Jak odstranit žvýkačku ze sušičky? 8 nejlepších způsobů!

Zajímá vás, jak odstranit žvýkačku ze sušičky? Existuje několik způsobů, jak vyjmout žvýkačku ze sušičky, například pomocí kostky ledu, přírodního oleje, plátů sušičky, prací pasty, WD-40, tekutého aviváže, octa, jedlé sody, Goo Gone a lihu.

Ty zahrnují různé techniky a aplikace, které musíte mít na paměti, takže pamatujte, že stará žvýkačka způsobuje mnohem více problémů, které se mohou zaseknout ve vlasech, pod botami a uvnitř sušičky. Nikdy nenechávejte žvýkačku připevněnou k sušičce, takže neriskujte prádlo se zbytky žvýkačky, protože jde pouze o přehled; čtěte dále!

Způsoby odstranění žvýkačky ze sušičky

Níže jsou uvedeny některé ze spolehlivých způsobů, jak odstranit žvýkačku v sušičce.

#1. Přírodní olej

Tento olej odstraňuje žvýkačku na těžko dostupných površích, lubrikant, který uvolňuje lepivost, takže při vyjímání žvýkačky ze sušičky použijte sprej na vaření a na drobné lepkavé skvrny nastříkejte sprej na vaření. Nechte to pár minut stát, když uvolňujete lepkavou šmouhu; pokud tam není žádný olej ve spreji, naneste do lahvičky trochu řepkového oleje, zatímco arašídové máslo funguje také na odstranění dásní.

V tomto případě použijte při čištění žvýkačky staré ručníky nebo hadry a při jemném páčení žvýkačky zkuste použít plastový nůž. Naneste olej, aby se vymazal; navlhčete hadr, otřete jej teplou vodou a osušte papírovou utěrkou.

#2. Sušicí prostěradla

Listy sušičky mohou nejlépe odstranit statickou elektřinu z oblečení, protože jsou cenným nástrojem k odstranění lepkavých žvýkaček uvnitř sušičky. Mají změkčovadla, která uvolňují lepivost, takže již není náročné je odstranit. Použijte teplou vodu k navlhčení listů, protlačte je povrchem dásně a držte je na místě rukou, pokud odmítají přilnout. Nechte prostěradla asi patnáct minut, jak povolí v sušičce, a při otírání žvýkačky z kovu použijte prostěradlo z aviváže. Postupujte stejným způsobem, pokud se dáseň přilepí; při čištění pastelky z bubnu sušičky použijte prostěradla sušičky a otřete její značku podobně jako žvýkačka.

#3. Mycí pasta

Prací pasty pomáhají odstranit lepkavou žvýkačku uvnitř sušičky; nalijte na nádobu nebo malou misku a přidejte malé množství teplé vody. Získejte hustou hmotu pasty místo kapaliny a ponořte hadřík do směsi, abyste odstranili gumu z povrchu bubnu. Při odstraňování čisticí pasty použijte mokrý a čistý hadřík; umístěte materiály na sušičku, když ji používáte v cyklu, a odstraňte mýdlo a zbytky žvýkačky.

#4. WD-40

Nastříkejte WD-40 na hadřík a vetřete do dásně, dokud se úplně neuvolní; aplikujte mírný tlak, zatímco třete žvýkačku směrem k povrchu sušičky, a v případě potřeby použijte větší množství. Pokračujte v čištění oblasti; počkejte, dokud jej neodstraníte; uchopte čistý a mokrý hadr a poté přidejte několik kapek mycího prostředku na nádobí. Použijte mýdlový hadřík, odstraňte olej a žvýkačku, staré ručníky nebo vlhké hadříky vhoďte na sušičku a pracujte se sušičkou, dokud se zbytky žvýkačky nevtáhnou do bubnu, aby neznečistily čisté prádlo.

#5. Tekutá aviváž

Odstraňte žvýkačku pomocí tekuté aviváže, naneste malé množství aviváže a několik minut ji vtírejte do žvýkačky. Při páčení změkčené žvýkačky na kovový povrch bubnu použijte plastovou stěrku a žvýkačku setřete hadříkem na aviváž, ale čistým hadříkem; při čištění prostoru použijte bílý ocet.

#6. Ocet a jedlá soda

Při odstraňování žvýkačky ze sušičky nebo lepidla v látce kombinujte jedlou sodu a bílý ocet, protože by došlo k chemické reakci mezi hydrogenuhličitanem sodným a octem a rozpadly by se a uvolnily lepkavé látky a žvýkačky na tvrdých površích. Také by vás mohlo zajímat, jak odstranit dásně octem.

#7. Dobře pryč

Tento chemický odmašťovač je cenný pro odstranění lepkavých látek v těžko dostupných látkách a použití přípravku na poslední při odstraňování žvýkačky v sušičce. Navlhčete ji podruhé, dokud ji důkladně nevydrhnete.

#8. Kostka ledu

Jak odstranit žvýkačku ze sušičky pomocí kostky ledu bez lepkavého nepořádku? Odstraňte žvýkačku pomocí kostky ledu bez lepivého nepořádku, protože pomáhá uvolnit žvýkačku z oblečení; správně ji uzavřete do sáčku se zipem a třete na ni led, dokud neztvrdne, pomocí plastové špachtle nebo škrabky při zvedání žvýkačky na povrchu bubnu. Odstraňte ji plastem, ne při vynaložení velké síly, a navlhčete hadr pomocí bílého octa, abyste setřeli zbytky žvýkačky a opakujte stejný postup, který stále přetrvává.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak odstranit žvýkačku ze sušičky pomocí kostky ledu, WD-40, Goo Gone, octa a jedlé sody, tekuté aviváže, přírodního oleje a prací pasty, odstranit žvýkačku a problém okamžitě vyřešit. Můžete si také přečíst o tom, jak odpojit sušák a jak používat sušák na boty.