Jak odstranit barvu z paluby tlakovou myčkou? 5 snadných kroků!

Jak odstranit barvu z paluby tlakovou myčkou? Nejprve musíte znát povrch, se kterým budete pracovat, znát barvu, kterou budete odstraňovat, a vybrat si správný tlakový čistič, sledovat tlak po něm a mít na paměti bezpečnost.

Při tlakovém mytí je zásadní především způsob přípravy. Vyžaduje odstranění starého nátěru z jakéhokoli povrchu, který potřebuje čerstvý nátěr. Odstraňte starý nátěr, i když je to časově náročný a únavný úkol.

Tlakové mytí je vždy perfektní alternativou místo ruční práce. Vyžaduje také méně času a poskytuje lepší výsledky. Možná se také ptáte, proč byste měli k odstranění barvy z paluby používat tlakovou myčku. Tlakové mytí je užitečným nástrojem pro odstraňování nátěrů z kovu, betonu, dřeva a vnějších povrchů. Vyvolává vysoké úrovně tlaku, díky čemuž je efektivní, protože zkracuje čas na dokončení úkolu. Odborníci na tlakové mytí doporučují používat tlakovou myčku s tlakem od 2 000 PSI do 4 000 PSI. Přináší to účinnou sílu, když odstraníte oprýskanou barvu. Začněme číst tento článek!

Postup odstranění barvy z paluby pomocí tlakové myčky

Přátelé, přestaňte se starat o to, jak odstranit barvu z paluby tlakovou myčkou. Postupujte podle následujících kroků:

Krok č. 1. Znát povrch, se kterým budete pracovat

Nejprve zjistěte, jaký povrch budete čistit. Obvyklé projekty pro použití tlakových myček jsou vinyl, hliníkové obklady, dřevěné paluby a chodníky a tvrdé povrchy. Vysoký tlak funguje dobře na štuky, paluby, beton, dřevo, zdivo a ploty. Při čištění exteriéru domu použijte tlakovou myčku. Je to základní metoda k odstranění barvy, jak doporučují odborníci. Základním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při tlakovém mytí, je bezpečnost. Když vykonáváte práci sami, noste ochranný oděv a brýle.

Krok #2. Znát nátěr, který má být odstraněn

Odstraňte typ barvy, ale ujistěte se, co to je. Většina exteriéru domu používá barvy na vodní nebo latexové bázi. Tato barva není houževnatá, protože je založena na oleji. Je to také snadné, když jej odstraníte. Jaké vodítka vám však mohou pomoci určit typ barvy natřené ve vašem domě? Ten na vodní bázi je tenčí, jak zasychá a také ukazuje textury přímo dole. Olejový typ barvy je jaksi méně průhledný. Při švihání se snadno neodlepuje. Zde je návod, jak odstranit barvu tlakovou myčkou.

Krok #3. Vyberte si vhodnou tlakovou myčku

Některé tlakové mytí barvy vyžaduje silnější proud tlaku ve srovnání s měkkými mycími pracemi, jako je čištění střechy. Pronajměte si zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám. Řádně odstraňte starý nátěr a pracujte s tlakovou myčkou s tlakem 2000 psi nebo i vyšším. Začněte na 2 000, ale lepší je nastavit na 3 000, abyste efektivně odstranili barvu. Vyberte vhodnou rozprašovací trysku pro provedení práce. V půjčovnách jsou také různé trysky, které se mohou pohybovat od nula stupňů do šedesáti pěti stupňů. Tryska s nulovým stupněm se používá zřídka kvůli extrémním tlakům vody, jako je úzký typ pole postřiku. Pro efektivní odstraňování nátěru je lepší zvážit patnáctistupňovou trysku. Poté rozstřikuje vodu v širším oblouku, který odstraňuje barvu, i když není dostatečně silná, aby způsobila poškození povrchu.

Krok #4. Sledujte jeho tlak

Když se rozhodnete pro cestu DIY, sledujte tlakovou myčku a její tlak. Získejte dostatečný tlak, abyste barvu co nejlépe odstranili. Nechte si počáteční nastavení otestovat na neškodných věcech, například ve spodním rohu. I když může dojít k chybám, přesto začněte v tlakové myčce s nižším nastavením. Typ a barva identifikovaného materiálu vám umožní správně měřit tlak. To zajistí, že odstraníte barvu a zachováte obklad neporušený. Olejový typ barvy vyžaduje vyšší tlak ve srovnání s latexovou domácí barvou. Vědět, proč moje tlaková myčka nevytváří tlak a jak vytvořit tlakovou myčku.

Krok #5. Vždy upřednostňujte bezpečnost

Tlaková myčka je skutečně mocným nástrojem, s nímž je třeba manipulovat s maximální opatrností. Jiní kutilové zvládají drobné práce ve svých domovech. Najměte si odborníka, když zvládnete složité tlakové typy čištění. Při použití tlakové myčky k odstranění barvy z paluby se však řiďte následujícími bezpečnostními tipy.

  • Noste nějaké bezpečnostní vybavení, jako jsou dlouhé kalhoty, rukavice, boty, chrániče sluchu.
  • Při použití tlakové myčky nikdy nepoužívejte stoličky nebo žebříky. Použijte hůlky, prodlužovací nástavce, & nástavců, když eliminujete barvu
  • Buďte pozornější k okolí. Vyhněte se tomu, když pracujete před domácími mazlíčky, dětmi a & náhodní kolemjdoucí.
  • Nasměrujte požadavek směrem dolů, dokud nenajdete pohodlí při používání tlaku

Pracujte s uznávaným profesionálem

Pokud stále není barva v palubě odstraněna tlakovou myčkou, je vždy lepší spolupracovat s renomovaným profesionálem. Člověk by měl nabízet služby nejvyšší kvality za vynikající cenu. Chcete-li vyřešit své obavy, obraťte se na někoho ve vašem okolí.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak odstranit barvu z paluby tlakovou myčkou. Zvažte kroky k tomu, abyste nejprve poznali povrch, kde má být nátěr odstraněn, znali nátěr, vyberte vhodný tlakový čistič, sledujte jeho tlak a upřednostněte bezpečnost. Navíc spolupracujte s uznávaným profesionálem, který si poradí s extrémně náročným nátěrem v sadě!