Jak opravit Windows poškozený vodou v mobilním domě: 3 kroky

Jako každému dotčenému rezidentovi vás může napadnout řešení, jak opravit okna poškozená vodou v mobilním domě. Opravit to mohou jednoduché prostředky, jako je tmel na dřevo a jiné tmely. Výměna rozbitých oken je také dlouhodobou nápravou.

Zabezpečení, zabezpečení a obecné požadavky na design mobilních domů se s přibývajícími roky zlepšují. K dispozici jsou také mobilní domovní parky, které poskytují vodu, splašky a elektřinu.

Jakkoli se mobilní domy zlepšovaly, počasí a další přírodní faktory stále riskují poškození. Dešťové přeháňky a bouřky mohou poškodit mobilní domy, zejména vaše okna.

Ujistěte se, že jsou vaše okna v nejlepším stavu, aby vaše domy nebyly poškozeny vodou. Mobilní domy jsou díky lehkým materiálům, ze kterých jsou postaveny, náchylné k poškození vodou. Tento článek popisuje snadno proveditelné kroky k opravě oken.

Oprava oken poškozených vodou v mobilním domě

Dvě z nejběžnějších oken pro mobilní domy jsou dvojitá a jednoduchá. Existují také různé typy, jako jsou okna markýz a mnoho dalších. Jejich oprava může mít u každého druhu drobné rozdíly, takže je lepší to mít na paměti.

Krok č. 1. Zkontrolujte celkový stav okna

Podívejte se na celkový stav okna a ze svého úsudku rozhodněte, zda potřebuje opravu nebo ne. Rámy shnilého dřeva vyžadují výměnu.

Měli byste také zkontrolovat problémy s vlhkostí a mezery. Pokud jsou přítomny netěsnosti, naneste těsnicí pásku a utěsněte ji.

Krok č. 2. Zkontrolujte funkčnost svého okna

Zkuste přesunout okno a vyzkoušet jeho mechanismy. Tato akce zajistí, zda šrouby nebo závěsy stále dobře fungují.

Pokud okno nefunguje správně, zkontrolujte, zda neobsahuje nečistoty. Vyjměte jej malým kartáčem a poté vysajte. Postříkejte silikonovým sprejem pro dodatečnou ochranu.

U svislých nebo vodorovných posuvníků byste měli zkontrolovat kluzák a plastové západky. Tyto části jsou náchylné k rozbití. Pokud jsou poškozené, okamžitě je vyměňte.

Krok č. 3. Prohlédněte si odstraňování povětrnostních vlivů

Podívejte se na odizolování okna, pokud tam nějaké je. U posuvných typů je to ten, který se skládá do hliníkového křídla. Pokud je opotřebované, možná ho budete muset vyměnit, ale pokud není, je vaše okno stále v dobrém stavu.

Jak nahradit vodou poškozená okna v mobilním domě

Oprava oken vás dovede k dočasné ochraně vašeho domova. Jejich nahrazení vám na druhou stranu poskytne více než ochranu. Nabízí také možnost zkrášlit nebo upgradovat váš mobilní dům.

Než se pustíte do úkolu, je důležité se zamyslet nad svým oknem preferencí. Možná budete chtít také zkontrolovat, kolik oken je třeba vyměnit, nebo je lepší zvážit celou obnovu vašeho mobilního domu.

Z bezpečnostních důvodů změřte velikost okna nebo si nechte poradit od odborníka, jak koupit náhradní. Nebudete chtít chodit na dvojité výlety do obchodu!

Krok č. 1. Odebrat staré okno

Samozřejmě! Chcete -li uvolnit místo pro nová, budete muset odstranit staré okno. Určete umístění šroubů na okenním rámu a poté je odšroubujte.

V tomto kroku buďte opatrní a nejlépe bude mít asistenta. Po vytažení rámu okna odstraňte těsnicí materiál, který se nesejde.

Krok č. 2. Zkontrolujte, zda odpovídá novému oknu

Můžete zaměnit první a druhý krok, ačkoli měření jsou přesnější po odstranění starého rámu okna. Důvodem je, že pro velikost je k dispozici celá oblast okna, včetně prostorů, které okna mohou skrývat.

Ujistěte se, že pro okno získáte správná měření. Může váš projekt rozbít nebo rozbít, takže je nejlepší se soustředit! Změřte každou stranu okna a jeho diagonální plochu.

Krok č. 3. Naneste tmely a podložky

Po odstranění starého okna vyčistěte prostor a zkontrolujte poškození. Před pokračováním opravte poškozený okenní rám, abyste předešli promarněnému času a úsilí.

Jakmile je příruba vyčištěna, naneste kolem celého okenního rámu tmel a tmely. Pro extra ochranu můžete nad otvor vložit dvě vrstvy tmelu.

Krok č. 4. Nainstalujte nové okno

Nainstalujte si zcela nové okno na rám. Před utažením všechny šrouby nejprve jemně vyvrtejte a zajistěte. Po utažení šroubů silikonem je utěsněte.

Co je pojištění mobilního domu?

Pojištění mobilního domu chrání váš dům finančně před přírodními nebo náhodnými okolnostmi. Majitelům vyrobených domů se doporučuje pořídit si jeden pro zabezpečení svých domů, protože tyto domy jsou vyrobeny z lehkých materiálů. Pojistné krytí zahrnuje obydlí, osobní majetek, ztrátu užívání a odpovědnost.

Můžete požádat právníka o další informace a o to, jak o tato krytí požádat. Zkuste využít pojištění a pomozte vybudovat krásnou budoucnost sobě i své rodině.

Závěr

Protože jste se naučili postup, jak opravit okna poškozená vodou v mobilním domě, nyní je čas je použít! Pospěšte si a vyzkoušejte je na svých oknech.