Jak odstranit difuzér z vysoušeče vlasů Revlon? Poznejte také jeho 5 nejlepších funkcí!

Chcete vědět, jak odstranit difuzér z fénu Revlon, protože se zdá být komplikovaný? Vyjmutí difuzéru z vašeho oblíbeného fénu Revlon není vůbec složité. K vytažení ze sušičky musíte vyvinout sílu správným způsobem.

Mnoho krásných lidí se potýká s problémy při odstraňování difuzéru z vysoušeče vlasů Revlon Salon Infra-Red. Difuzér vyžaduje nápadné místo pro nasazení a všichni jej chceme mít odděleně od sušičky.

Co je tedy infračervený vysoušeč vlasů? Infračervený fén spotřebovává méně elektřiny a ve výsledku šetří energii. Tato technologie způsobuje, že vysoušeč fouká horký vzduch, který proniká dovnitř vlasové kutikuly a vlasové pokožky. Buňky našich vlasů a vlasové pokožky po kontaktu s horkým vzduchem přicházejícím do infračerveného fénu ohromně rostou. Růst vlasů a snížené poškození vlasů jsou hlavními následky fénování infračerveným fénem. Také vysoušení vlasů díky vysokému teplu trvá kratší dobu než u běžného vysoušeče vlasů.

Jak odstranit difuzér z vysoušeče vlasů Revlon?

Všimli jste si, že připojení difuzéru je super snadné a nevyžaduje žádný tip ani trik. Ale až skončíte se sušením, zkuste jej odstranit. Musíte vynaložit hodně síly. Také se bojíte rozbití plastového difuzoru. Pak najdete tento článek a my vás ujišťujeme, že jste na správném místě. Řekneme přesnou odpověď, jak odstranit difuzér z vysoušeče vlasů Revlon.

Jakmile dokončíte fénování vlasů, okamžitě fén odpojte, abyste se vyhnuli strachu z úrazu nebo výpadku elektrického proudu. Poté uchopte vysoušeč z úst, kde je připevněn difuzér. Poté uchopte difuzér z druhé ruky a otočte jím. Zkuste například otočit ve směru hodinových ručiček a poté jej vysunout.

Pokud pohyb ve směru hodinových ručiček nefunguje, zkuste se pohybovat opačným směrem. Pak ji trhnutím vytáhněte. Ujistěte se, že sušičku i difuzér držíte pevně. Pokud je sevření vaší ruky uvolněné, sušička pravděpodobně spadne na podlahu, když trhnutím odstraníte difuzér. Pád na podlahu může způsobit rozbití a poruchu sušičky.

Zde jsou věci, které byste měli mít na paměti:

  • Zkuste používat ve směru a proti směru hodinových ručiček, dokud nebudete moci vyjmout difuzér. Na libovolném směru nezáleží, protože difuzér drží západka.
  • Jakmile difuzér úspěšně sejmete, buďte opatrní při jeho nasazování se sušičkou. Nepokoušejte se jej připevnit plnou silou, protože se nevysune rychle. Kdo ví lépe než my!

Funkce infračerveného vysoušeče vlasů v salonu Revlon

Předpokládejme, že si myslíte, že Revlon není dobrá volba kvůli obtížím, kterým čelíte při odstraňování difuzoru. Přečtěte si základní vlastnosti této sušičky. A pak bude rozhodnutí ve vašich rukou.

#1. Přílohy

Infračervený fén Revlon je dodáván se dvěma vynikajícími nástavci. Jedním je vyhlazovací koncentrátor a druhým je samozřejmě objemový difuzér. Uhlazovací koncentrátor urychluje a usnadňuje proces sušení vašich rovných vlasů. Pro dívky s kudrnatými vlasy je naopak nejvhodnější difuzér. Kromě nástavců je vysoušeč vlasů Revlon dodáván s balíčkem tří velkých spon do vlasů, které slouží k dělení vlasů při fénování. To ukazuje, že Revlon se o své zákazníky stará a snaží se jim poskytnout veškeré možné pohodlí. Zde je návod, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

#2. Šňůra

Infrasušák je dodáván s kabelem o délce téměř pět a půl palce. Tato délka usnadňuje držení sušáku a jeho pohyb podél hlavy. Tato velikost je vhodná pro všechny dívky a chlapce bez ohledu na délku vlasů.

#3. Zástrčka

Plastový kryt zástrčky je dodáván s vysoušečem vlasů Revlon Salon Infra-Red. Tento kryt chrání zástrčku před navlhnutím, protože všichni umísťujeme sušičku do koupelny. A koupelna je o vlhkých a vlhkých ručníkech a umyvadle. Šňůra má také poutko, které pomáhá sušák zavěsit a šetřit místo.

#4. Cena

Na nákup infračerveného fénu Revlon musíte mít rozpočet 17 až 24 dolarů. Celkově je cena 24 $ poslední, kterou musíte utratit, pokud si chcete koupit tuto fantastickou sušičku. Díky ceně je dostupnější než většina sušiček dostupných na trhu.

#5. Ostatní

Zde jsou další funkce vysoušeče vlasů Revlon:

  • Je lehký a snadno se přenáší;
  • Neprodukuje hlasité zvuky jako jiné fény; a
  • Vynikající sportovní design by mohl být dobrým důvodem, proč utrácet za tuto sušičku.

Zde je 10 nejlepších difuzérů pro vysoušeč vlasů Revlon.

Je to obal!

Doufáme, že po přečtení tohoto jednokrokového průvodce, jak odstranit difuzér z fénu Revlon, nebudete svůj Revlon nenávidět. Nyní můžete difuzér snadno zacvaknout a vysunout ze sušičky.

Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak používat kartáč na vysoušeč vlasů revlon k natáčení vlasů a jak čistit kartáč na vysoušeč vlasů revlon.