Jak odstranit záhyby z bot pomocí fénu? 4 snadné kroky!

Tím, že vám řekneme, jak dostat záhyby z bot pomocí fénu, vyřešíme váš problém. Pomačkané boty je docela jednoduchý proces a některé domácí potřeby stačí, abyste na shromáždění vynikli. Všichni milujeme nepomačkané a dobře vypadající boty, ale záhyby nám nedovolují zanechat v ostatních tak dobrý dojem.

Bez ohledu na to, zda je bota z kůže (patentové, exotické nebo obyčejné), nemůže vytékat z ohybů. Všechny typy tenisek, tenisek, plátěných bot a bot stlačují a tvoří záhyby.

Ale nebojte se, botu můžete bez námahy vyrobit tak, aby se nemačkala. V tomto článku se seznámíte s kompletním postupem odmačkávání bot pomocí fénu. Přidali jsme také několik tipů a triků, jak udržet boty ve špičkovém stavu.

Kroky, jak odstranit záhyby z bot pomocí vysoušeče vlasů

Určitě jste někde četli, že kdykoli potkáme nového člověka, první, čeho si všimne, jsou naše boty. Proto by boty měly být čisté, bez záhybů a dostatečně lesklé, aby z vás vypadaly jako dobrý chlap. Přečtěte si tento návod krok za krokem, pokud chcete vědět, jak odstranit záhyby z bot pomocí fénu.

Krok č. 1. Vyčistěte boty

Vezměte kartáč nebo hadr a očistěte prach a nečistoty z povrchu boty. Pokud jsou nějaké odolné skvrny, použijte jakýkoli prostředek na čištění kůže. Dovnitř pak vložte stromeček na boty nebo ponožky, aby bota měla hladký povrch. jste všichni hotovi? Pojďme k dalšímu kroku.

Krok č. 2. Zapněte fén

Zapojte vysoušeč vlasů a nastavte teplotu na střední. Přesuňte vysoušeč vlasů na zmačkanou oblast ze vzdálenosti 10 palců. Nenechávejte fén na jednom místě déle než minutu, protože teplo může roztavit lepidlo na podrážce a horní části boty.

Krok č. 3. Masírujte povrch bot

Masírujte botu prstem, abyste urovnali záhyby. Tento postup opakujte, dokud se bota nezdá jako nová. Před odstraněním botníku nechte botu vychladnout a voila! Jste připraveni ukázat se se svými dokonale elegantními botami.

Krok č. 4. Naneste kondicionér plus krém na boty

Chcete dodat lesk svým botám? Naneste na boty malé množství kondicionéru na boty. Poté boty vyleštěte a počkejte, až uschnou. Zaschlý lak vyleštěte štětcem nebo hadříkem a máte hotovo.

Proč se mi zmačkají boty?

Na tvorbě záhybů na botách se podílí mnoho faktorů. Nejběžnější je, že při chůzi v botách se jejich materiál stlačuje a vytváří vrásky. Také je větší pravděpodobnost, že se vaše boty pomačkají, pokud neodpovídají velikosti vaší nohy. Vždy noste dobře padnoucí a kvalitní boty, abyste omezili mačkání. Vrásky se budou dělat častěji, pokud je látka vaší obuvi nízká. Kromě toho, pokud neradi snižujete své boty, vyberte si boty s polokapsou nebo plnou špičkou než boty s jednoduchým designem a celistvým střihem.

Mohu si pomačkat boty bez fénu?

Odpověď na tuto otázku je kladná. Některé další způsoby, jak odstranit záhyby, zahrnují žehlení bot poté, co na ně položíte vlhký ručník. Lidé také používají vlhký hadřík nahřátý v mikrovlnné troubě, aby odstranili záhyb. Kondicionér nebo olej na kůži mohou být také účinné. Zde jsou způsoby, jak rozepnout tenisky.

Jak snížit mačkání z bot

Můžete dodržovat několik jednoduchých tipů a triků, abyste udrželi boty v dokonale hladkém stavu.

Tip č. 1. Obuv

Stromy na boty jsou levné a snadno dostupné. Jsou na prvním místě, když mluvíme o tom, aby se bota nemačkala. Dvojice botníků nedovolí, aby se na vašich botách vytvořily záhyby a vy zůstanete vždy bez napětí. Také cedrový strom bot odstraňuje ošklivý, nesnesitelný a trapný zápach z bot.

Tip č. 2. Sprej na natahování bot

Tento sprej pomáhá napínat materiál obuvi, což v konečném důsledku zastaví tvorbu vrásek. Vyzkoušejte sprej na natahování bot na boty, které nosíte každý den. Protože nikdo nemá čas boty denně zmenšovat nebo umisťovat a odstraňovat botníky.

Tip č. 3. Štít na tenisky

Oblast špičky se snadno zvrásní a vypadá špatně. Ochranný štít na tenisky je řešením tohoto problému, protože se jedná o speciálně navržený botník na snížení vrásek v oblasti špičky.

Tip #4. Kondicionér na kůži

Boty, které běžně nenosíte, se snadno zmačkají. Tyto záhyby lze redukovat zvlhčením obuvi. Objednejte si kondicionér nebo olej na kůži, abyste zabránili vysychání bot a následnému pomačkání.

It’s A Wrap!

Ať už jsou na nich oděrky nebo záhyby, vypadají na botách špatně. Chápeme, že to není nic menšího než bolest hlavy, a proto jsme vytvořili tento návod, jak odstranit záhyby z bot pomocí fénu.

Přečtěte si související články; vědět, jak dostat vosk z koberce fénem a jak roztavit pastelky fénem.