Jak opravíte vodou poškozené Uggs 3 užitečnými způsoby

Mohlo by to být období deště a sněhu, protože jste tam venku a ptáte se „jak opravíte vodou poškozené uggs“. Neznepokojujte se, protože tento článek vás povede ke správným tipům.

Jak vyčistit a vysušit namočené uggs

Boty Ugg jsou vyrobeny z vlny, semiše, kožešiny a ovčí kůže a dalších materiálů a látek. Jsou teplé, pohodlné a opravdu plyšové.

Uggs jsou trendy, kterou musíte mít. Nepochybně si upevnily své místo v ženské módě v dohledné budoucnosti.

Mnoho dam si nedokázalo představit, že by šli jedinou zimu bez svých milovaných uggs (nebo dokonce na léto). Je smutné, že mnoho lidí si také neuvědomuje, jak tyto věci sušit, jakmile jsou mokré.

Jaký je tedy správný postup? Postupujte podle těchto pokynů pro sušení vlhkých uggs, abyste si mohli déle užívat jejich toastovou chlupatou dobrotu.

Krok č. 1. Pokud se vám do bot dostane čistá voda, můžete je ihned začít sušit. To se však zdá být ideální stav, protože nečistá voda by se do vašich uggs dostala častěji než ne.

Nečistoty a částice v této vodě by mohly vaše uggs trvale obarvit, jakmile je vysušíte, takže je před sušením důkladně opláchněte.

Krok č. 2. Vytřeste z bot co nejvíce vody. To je zvláště důležité, pokud byly boty promočené. Vodu z bot opatrně vymačkejte, dokud nebudou úplně mokré.

Krok č. 3. Je čas odložit boty ugg a uschnout. Prvním pravidlem je nikdy nenosit boty ugg na přímém slunci!

Jedná se o topení, slunné okno a hlavně vystavování se škodlivým slunečním paprskům.

Mokré boty ugg by se měly sušit na otevřeném, stinném místě při pokojové teplotě. Najděte místo, které co nejvíce odpovídá popisu, abyste své boty ugg vysušili na vzduchu.

Krok #4. Nepotištěný papír, papírové ručníky nebo zabalený ručník lze použít k vycpávání bot ugg. Zatímco boty schnou, pomůže jim to vrátit se do přirozeného tvaru.

Položení vzhůru nohama bude také fungovat; jen se ujistěte, že máte vhodný stojan na boty.

Krok č. 5. Poslední fází je čekání. Může trvat dny až týdny, než mokré boty ugg uschnou, zvláště pokud jsou úplně promočené.

Nedělejte si starosti, pokud jste dokončili správnou techniku ​​sušení; vaše trpělivost bude odměněna. Pokud jde o sušení vlhké vlny a bot z ovčí kůže, trpělivost je ctnost.

Pokud plánujete používat vysoušeč vlasů, v tomto návodu se dozvíte, jak dostat záhyb z boty pomocí vysoušeče vlasů. Můžete také investovat čas, abyste věděli, jak používat vysoušeč bot.

Jak odstranit skvrnu od kapaliny z Uggs

Než botu důkladně vyčistíte, ošetřete případné skvrny. Doporučuje se, abyste po odstranění skvrn vyčistili celou botu (jinak se vám nahromadí nerovnoměrné oblasti).

Krok č. 1. Jemně „přebarvěte“ mastnou nebo olejovou skvrnu kouskem bílé křídy. Pokud nemáte bílou křídu, naneste na skvrnu trochu kukuřičného škrobu a lehce ji rozetřete.

Krok č. 2. Nechte jej uležet přes noc, protože tento prášek je porézní a může hromadit olej a mastnotu.

Krok č. 3. Ráno jej lehce oprašte čerstvým štětcem, pokud jej máte, a skvrny by měly být odstraněny.

Krok #4. Boty lze poté vyčistit jako obvykle. Je důležité si pamatovat, že teplo vytvrzuje olejové a mastné skvrny, takže pokud máte skvrnu, kterou chcete odstranit, nezahřívejte boty příliš horkem (to platí i pro vozidla).

Tření oblasti potřísněné vodními skvrnami o další část semiše je málo známý trik pro odstranění vodních skvrn. Skvrny od vody se takto často odstraňují jemným třením!

Jak vyčistit vodou poškozené nebo znečištěné Uggs

Poté, co vyčistíte skvrny z bot, můžete přistoupit k hlavnímu čištění. Připravte si pracovní plochu s ručníkem a poblíž zdroje čisté vody.

Krok č. 1. Semišovým kartáčem projeďte celou botu shora dolů. To uvolní spánek, uvolní veškeré nečistoty a připraví jej k čištění.

Kartáčujte pouze v případě, že nemáte spánek (například mongolská ovčí kůže).

Krok č. 2. K navlhčení vnější boty by měla být použita čistá, studená voda. To lze provést čistou, měkkou houbou nebo bavlněným hadříkem.

Nechcete ji nasytit, ale chcete ji zcela navlhčit, aby na ni hmota mohla přilnout.

Krok č. 3. Umyjte houbu, ale úplně ji nevyždímejte; měla by být vlhkost kolem 20 %. Vymáčkněte na houbu trochu semišového čisticího prostředku (nejlépe přípravek UGG) nebo jiného čisticího prostředku (výše zmíněná směs octa a vody).

Krok č. 4. Začněte nahoře a pokračujte dolů a zapracujte hmotu do vnější části boty. Opláchněte a opakujte krok 3, jakmile se houba zašpiní.

Tímto způsobem nebudete znovu ukládat nečistoty do kůže. Věnujte více času špinavějším oblastem. Ujistěte se, že netlačíte příliš silně; silný pohyb může kůži zničit, proto buďte obzvláště opatrní.

Krok č. 5. Máte dvě možnosti. Houbu můžete buď opláchnout a okartáčovat s ní, často ji umývat, dokud nezmizí všechen produkt a nečistá voda, nebo můžete vnější boty opláchnout pod studenou vodou a produkt odstranit.

To by se nemělo dělat po delší dobu. Kůži může voda poškodit.

Závěr

Když člověk zná odpověď na otázku „jak opravíte vodou poškozené uggs“, módní trend nosit takové útulné boty voda nepotopí.