Jak opustit svatební hostinu: Nejlepší rozeslání

Existuje 9 nejlepších způsobů, jak zanechat svatební hostinu stylově. Tento seznam se skládá z nápadů na svatební výjezd, kde mohou nevěsta a ženich odjet ve vozidle nebo opustit svatební hostinu v kulisách hodných fotografie.

Když už o tom mluvíme, možná budete chtít vědět, co hodit, když pár odejde z recepce. Zde je to, co hodit na svatbu za nápady.

Kreativní způsoby, jak opustit svatební hostinu

  • Auto

Klasický svatební výjezd je únikovým autem, kde odjíždíte ve vámi zvoleném vozidle. Můžete dokonce jít se svou svatební hostinou, aby to mohlo být něco tak velkolepého jako limuzína.

Jinak u historických svateb může pár opustit místo konání svatby ve starých Rolls-Roycích a dalších vozidlech, která odpovídají estetice. Kromě toho je použití auta vždy fantastické pro svatební fotografie a video.

  • Loď

Vzhledem k tomu, že námořní svatby jsou v dnešní době stále populárnější, vhodný způsob, jak opustit svatební hostinu, je na lodi. Samozřejmě to může být i jachta nebo jakékoli vodní vozidlo, které se hodí k vaší svatební estetice.

Pro jednoduchý lodní svatební východ mohou ženich a nevěsta veslovat na lodi zdobené květinami. Fantastický fotografický nápad je udělat to při západu slunce.

  • Přeprava

Mnoho svatebních hostin nabízí svatební výstupní balíčky. Pokud chcete například venkovskou nebo rustikální svatbu, proč neuvažovat o opuštění místa konání v kočáru taženém koňmi?

Typický svatební balíček s koňským povozem zahrnuje příjezd na obřad v kočáře, fotky, oblečeného řidiče a lokaje a odjezd poté. Nebo, pokud vy a váš partner milujete jízdu na koni, budete skutečně stylově jezdit na koních sami.

  • Motocykl

Některé páry se seznámily ze společných koníčků. Pokud jste například vy a váš partner jezdci, můžete zvážit opuštění místa konání na motorkách.

Můžete také jezdit a sdílet jeden motocykl nebo skútr. Tyto motory budou dělat pořádné a sexy fotky, pokud chcete.

  • Na kole

Romantičtější způsob, jak opustit místo svatby, je jízda na kole. Boho svatby jsou ideální pro toto svatební odeslání.

Můžete dokonce ozdobit kola květinami. Zvažte uspořádání svatební hostiny také na kolech a oni zazvoní, až budete odcházet z recepce.

  • Sáně

Zimní svatby jsou stále oblíbené, i když zima není vrcholem svatební sezóny. Venkovní páry mohou mít svatbu i v lyžařských střediscích.

Proto můžete také použít saně pro váš svatební výstup. Pokud je to načasované perfektně, proč nezvážit cestu přes severní oblasti a nezažít polární záři?

  • Tradice házení

Odjezd ze svatební hostiny se neomezuje pouze na jízdu autem, motorem nebo koněm. Místo toho může být pár jednoduše přivítán hosty u dveří házením rýže, cukroví nebo okvětních lístků.

Ale samozřejmě se musíte zeptat na recepci na jejich pravidla ohledně toho, co házet. Vyberte si například biologicky odbouratelné konfety místo skutečných konfet.

  • Prskavky

Klasickým způsobem, jak opustit místo svatby, je mít hosty v řadě s prskavkami, které vás vítají. Ale kvůli nebezpečí požáru se musíte informovat u místa konání o jejich pravidlech.

Pro větší bezpečnost a klid si přečtěte, jak zapálit prskavky na svatbě.

  • Ohňostroj

Jedním z nejlepších způsobů, jak ukončit svatbu pod širým nebem, je ohňostroj, když pár opustí místo konání. Ale samozřejmě si připravte rozpočet mezi 2 000 až 5 000 dolary, pokud chcete tento velkolepý způsob opuštění svatební hostiny.

Jaký je správný čas ukončit svatební hostinu?

Většina svatebních hostin končí ve 22 hodin, ale bude záležet na tom, kdy začnete. Některé svatby se záměrně konají večer, abyste stihli hostinu před půlnocí.

Obecně ale platí, že byste si před ukončením svatební hostiny měli vyhradit půl hodiny na to, aby každý dopil nápoje. Také byste měli vzít v úvahu den v týdnu, kdy budete mít svatbu, aby si hosté mohli odpočinout.

Například je ideální, když se svatby konají v pátek nebo sobotu, aby si hosté mohli v neděli odpočinout, než se příští týden vrátí ke svým povinnostem. Pokud je tedy vaše svatba ve všední den nebo v neděli, naplánujte si její ukončení dříve než ve 22 hodin.

Jak se tomu říká, když nevěsta a ženich odejdou z recepce?

Říká se tomu svatební odeslání nebo odchod, když novomanželé odcházejí z recepce. Po poslední písničce nebo tanci všichni odvedou nevěstu a ženicha.

Tradičně pojedou autem nebo čímkoli, co se hodí k tématu a místu konání. Mohou však odejít i s hosty v ruce s prskavkami nebo po ohňostroji.

A jakmile opustíte místo, možná budete chtít vědět, co dělat o svatební noci.

Jak svatební party opouští obřad?

Svatebčané nechávají svatební obřad na recesi. Je zde naplánované pořadí jako v procesí, ale dá se upravit tak, jak by si to snoubenci přáli.

Závěr

A to je vše! Pro rekapitulaci toho, jak odejít ze svatební hostiny, se můžete vydat tradiční cestou jízdy autem, lodí nebo dokonce kočárem, motocyklem, na kole nebo sáňkách.

Může to však být také tak jednoduché, jako nechat hosty házet rýži a jiné tradiční hody nebo je sladit s prskavkami nebo rezervovat ohňostroj. Celkově můžete být s odesláním co nejkreativnější, pokud to vyhovuje vašemu rozpočtu, tématu a omezením místa.