Jak odpojit pračku? 5 snadných kroků!

Jak odpojit pračku? Zahrnují tři snadné kroky a jsem si jistý, že tyto věci zvládnete bez problémů.

Při zařizování domova se po domě přesouvají především spotřebiče a věci, aby umístění věcí šlo hladce a vypadalo vůbec čistě. I když v tomto případě je to jinak. Podložka je předmět, který bude umístěn na jednom místě, což znamená, že jej nelze tak snadno odpojit.

Obvykle ji lze nalézt na jednom místě, což znamená, že by měla být ve vašem suterénu, venku, v pračce nebo v mnoha různých oblastech, kam byste chtěli pračku umístit. Na tomto místě bude sedět roky, měsíce a týdny, protože není potřeba stroj přemisťovat. Co když to však chcete přesunout? Za prvé, měli byste znát základy procesu, takže se ptáte sami sebe, jak můžete odpojit pračku? Jeho dokončení vyžaduje mnoho metod, takže si musíte pečlivě přečíst pokyny, které vám byly poskytnuty, jeden po druhém. Bude to chvíli trvat, ale slibuji vám, že to bude stát za čas, který strávíte odpojením.

Postup odpojení pračky

Jak odpojit pračku? Bude to dlouhý proces, ale zkrátí ho, abyste ho mohli snáze splnit. K tomu máme pro vás speciálně vytvořené kroky, abyste mohli být připraveni; použijte jej jako základ pro odpojení všech přípojek v pračce:

Krok č. 1. Vypnutí vodních ventil

Pokud jde o odpojení, ventily jsou první věcí, kterou byste měli odstranit, protože zdroj vody pro pračku pochází. Pokud zůstane otevřená, může přetéct a způsobit poškození zařízení. Obvykle je vidět za podložkou nebo v připevněné krabici na podložku a může být umístěna vzadu. Chcete-li vyjmout přípojky vodního ventilu z pračky, musíte je vypnout ve směru hodinových ručiček, dokud je nebudete moci dále otáčet. To znamená, že vodní ventily jsou uzamčeny a že nedojde k rozlití vody, pokud náhodně roztrhnete hadici nebo se jí dotknete v dalších krocích, ke kterým dojde.

Krok č. 2. Umístění stroje tažením nebo odtažením od zdi

Nyní tento krok můžete provést buď sami, nebo s někým, koho znáte, kdo vám může pomoci stroj přenést. Uvědomte si prosím, že bude náročná na údržbu, protože má strojní zařízení, díky kterému je sama o sobě těžká i bez obsahu oděvů nebo vody v pračce.

K provedení tohoto kroku existují dvě části: ať už pracujete sami nebo s partnerem. Za prvé, pokud pracujete sami, budete jej muset chytit z jedné strany a pomalu posouvat dopředu, abyste se ujistili, že nevydává žádný zvuk.

Poté zopakujte postup na opačné straně stroje. Nyní, pokud máte někoho, kdo vám pomůže, můžete toho dosáhnout tak, že zatáhnete za obě strany současně, takže stroj zůstane daleko od stěny, čímž se uvolní prostor pro jeho zadní část, aby bylo možné jej odhalit a neměli žádné problémy při manipulaci, kdykoli to bude potřeba. . Dbejte na to, abyste stroj pomalu táhli co nejdále, aby nedošlo k namáhání hadic; mohou se roztrhnout a může se z nich vylít voda, což způsobí jiskření elektřiny. V ideálním případě doporučujeme, aby se vám prostor zezadu vešel, abyste šli zezadu za strojem. Nyní odpojte zařízení, abyste zajistili bezpečnost. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, že pračka LG při odstřeďování vydává hlasitý zvuk.

Krok č. 3. Odpojení nebo odstranění všech hadic

Nyní, když k tomu došlo, měli byste z pračky odstranit všechna připojení hadic. Je potřeba odstranit několik spojení a dnes je všechny odpojíme. Pro začátek zde jsou některá připojení, která uvolníme a odpojíme. Budete muset otočit horní část šroubu ze stroje, zvláště pokud jsou připevněny k některým svorkám. Proč? Bude to těsný střih, který bude těžké odstranit, pokud vůbec. Poté jsou konce hadic nasměrovány do kbelíku, aby veškerá voda vytekla. Alternativně je můžete umístit do odpadu spolu s krabicí na pračku.

Nyní ze zdi; k tomu budete muset otočit konce proti směru hodinových ručiček, dokud se hadice neodpojí od stroje. Je-li to nutné, možná budete muset použít kleště nebo hasák, zvláště pokud jste se podložky po nějakou dobu nedotkli. Nakonec byste měli udělat odstranění vypouštěcí hadice. Nachází se v zadní části a každý proces vyžaduje jiný proces odstranění k jeho odpojení. Pokud nevíte, jak na to, prostudujte si některé pokyny. Nejlepší je také vědět, jak vyčistit vypouštěcí hadice praček.

It’s A Wrap!

Naučit se odpojit pračku nebylo nikdy tak snadné! Nyní, když víte, jak to udělat, neztrácejte čas a použijte jej, abyste zjistili, zda to funguje. Možná byste také chtěli vědět, jak připravit stroj na přesun, pokud nemáte žádné nápady, jak to udělat. Pokud vás zajímají podložky, můžeme vám o nich doporučit nějaké skvělé čtení. Můžete se dozvědět více a samozřejmě si to přečíst, pokud budete chtít. Zde je odpověď na to, kolik krychlových stop má velkokapacitní pračka. Nejlepší je také znát tipy na nákup pračky.