Jak opravit promáčknutí v chladničce z nerezové oceli? 5 jednoduchých kroků, které je třeba dodržovat!

Zajímá vás, „jak opravit promáčknutí v nerezové chladničce?“ Nebojte se, domácí kámo; na tuto otázku odpoví tento článek. Vaše nová nerezová chladnička může být náchylná k promáčknutí a poškrábání. Odstranění značek je snadné pomocí těchto pěti kroků, které budu sdílet.

Promáčknete promáčklinu, vyfouknete ji horkým vzduchem, vyvětráte pomocí prachovky, počkáte, až se led rozpustí, a použijete suchý led. S těmito kroky je vaše bezpečnost. Pokud jste připraveni, neváhejte se posunout dolů a provést všechny kroky.

Kroky k opravě ohavného promáčknutí v mé nerezové chladničce

Neboj se; tato část bude diskutovat „jak opravit promáčknutí v nerezové chladničce?“ Než jsem objevil tyto kroky, obvykle jsem zakryl ohavný důlek na mé lednici magnetem na lednici. Říkejte mi opravář!

Děláme si srandu, promáčknutí v našich speciálních spotřebičích je velmi nepříjemné, zejména pokud ničí atmosféru a styl vaší nově zakoupené chladničky. Oprava promáčknutí vaší nerezové chladničky bude vyžadovat nějaké materiály, které musíte shromáždit:

  • Mýdlo
  • Voda
  • Látka nebo papírový ručník
  • Fén
  • Prachovka vzduchu
  • Suchý led
  • Rukavice

S těmito materiály, které jste získali, jste nyní připraveni provést těchto pět jednoduchých kroků, jak opravit promáčknutí v nerezové chladničce. Při této metodě dbejte na svou bezpečnost. Vaše bezpečnost je mou prioritou. Takže jděte do lednice a hned hledejte promáčknutí.

Krok č. 1. Smáčení oblasti

Než se při této metodě fixace něco stane, musíte navlhčit oblast poškozené části vaší nerezové chladničky. Pomocí mýdla a vody odstraňte veškerý tuk, špínu a veškeré zbytky, které se nacházejí na povrchu zubu. Tyto nečistoty mohou být problematické při zahájení procesu fixace. Možná tedy budete potřebovat nějaký čas na jeho vyčištění.

Stejně tak byste měli vyčistit všechny povrchy mrazničky, aby po vyjmutí promáčknutí ve vaší kuchyni zářila a leskla se jako diamant. Povrch chladničky můžete vyčistit papírovým ručníkem nebo hadříkem společně s mýdlovou vodou, abyste odstranili veškerý tuk.

Krok č. 2. Foukání horkým vzduchem

Nyní si pořiďte fén a zapněte ho s nejvyšším nastavením tepla. Namiřte fén na žlábek a počkejte, až se zahřeje. Zahřátí promáčknutí vám může trvat jednu až tři minuty čekání. Vzhledem k tomu, že povrch chladničky je vyroben z nerezové oceli, můžete si před ohřevem všimnout, že je na dotek studený.

Poté, co jste čekali, až se zahřeje, měli byste ventilátor již vypnout. Poté zkontrolujte, zda je povrch teplý, aby se ho někdo mohl dotknout. Pamatujte, že tento krok by neměl přehřívat jak povrch promáčkliny, tak samotnou fén.

Krok č. 3. Vyvětrejte ho prachovkou

Pomocí vzduchové prachovky v konzervě ji držte dnem vzhůru směrem k promáčknutí. Nezapomeňte umístit prachovku asi palec od značky. Tuto prachovku najdete v nejbližším železářství ve vaší oblasti. Má konzervovaný a stlačený vzduch, který můžete použít na cokoli.

S tímto opatrně nastříkejte promáčknutý povrch společně s povrchem, který je ohříván fénem. Také budete muset nastříkat všechny součásti konzervované vzduchové prachovky. Poté si všimnete tenké vrstvy ledu, která se tvoří na promáčknutí.

Krok č. 4. Čekání na tání ledu

Po nastříkání všech součástí vzduchové prachovky v konzervě se vytvoří led a budete čekat, až se rozpustí a zmizí. S tím by měl zub pravděpodobně přestat existovat na povrchu chladničky.

Místo toho je díky kouzlu kovové expanze značka odstraněna z různých teplotních změn na svém povrchu. Další krok bude také užitečný, pokud nemáte doma žádné konzervy na vzduch.

Krok č. 5. Použití suchého ledu

Tento materiál možná neznáte. Suchý led je ztuhlý oxid uhličitý. Netaje a je mnohem chladnější než váš typický led vyrobený z vody. Používání tohoto ledu může vyžadovat určitou ochranu jako rukavice. Ale stejně tak jeho chladná povaha bude vstřícná při odstraňování promáčknutí z lednice.

Tímto způsobem můžete nahradit suchý led za vzduchovou prachovku v konzervě. Noste nějakou ochranu a držte suchý led na promáčklé ploše asi půl až jednu minutu. Poté byste pravděpodobně měli promáčknutí odstranit kvůli působení chladného suchého ledu.

Srovnejte věci nahoru!

Skvělý! Už víte, jak opravit promáčknutí v nerezové chladničce. Můžete to udělat sami tím, že budete postupovat pouze podle pěti jednoduchých kroků.

Upevněním promáčknutí lednice zvlhčíte oblast, zahřejete ji pomocí fénu, zmrazíte ji pomocí konzervy a pomocí suchého ledu. Chcete si přečíst více o opravách věcí? Přečtěte si, jak opravit dveře chladničky? Děkuji moc za přečtení!