Jak odstranit nástavce na vysoušeč vlasů Dyson? 5 nejlepších metod!

Zajímá vás, jak odstranit nástavce na vysoušeč vlasů Dyson? Záleží na typu uchycení, zda jej kroutíte nebo taháte. Bezpochyby dnes máme několik vysoušečů vlasů. Všechny pracují svým jedinečným způsobem, aby poskytly specifický styl, pro který jsou navrženy. Ale nadzvukový fén Dyson je dodáván s různými nástavci, ale jeho uživatelé se obvykle ptají, jak jej můžete odstranit.

Důvodem specializace společnosti Dyson je to, že poskytuje vlasy jako ze salonu doma. Díky jeho přílohám je fantastický, vynikající a jedinečný. Lze na něj připojit pět nástavců, trysku, nástavec, koncentrátor, hřeben se širokými zuby, difuzér, jemný vzduchový nástavec a prezentační pouzdro. Tyto nástavce jsou dokonale navrženy tak, aby vyhovovaly všem typům vlasů.

Fén Dyson pracuje rychleji, aniž by poškodil kvalitu vlasů. Všechny jeho nástavce dohromady dělají vlasy super lesklé, uhlazené a bez krepatění. Zatímco společnost Dyson upgraduje své produkty s potřebou jedné hodiny, jejich nejnovější přílohy dělají zázraky. Ale aby člověk dosáhl 100% výsledků, potřebuje o těchto přílohách vědět všechno. Musí vědět, jak se s nimi vypořádat, například je odstranit, upravit a vyčistit.

Metody pro odstranění nástavců z vysoušeče vlasů Dyson

Postupujte podle níže uvedených kroků, abyste věděli, jak odstranit nástavce na vysoušeč vlasů Dyson.

#1. Koncentrátor

Jak název napovídá, koncentrátor je navržen tak, aby koncentroval pouze určitou část vlasů. Dělá to vysokorychlostní vzduchová lopatka. Vzduch se uvolňuje ve formě laseru.

Způsob odstranění:

Vyjmutí koncentrátoru z Dysonu je poměrně snadné. Abychom ji uvolnili, musíme trysku zatáhnout směrem dolů. V případě dalších sušiček zde vyklopíme. Je to vyhlazovací tryska, protože vyhlazuje vlasy na 70%. Poskytuje našim vlasům nejjemnější konečnou úpravu, protože odstraňuje krepatění. Vyjmutí trysky z tohoto vysoušeče je poměrně jednoduché. Chce to jen zatáhnout. Průměr trysky je vyroben podle průduchu sušičky tak, aby nic nelámal. Nechybí ani aretace, takže stačí jen zatáhnout a zatlačit.

#2. Jemný vzduchový nástavec

Jemný vzduchový nástavec je vyroben pro jemné světlé vlasy a citlivou pokožku hlavy. Měkký vzduchový nástavec jim poskytuje hladký proud vzduchu, když se rozptyluje. Poskytuje chladný a jemný proud vzduchu a vlasy rychleji suší. Přečtěte si více o jemných vzduchových nástavcích.

Způsob odstranění:

Stejně jako výše uvedený nástavec je také nastavení jemného vzduchového nástavce hračkou. Je vyrobena tak, že se s Dysonem zafixuje a ani při silném tahu se nepohne. Odstraňte ji pouhým otočením a vraťte ji zpět.

#3. Hřeben se širokými zuby

Hřeben se širokými zuby je speciálně navržen pro kudrnaté vlasy, protože jim dodává dlouhý hladký povrch. Jeho silné zuby poskytují objem a tvar kudrnatým vlasům. Je to dva v jednom. Nepotřebujeme používat fény i kartáče najednou.

Způsob odstranění:

Nasazení a sejmutí hřebene se širokými zuby je poměrně jednoduché. Zde vše, co musíte udělat, je nastavit hřbet hřebene zubů do otvoru sušičky. Proto je zajímavé použití Dysonových nástavců. Takže teď vytáhneme hřeben na zuby z Dysonu, až to bude hotové.

#4. Flyaway nástavec

Jak název napovídá, uchycení flyaways je vyrobeno tak, aby skrylo průchody s prouděním vzduchu. Dodává našim vlasům dokonalý profesionální vzhled. Dodává Coandě efekt tím, že poskytuje hladkou texturu. Flyaway je nejlepší pro použití na dlouhé vlasy. Nastavení teploty pro odlety závisí na kvalitě vlasů. Nízké nastavení použijte na upravenější a vysoké na silnější vlasy.

Způsob odstranění:

Nástavec flyway v otvoru fénu Dyson snadno nastavíte. Ale vyjmutí může být docela nebezpečné, pokud s ním nebudete zacházet opatrně, protože nástavec nějakou dobu používáme, takže je na dotyk příliš horký. Jakmile s ním dokončíte styling, nespěchejte s jeho odstraněním, aniž byste si všimli, že je horký. Doporučuje se vyjmout odlétávací nástavec držením za jeho okraje. Rohy jsou uvolněnější a snadno se přenášejí a tahají.

#5. Difuzor

Difuzér se používá se vzduchovým obalem Dyson k jemnému rozptýlení kadeřů. Pomocí těchto delších hrotů můžeme upravit vlasy tak, že vzduch dosáhne hluboko do vlasů. Šetří to čas, protože můžeme používat více vlasů současně a pracovat efektivně a efektivně. Možná budete chtít vědět, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

Způsob odstranění:

Přestože je difuzér bezpečný, potřebuje také mírné zatažení, abyste jej vytáhli ze sušičky. Za druhé, vyhněte se zatlačení sušičky příliš dolů, abyste byli opatrní. Jen jemným zatažením sklouzává. Difuzory jsou navrženy tak, aby se vešly do každé sušičky, protože mají otevřené a uzavřené kroucení. Opět tedy musíme otočit zadní stranu difuzoru a držet přední část difuzoru nepohnutou.

It’s A Wrap!

Není špatné říkat, že vysoušeč vlasů Dyson je všestranný. Díky své bezkonkurenční nejnovější technologii dělá zázraky pro všechny typy vlasů. Jeho nástavce jsou snadno nastavitelné. Výše uvedené pokyny řeší vše, jak odstranit nástavce vysoušeče vlasů Dyson. Nyní se tedy ukázalo, že je to nejen efektivní, ale také pohodlné. Je dobré si přečíst, jak vybrat fén.