Jak odstranit míchadlo z podložky Ge? 2 snadné způsoby!

Zajímá vás, jak odstranit míchadlo z pračky Ge? Přestaňte se divit a jste na správném místě, takže bez dalšího otálení začněme číst tento článek. První věc, kterou byste měli udělat, je odstranit připojení z podložky GE.

Zvedněte nebo podepřete mycí desku. Zatímco pokud je dávkovač látky stále připojen k míchadlu, odpojte jej. Většina z nich se odstraňuje proti směru hodinových ručiček. Když nebyl přítomen žádný dávkovač látky, stáhněte víko míchadla z horní části pomocí šroubováku. Vytáhněte šroub míchadla ve středu míchadla pomocí klíče.

Umístění rukou pod míchadlo je dobrý nápad. Pokud míchadlo nečekaně uskočí, nakloňte hlavu nahoru od mycích dvířek, abyste se nezranili. Jemně zatlačte míchadlo směrem nahoru od hřídele míchadla. Toto je pouze přehled; musíte pokračovat ve čtení, abyste se naučili, jak míchadlo bezpečně odstranit.

Co dělá míchadlo na podložce Ge?

Míchání je jiný název pro míchadlo. Byla to součást pračky s horním plněním. Míchadlo je umístěno uprostřed pračky. Když míchadlo nefunguje správně, může to způsobit několik problémů. Každá podložka má jednu metodu pro odstranění míchadla, které není potřeba.

Několik typů má různé techniky připevnění míchadla. V pračce se zdá, že míchadlo je podstatný šroubovitý prvek ve středu mycí komory. Pomáhá při promíchávání prádla při praní. Pokud přestane fungovat míchadlo podložky Ge, může být odstraněno v rámci údržby a opravy.

Způsoby odstranění míchadla z podložky Ge

Jak odstranit míchadlo z pračky Ge? Pokud se oděvy v pračce nějak neotáčí tak dobře, jak by měly, je čas vyměnit míchadlo. Toto je vrchní plastová mašinka ve středu nádržky ostřikovače. Toto míchadlo se ve vodě otáčí a umožňuje, aby se čisticí prostředek dostal k oděvům. Uvnitř pračky GE s horním plněním můžete míchadlo vyjmout a opravit nebo přejít na nové.

Míchadlo na podložce Ge má dva typy, šroubové a bez šroubového míchadla. Níže uvedené typy jsou typy, které vám pomohou pochopit, co je míchadlo a jak odstranit míchadlo z podložky Ge. V první fázi diskutujeme o odstranění šroubovaného míchadla a poté odšroubování, takže začněme.

#1. Vyjmutí šroubovaného míchadla

Je to první krok při použití prádla s menším nebezpečím a poškozením. Jinak řečeno, je to jako každodenní kontrola pračky. Kdykoli chcete zahájit tento přístup, vypněte napájení. To vás ochrání před případnými nehodami. Jeho spínače „On“ způsobují zranění nebo se něco děje, takže postupujte opatrně. Na trhu je mnoho verzí a my jsme dokončili tento postup pro míchadlo GE. Víko tohoto míchadla GE lze sejmout. Snadno se provádí ručně nebo pomocí páčivého šroubováku. Před odstraněním opatrně zkontrolujte, zda je uzávěr bezpečně upevněn.

Když sejmete víko, všimnete si, že míchadlo směřuje k bubnu. Šroub a šroub, které jsou umístěny pod bubnem míchadla, musí být odšroubovány nebo vytaženy. Jakmile tento šroub uvolníte, jeho míchadlo je volné a snadno se vyjme z jednotky. Pokud se na ní něco zachytí, opláchněte ji horkou mýdlovou vodou.

Od okamžiku, kdy dokončíte všechny předchozí pokyny, můžete vyměnit míchadla uvnitř pračky. Je to tichý a přímočarý postup. Po otevření víka podložky a utažení šroubu nebo šroubu nainstalujte víko míchadla zpět. Je skutečně čas dokončit opravu míchadla na pračce.

#2. Vyjmutí odšroubovaného míchadla

Při používání nešroubovaného míchadla je třeba pamatovat na tři důležité aspekty. Odstraňte zátku z pračky a odemkněte komoru pračky. Míchadlo by mělo být vytaženo přímo nahoru. Jednoduše použijte mazání v této hřídeli, abyste napomohli hladkému chodu míchadla. Vyjmutí nebo výměna míchadla z podložky je rovněž jednoduchý postup. Pokud zařízení používáte delší dobu, zvyšuje se pravděpodobnost poškození. Výsledkem je, že voda, saponát a další chemikálie při delším provozu pračky ztuhnou celé dno míchadla.

Takové látky mohou někdy trvale zmrznout všude kolem míchadla. V důsledku toho může být míchadlo vyjmuto z pračky a omyto v horké mýdlové vodě. Naplňte pračku ohřátou vodou, dokud se nenaplní asi šest palců. Dno míchadla je tímto způsobem zcela zakryto. Poté přidejte jakýkoli typ pracího prostředku nebo chemikálií, které máte rádi. Jakmile dokončíte mytí, zapněte proces praní běžnou horkou vodou. Je bezpečné předpokládat, že míchadlo v pračce je čisté. Mohlo by vás také zajímat, že míchadlo pračky nefunguje.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili, jak vyjmout míchadlo z pračky Ge. Míchadlo v pračce Ge má dva typy; diskutovali jsme o procesu odstranění obou typů. Pokud nejste připraveni míchadlo odstranit sami, zavolejte odborníka. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali. Můžete si také přečíst o tom, jak vyvážit pračku a kolik pračka váží.