádat soukromou párty nebo večeři, kde se budete moci ohlédnout za vzpomínkami. Podívejte se na prezentaci s nejlepšími obrázky páru a jejich oblíbenými písničkami na pozadí.

Pokud se cítíte extra kreativní, můžete dokonce natočit krátký film, abyste poznali jejich lásku a oddanost jeden druhému. A samozřejmě nezapomeňte na to, aby jejich nejbližší rodina promluvila a promluvila o jejich mimořádném manželství.

Hrát hry

Svatební výročí nemusí být k oslavě příliš formální. Svou část se zlatým výročím můžete využít k hraní her, které otestují vzájemné znalosti dvojice.

K těmto aktivitám se může připojit i vaše rodina a co je skvělé, můžete je dělat i s omezeným rozpočtem. Pokud je v rodině mnoho manželských párů, můžete mezi sebou soutěžit.

Udělejte si focení

A konečně, focení bude fantastickou aktivitou, která bude připomínat 50 let společného manželství páru. Pokud je to zlaté výročí vašich rodičů, focení bude dokonce skvělým nápadem na dárek.

Některé nápady na fotografie, které může pár vyzkoušet, zahrnují znovuvytvoření jejich zásnubních nebo svatebních fotografií. Můžete dokonce využít této příležitosti k natáčení rodinných portrétů.

Kdo pořádá oslavu 50. výročí svatby?

Děti páru, které slaví 50. výročí svatby, obvykle uspořádají a naplánují oslavu. Může to však být i dárek od blízkých přátel nebo příbuzných.

Všimněte si však, že žádná pravidla nikoho nezavazují hodit 50. výročí svatby. V některých párech dokonce sami pořádají a pořádají oslavu výročí.

Jak naplánovat oslavu 50. výročí svatby

Posílejte pozvánky

Formální zlaté svatební oslavy budou mít obvykle pozvánky. Nejlepší je však poslat je již osm týdnů před dnem večírku, abyste hostům pomohli ujasnit si plán.

Můžete také poslat pozvánky online čtyři týdny před večírkem, zvláště pokud je to uvolněnější a neformální. V případě potřeby nezapomeňte uvést dress code, čas a datum a RSVP.

Připravte program

Při plánování 50. výročí svatby se můžete inspirovat jinými oslavami výročí. Ale obvykle je ústředním tématem zlato a může být tak intimní nebo velké, jak chcete.

Je lepší začlenit přípitky a proslovy k páru a zahrnout aktivity, které každého vyvedou z paměti, protože 50 let je něco, co stojí za ohlédnutí. A samozřejmě nezapomeňte na jídlo a pití, aby se párty rozjela.

Jak vyzdobit oslavu 50. výročí svatby

 • Používejte zlaté nebo inspirované dekorace
 • Zvažte pro květinovou výzdobu fialky
 • Při prostírání stolů přidejte zlaté akcenty
 • Zvažte přidání fotek páru v okolí místa konání
 • Balónky jsou levné dekorace pro vyplnění prázdných míst
 • Pro systém osvětlení použijte nažloutlé a zlaté barvy
 • Použijte jiné barvy girland a fáborů kolem místa konání, abyste přidali kontrast k převážně zlatému tématu

Co dělají páry při 50. výročí svatby?

Páry se obvykle vydávají na společný výlet nebo oslavují párty se svými blízkými přáteli a rodinou k 50. výročí svatby. Někteří také přispějí na charitativní akci pro ně nebo si koupí věci do svého domova.

Mezi další běžné věci patří obnovení slibu, upgrade snubního prstenu nebo jednoduché rande jen s nimi dvěma.

Jaký je tradiční dárek k 50. výročí svatby?

Tradiční zlaté výročí svatby je samozřejmě zlaté. Můžete zvážit zlaté šperky pro manželku nebo zlaté hodinky pro manžela.

Co dát rodičům k 50. výročí svatby

 • Večírek k výročí
 • Večeře pro dva
 • Výlet pro dva
 • Dárkové certifikáty
 • Lázeňské procedury
 • Zlaté předměty
 • Personalizovaná forma médií představujících své nejlepší vzpomínky (např. umělecká díla, video, píseň)

Závěr

A to je vše! Chcete-li si shrnout, jak oslavit 50. výročí svatby s rodinou, vyzkoušejte večeři, obnovení slibu, zakopnutí do paměti, hry nebo focení.

Celkově může být oslava jednoduchá nebo extravagantní, jak chcete. Na čem záleží, je oslavit pár a mít s sebou svou milovanou rodinu.