Jak odstranit lidské vlasy z prádla v sušičce? 5 úžasných tipů!

Víte, jak odstranit lidské vlasy z prádla v sušičce? Pokud máte potíže s odstraňováním chlupů z oblečení po pouhém zastřižení, stačí hodit oblečení do sušičky nebo to točit asi 10 minut. Změkčí chlupy na oděvech a usnadní jejich odstranění během sušení.

Použití sušicí koule nebo sušicích plátů ke sběru většiny chmýří hodně pomůže. Poté se umístí do zásobníku na vlákna. Zastavte cyklus, otřete tento zásobník a vyperte oděvy jako obvykle.

Ano, přátelé, je to všechno pravda, takže pokud vás toto téma zajímá a chcete se dozvědět více, pokračujte ve čtení tohoto článku. Níže jsme zmínili všechny podrobné návody, které vám pomohou tento problém vyřešit. Pojďme se podívat na odstranění lidských vlasů z oblečení v sušičce!

Tipy k odstranění lidských vlasů z prádla v sušičce

Jak tedy odstranit lidské vlasy z prádla v sušičce? V tomto článku jsme sepsali několik fantastických tipů, které vám pomohou při vyjímání prádla ze sušičky. Pojďme začít!

#1. Pomocí sušicích list

Chloupky se k oděvům rychle přichytí a může být mnohem obtížnější se jich zbavit, když se oděvy v průběhu času stanou statickými. Pokud jsou vaše oděvy vybaveny elektřinou, může to držet vlasy pevněji na místě během procesu sušení, čímž se vlasy přilepí k materiálu. Je to něco, s čím mohou pomoci prostěradla. Zkuste do sušičky spolu s oblečením vložit prostěradlo a tři a začněte celý proces.

Sušicí prostěradla stříkají na oděvy pečlivě navržené molekuly, včetně kyseliny ethanové, které neutralizují elektřinu a pomáhají vláknům vylučovat uvězněné chlupy.

Vlasy se mohou snadno zachytit uvnitř lapače vláken, když oděv spadne, protože nejsou spojeny.

#2. Pomocí sušicích kuliček

Sušicí koule se zdají být gumové nebo plastové, které můžete hodit spolu s oblečením do sušičky. Fungují tak, že zabraňují úplnému slepení oděvů a umožňují volný pohyb vzduchu, čímž zabraňují hromadění vlasů nebo jejich bezpečnému přilnutí k šatům.

Kvůli tomu všemu mohou vlasy uvíznout uvnitř lapače vláken. Množství náplně určuje počet kuliček do sušičky, které budete potřebovat. Sušicí koule vydávají stejný biochemický výboj jako sušicí prostěradla a tlumí elektřinu generovanou oděvy. To zabrání tomu, aby se vlasy přilepily na oděvy tak pevně jako dříve, což umožní, aby se uvolněné vlasy zachytily uvnitř lapače vláken. Na druhou stranu kuličky do sušičky obsahují méně toxinů než prostěradla. Pokud tedy máte velké množství prádla, zvolte raději povlečení do sušičky.

#3. Pomocí tepla sušičky

Pokud jsou vaše oděvy odolné vůči teplu, můžete k rozpuštění vlasů použít pouze teplotu. Naplňte sušičku oblečením a sušte v normálním režimu po dobu 10 minut. Ten vám pomůže uvolnit vaše tkaniny a snížit elektřinu. Vlasy se uvolní uvolněním látky. Nastavte sušičku na standardní sušení v bubnu po dobu přibližně 10 minut. Tyto zbloudilé vlasy by byly zachyceny uvnitř lapače vláken a odstraněny z vašich oděvů.

#4. Použitím aviváže

Pokud je vaše oblečení po vyjmutí ze sušičky poseto lidskými vlasy, je nejlepší je vrátit do praní a spustit cyklus odstřeďování jako malé, ale také s použitím hromady tekuté aviváže. Aviváž musí proniknout do látky, uvolnit ji a odstranit elektřinu, která by byla hlavní příčinou bezpečného ulpívání vlasů na vašem oděvu.

Přiměřeně vyčištěné oděvy vraťte do sušičky a odstřeďte je jako obvykle. Přirozené chloupky zachycené na nově vyčištěných oděvech se musí jednoduše uvolnit, což umožní vysát chloupky dále do lapače vláken. To by mělo dát vašim oděvům bohatou a nádhernou vůni.

#5. Pomocí utěrky z mikrovlákna

Mikrovlákno je hedvábný polyester běžně používaný k výrobě ubrusů a drobných hadříků. Utěrky z mikrovlákna jsou materiálem, který je náchylný k elektrostatickým výbojům. Výsledkem je, že lidské vlasy se rychle přichytí k hadříkům z mikrovlákna, což usnadňuje odstranění lidských vlasů z oblečení.

Začněte spolu s oblečením házet ručník nebo hadřík z mikrovlákna poté, co je vložíte do sušičky. Standardně jemně osušte. Většina chloupků z větší části oděvů bude přitažena k ručníkům z mikrovlákna a všechny lidské vlasy po tomto procesu přilnou výhradně k utěrce z mikrovlákna. Můžete použít čistič žmolků, odstranit chloupky z hadříku a hadřík z mikrovlákna znovu recyklovat pro následující prádlo, vše v jednom kuse. Zjistěte odpověď na svou otázku: proč moje pračka páchne jako zkažená vejce a proč moje pračka páchne jako plíseň.

It’s A Wrap!

Byli jsme rádi, že jste se všichni naučili odstraňovat lidské vlasy z prádla v sušičce. Výše jsme zmínili pět vynikajících tipů; použitím těchto tipů se můžete zbavit lidských vlasů z oblečení. Všechny techniky jsou jednoduché, pokud jste si důkladně přečetli článek. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Možná si také budete chtít přečíst o tom, jak dostat lidské vlasy z oblečení?