Jak odstranit žvýkačku ze sušičky? 5 praktických metod, které můžete použít!

Jak vyndat žvýkačku ze sušičky? Někdy existují tendence, že si zapomenete vyprázdnit kapsy, než si oblečení obléknete do prádla, a to může vést k problémům, zvláště pokud to, na čem nám záleží, je žvýkačka. Nejen, že zanechává vůni, stopu na oděvech, ale také zanechává lepkavou texturu, jako když ji žvýkáte.

Vždy zkontrolujte své kapsy, zda nemáte opatrné nebo nezbytné předměty, aby se tak nestalo.

V opačném případě mohou být vadné. Pokud jde o dásně, je to také nutnost, protože je to lepkavý a nepořádný druh potravy, který se však drží jako, jak byste řekli, hlemýžď; přišli jsme na několik metod, jak tomu předejít.

Nyní, když jsme vám vše vysvětlili, nastal čas, abychom se posunuli dál a vyřešili tento problém, ale jak? S jednoduchými metodami, které vám dáme, to mnozí zvládnou i pro začátečníky. Pokračujme tedy bez dalších okolků ke krokům, abychom věděli, jak odstranit žvýkačku ze sušičky?

Vyjmutí žvýkačky ze sušičky

Jak vyndat žvýkačku ze sušičky? Nyní, když jsme probrali některé podstatné detaily, abychom měli informace o tom, s čím máme co do činění, je nyní čas přejít k procesu, abychom nyní mohli odstranit problém, se kterým se potýkáte již dlouhou dobu:

Metoda č. 1. Stříkání přírodních olej

Pokud jste typ, který hodně vaří pomocí sprejů na vaření, které jsou dnes na trhu, pak je tento pro vás. Můžete to přirovnat k tomu, čemu říkáte WD – 40, který eroduje lepkavé látky a promazává suchá místa. Pokud jde o toto, je to přirozenější alternativa a není tak drahá ve srovnání s nákupem láhve nebo plechovky WD – 40.

Pokud chcete jinou alternativu kromě obou, můžete také použít olej na vaření v lahvích.

Měli byste však aplikovat pouze minimální množství, jinak by olej mohl odkapávat do vnitřních částí stroje a mohl by někdy způsobit požár nebo nehodu, pokud vůbec. Nikdy nezapomeňte, než to uděláte, vypněte zařízení.

Nyní k jednotlivým krokům, nejprve žvýkačku namočte v přiměřeném množství oleje stříkáním nebo nanášením z lahvičky dolů hadříkem, aby ji žvýkačka přilepená k sušičce absorbovala. Necháte-li žvýkačku po dobu minut v oleji, změkne a povolí její sevření, což bude později snazší odstranit i sebemenším zatažením.

Jakmile je čekání hotové, můžete nyní otřít oblast, kde byla žvýkačka odstraněna. Použijte starý hadřík, abyste se jich zbavili. Poté se těsně po setření ujistěte, že na stroji nezůstaly žádné zbytky. Pokud je něco přítomno, opakujte postup shora a přebytek nechte znovu nasáknout olejem. Nyní máte sušičku bez žvýkaček.

Metoda č. 2. Pomocí kostky ledu odstraňte žvýkačku

Pokud neznáte jeden z nejběžnějších způsobů odstranění dásní, pak je to ono. Chcete-li to začít, nejprve vložte nějaké kostky ledu do sáčku a protáhněte je žvýkačkou. Pokud chcete, můžete jej také otřít holýma rukama. To žvýkačku časem ztvrdne, takže ji lze snadněji odstranit, jakmile je v určitém okamžiku tvrdá.

Abyste si neušpinili ruce, použijte něco jako plast, špachtle nebo cokoli, co můžete použít k přenášení žvýkačky.

Odtud jej budete muset oškrábat, ale vyvíjejte pouze minimální tlak, protože příliš velký tlak by mohl poškodit vnitřky bubnu vaší sušičky, což nechceme, aby se stalo. Po dokončení setřete. Na druhou stranu, tento článek na téma „Jak dostat barvivo ze sušičky?“ trochu souvisí s tímto tématem. To si můžete přečíst později!

Metoda č. 3. Fénovací metoda

Kromě dvou výše uvedených kroků je zde další krok, který je docela účinný a používá jej mnoho lidí. Vysoušeč vlasů je vynikající nástroj k odstranění žvýkačky z povrchu. Chcete-li to provést, začněte tím, že sušičku otočíte k předehřátí tak, aby po přiložení k žvýkačce později vydávala horký vzduch.

Zahřívejte žvýkačku alespoň třicet sekund.

Zkontrolujte, zda je teplá nebo měkká, protože to ukáže, kdy byste ji mohli poškrábat. Zatlačte konce a pomocí plastové špachtle nebo vidličky je setřete ze sušičky. Pokud stále drží, fénujte více; pokud ne, sejměte jej a otřete povrch tak, aby po odstranění zůstal čistý. Tak odstraníte roztavenou žvýkačku ze sušičky!

It’s A Wrap!

Jak vyndat žvýkačku ze sušičky? Vyjmutí žvýkačky z bubnů sušičky může být hodně obtížné, pokud nemáte nápady, a proto musíme vědět, jak žvýkačku ze sušičky odstranit. Možná budete také chtít vědět, jak zapálit plynovou sušičku, pokud jste s tímto článkem skončili.