Jak odkazovat na darovací stránku PayPal? Snadný průvodce v 5 krocích!

Jak vytvořit odkaz na darovací stránku PayPal? S technologií, kterou právě teď máme, se internet stále více stává něčím novým a vzrušujícím. Díky tomu můžeme prozkoumávat, vytvářet a budovat pomocí zdrojů internetu mnoho věcí, a tak lidem při prozkoumávání jeho okolí poskytnout více nápadů.

I když je dnes situace taková, není zaručeno, že se lidé dostanou do izolace tím, že budou celý den sedět a dívat se před své počítače nebo telefon. Někteří stále raději jdou ven a komunikují, a proto někteří ještě tolik neznají, jak věci fungují. Dozvíme se o tom více.

Díky situaci, ve které se dnes nacházíme, se lidé při nákupu něčeho více seznámili s bezdrátovými platbami. Jedním z příkladů aplikace, kterou k tomu používáte, je PayPal. S tím můžete platit virtuální kredity, které představují skutečné peníze, zasláním na číslo jiného uživatele, takže nákupy jsou snadné. Dnes se o tom dozvíme více, protože PayPal nabízí mnoho funkcí, které někteří lidé možná nevěděli. S online měnou můžete přispívat lidem, kteří to potřebují. Dnes se tedy naučíme, jak můžete odkazovat na darovací stránku PayPal. Při čtení dávejte pozor na některá klíčová slova. Pojďme.

Kroky k propojení s darem PayPal

Jak vytvořit odkaz na darovací stránku PayPal? Ne každý je obeznámen, a proto jsme přišli s několika pokyny, jak jednodušeji vytvořit odkaz na darovací stránku PayPal. Díky tomu pro vás bude propojování nebo provádění věcí v aplikaci přístupnější, protože nyní pro ni máte nápady:

Krok č. 1. Přihlášení ke svému osobnímu účtu PayPal

Samozřejmě, než budete chtít tento proces provést, musíte se nejprve přihlásit ke svému osobnímu účtu PayPal, abyste mohli provádět věci v aplikaci. Pokud jste nový, vytvořte si nový účet a vyplňte všechny potřebné informace, aby systém zaregistroval všechny potřebné kontakty a znalosti.

Po přihlášení ke svému účtu se na displeji zobrazí některá tlačítka. Může to být rozbalovací seznam nebo lajky, protože PayPal prochází během celého roku několika aktualizacemi, což vede ke změně věcí, které mohou lidem buď pomoci, nebo jim zkomplikovat život, aby se v něm orientovali. Ujistěte se, že po přihlášení nic nestisknete. Pokud budete alespoň postupovat podle kroků, nebude vám to dělat potíže při procházení některých důležitých tlačítek v průběhu procesu. Bez dalších okolků přejděme nyní k dalšímu kroku procesu. Abychom tento úkol splnili, dnes klikneme na spoustu tlačítek. Vědět, jak se přihlásit ke svému účtu PayPal.

Krok č. 2. Kliknutím na několik tlačítek

Nyní, když jsme v nabídce rozhraní aplikace, měl by se po klepnutí v pravé nebo levé horní části webové stránky objevit rozevírací seznam v závislosti na verzi vaší aktualizace. Až tam budete, možná budete chtít najít tlačítko s nápisem „Služby obchodníků“. Přesměruje vás na nový odkaz. Jakmile vás přesměruje na nový odkaz, musíte stisknout „Dary“. Současným stisknutím tlačítek se dostanete na různé webové stránky nebo webové stránky, které jsou propojeny prostřednictvím aplikace. Počkejte prosím chvíli, protože stránka může mít nějaké problémy nebo prochází nějakou údržbou. V případě potřeby pouze obnovte.

Krok č. 3. Získání vlastního personalizovaného html kódu pro darovací stránku

Nyní, když vás to přivedlo na stránku, kterou potřebujete, je nyní čas sledovat, co vám web říká. Bude vám zasílat výzvy, abyste mohli kdykoli získat svůj vlastní personalizovaný HTML kód pro propojení některých věcí. Můžete to použít i na jiných stránkách a ne jen jedné věci se líbí tato nebo podobná. Chvíli prosím počkejte, protože zpracování může chvíli trvat, než se zobrazí na obrazovce. Aplikace vygeneruje odkaz, který můžete použít na své darovací stránce nebo webu. Jakmile získáte kód HTML, vložíte jej na svůj web tam, kde chcete tlačítko zobrazit. Vytvoří na něj přímý odkaz.

Můžete se také rozhodnout získat odkaz namísto vkládání kódu HTML. Alespoň tak pro vás bude snazší odkazovat bez potíží a starostí, které vkládání způsobuje. Pokud selže, budete muset začít znovu od začátku. Bude to těžké, že? Je lepší to udělat správným způsobem, aby se to nestalo. Může být také zajímavé přečíst si, jak získat upozornění na dary na twitchi a jak po darování učinit GoFundMe anonymním.

It’s A Wrap!

Nyní, když jste se naučili, jak vytvořit odkaz na darovací stránku PayPal, bude pro vás mnohem snazší procházet aplikací s lehkostí, než jak jste ji používali dříve. S propojením se vám bude mnohem snáze manipulovat a celková práce vám nebude dělat takové překážky. Když mluvíme o dárcích přes PayPal, máme pro vás spoustu článků, které vám doporučujeme přečíst. Zde je návod, jak nastavit dar PayPal v případě, že budete potřebovat průvodce nastavením PayPal pro váš dar, viz tento článek.