Jak odmrazit mrazničku bez vypnutí? 5 nejlepších hacků!

Má mraznička ve vaší lednici nahromaděný led a přemýšlela: „Jak odmrazit mrazničku, aniž byste ji vypnuli? Chcete -li se zbavit ledu uvnitř mrazničky, aniž byste ji museli vypnout, nejprve odstraňte všechny potravinářské výrobky a poté použijte škrabku na led, ventilátor, fén, horkou látku nebo vysavač.

Tyto materiály vám pomohou rychle rozmrazit mrazničku, aniž byste museli lednici vypínat. Kromě toho je pohodlnější rozmrazit mrazničku tím, že se budete řídit hacky, které nevyžadují, abyste lednici vypnuli, protože kvalita jídla v chladničce nebude ovlivněna.

K udržení vynikající kvality a výkonu vaší chladničky je často nutné odmrazování mrazničky. Můžete si všimnout, že se ve vaší mrazničce hromadí led a mnoho dalších faktorů způsobuje mráz v mrazničce.

Mějte tedy na paměti, že ho musíte okamžitě rozmrazit, když si všimnete, že nános ledu má tloušťku alespoň ¼ palce, aby se předešlo dalším problémům.

Přečtěte si, jak vás naučíme nejlepší hacky, které můžete zkusit rychle rozmrazit.

Hacky k rozmrazení mrazničky, aniž byste ji vypnuli

K chladničce je připojeno několik mrazniček, takže její vypnutí, když jste chtěli pouze odmrazit mrazničku, by mohlo ovlivnit další produkty uložené v chladničce. A samozřejmě, než začnete rozmrazovat mrazničku, musíte vyjmout všechny produkty v ní uložené a přenést je na neuvěřitelnější plný led. S tím můžete vyzkoušet pět nejlepších hacků, jak rozmrazit mrazničku, aniž byste ji vypnuli.

Hack č. 1. Pomocí škrabky

Použití škrabacího nástroje k odstranění tvorby ledu v mrazničce je jednou z tradičních metod jeho rozmrazování. Škrábejte vytvořený led, ale dejte pozor, abyste to nepřehnali, protože by to mohlo poškodit mrazák. Kromě toho by škrabka na led mohla být také použita u následujících hacků, o nichž bude řeč později.

Hack č. 2. Pomocí ventilátoru

Chcete -li rychle rozmrazit mrazničku, je jednou z nejběžnějších možností umístění ventilátoru před otevřenou mrazničku. To však nejlépe funguje rychle, pokud je atmosféra ve vašem domě dostatečně teplá, aby mohla cirkulovat při použití ventilátoru.

Poté nechte mrazničku otevřenou poté, co jste ji vyprázdnili, a usaďte ventilátor těsně mimo mrazničku. Roztátí ledu trvá déle, takže pokud nechcete déle čekat, přejděte k dalšímu hacku, který můžete vyzkoušet.

Hack č. 3. Pomocí fénu

Než použijete k odmrazování vaší mrazničky mrazničku, mějte na paměti některá základní opatření. Riziko úrazu elektrickým proudem existuje, zejména pokud používáte zapojenou sušičku, takže se můžete rozhodnout použít přenosnou. Další věcí je, že mrazničku lze snadno poškodit, pokud byste na ni použili fén špatně.

Pokud dáváte přednost tomuto hacku, namiřte fén na led a zabraňte kontaktu kabelu s mokrým povrchem, pokud přenosný nepoužíváte. Dbejte na to, abyste fén nemířili přímo na stěny mrazničky, protože by to mohlo způsobit určité poškození. Dále, když se zdálo, že led změkl, můžete použít nástroj, jako je škrabka, k rychlému vytažení ledu, ale nezapomeňte, abyste se vyhnuli nárazu na stěny mrazničky.

Hack č. 4. Použití horké látky

Můžete také zkusit použít horký hadřík k rychlému odstranění nahromaděného ledu z mrazničky. Předtím ale noste ochranné rukavice, aby vaše ruce nebyly v horku, nebo použijte kleště, abyste drželi horkou látku. Jakmile budete připraveni, nalijte na hadr trochu alkoholu a naneste jej na led. Tato metoda je výhodná, zvláště když máte v mrazničce jen tenčí vrstvy ledu.

Hack č. 5. Pomocí vakua

Chcete -li rozmrazit chladničku pomocí vakua, nastavte její přepínač na možnost foukání, namiřte ji na led a začněte ji foukat shora dolů. Jakmile nahromadění ledu začne měknout, přepněte na vakuu možnost a nasajte vodu a led.

Tento postup opakujte, dokud mrazničku důkladně nevysušíte. Tento hack však může být příliš riskantní na to, abyste to zkusili, stejně jako když používáte fén, protože vás může zasáhnout elektrickým proudem, takže před vyzkoušením dodržujte některá bezpečnostní opatření týkající se vysavače.

Závěr

A to je pět nejlepších tipů, jak rozmrazit mrazničku, aniž byste ji museli vypnout! Rozmrazování mrazničky může být trochu časově náročné, ale je nejlepší to provádět pravidelně, aby byla vaše lednička účinná.

Některé hacky mohou být příliš riskantní na to, abyste je vyzkoušeli, takže pokud s tím dáváte přednost, zacházejte se zařízením bezpečně.

Kromě toho, i když je to skvělá volba, nechat chladničku zapnutou, zatímco se pokoušíte rozmrazit mrazničku, aby byla zachována kvalita ostatních potravin uvnitř, může také spotřebovávat více elektřiny, takže na to pamatujte. Bez ohledu na to, chcete-li něco přidat ke svým současným znalostem, přečtěte si, jak často byste měli mini-lednici odmrazovat.