Jak odemknout lednici Samsung? 3 nejlepší způsoby!

Zajímá vás, jak odemknout lednici Samsung? Přestaňte se divit a začněte číst tento článek. Lze jej otevřít stisknutím spínače dveřního alarmu na tři sekundy nebo dokud nezaznamenáte zvonek. S touto funkcí přichází pouze několik modelů.

Výdejníky vody i ledu jsou vypnuté, ale zbytek řídicí jednotky nadále funguje. Chladnička Samsung má několik různých zámkových mechanismů v závislosti na modelu.

Příkladem je zámek ovládání, rodičovský zámek nebo zámek dávkovače. Tyto zámky jsou nezbytné pro zabránění dětem v manipulaci s konfigurací nebo v neúmyslné změně věcí, kdykoli narazíte do panelu. Výdej vody a ledu je rovněž zakázán rodičovským zámkem nebo zámkem dávkovače. Když se pokusíte použít desku a rozsvítí se ikona zámku, nebo když panel jednoduše odpoví pípnutím, je čas je odemknout. No, to je jen přehled. Pokračujte ve čtení a objevte více.

Způsoby odemknutí chladničky Samsung

Chladnička Samsung má různé typy zámků a my budeme diskutovat o všech těchto zámkech, které vám pomohou pochopit, jak odemknout lednici Samsung. Níže jsou uvedeny typy zámků, takže začněme číst dále.

#1. Automated Control Locking (ACL)

Zámek automatického ovládání chladničky Samsung je nejčastějším zámkem na lednici Samsung. Takový zámek se aktivuje automaticky, aby bylo zaručeno, že konfigurace ovládacího panelu nebudou změněny. Důležitost přístupu k panelu na lednici Samsung vám bude jasná. Naštěstí jsou pokyny obvykle vyvěšeny přímo na řídicí jednotce. Stisknutím tlačítka alarmu dveří na panelu po dobu 3 sekund otevřete zámek automatického ovládání. Umožní vám přístup do řídicího centra a změnu konfigurace jednotky. Tento ovládací panel může zůstat aktivní, jakmile byl odemčen po dobu 1 minuty bez použití. Tento zámek se poté sám znovu připojí.

#2. Zamykání dávkovače

Zámky dávkovače se staly náročnější než zámek řídicí jednotky. V lednici Samsung jsou dávkovače uzamčeny různými způsoby. Chcete-li otevřít bezpečnost dávkovačů na lednici Samsung se zámkovým tlačítkem vedle symbolů dávkovačů na ovládací jednotce, stiskněte tlačítko třikrát během 10 sekund. Pokud jste zásobníky správně uzamkli, rozsvítí se kontrolka nad tlačítkem zámku, na které jste klikli. Toto světlo by zhaslo, pokud byste stejným způsobem odemkli jeho dávkovače.

Samsung Family Link je připojen k několika chladničkám Samsung. Tato lednička musí být uzamčena pomocí aplikace v ovládacím centru. Vstupte do aplikace pro správu chladničky na panelu, zvolte konfiguraci chladničky a stiskněte symbol zámku vedle dávkovačů. Aktivuje zámky dávkovače jednotky. Chcete-li použít desku k odemknutí dávkovače, rychle otevřete aplikaci pro správu chladničky, přejděte do konfigurace chladničky a zvolte tlačítko pro odemknutí.

#3. Dětská bezpečnostní pojistka

Často je nezbytné zamknout celou ledničku nebo ji používat pouze k chlazení věcí. Chladničky Samsung mají možnosti dětského zámku, které jsou ideální pro rodiny s malými dětmi. Rodiny tuto možnost obvykle využívají s dětmi, které jsou dostatečně staré na to, aby šly do lednice, ale nejsou dost staré na to, aby dělaly problém nebo si hrály s tlačítky. Dětský zámek deaktivuje dávkovače a omezuje přístup k ovládací desce.

To ochrání nastavení chladničky a také zabrání tomu, aby dítě rozlilo vodu přes dávkovače. Jeho dětská pojistka se aktivuje stejným způsobem u všech chladniček Samsung. Podržením vypínače výrobníku ledu po dobu 3 sekund aktivujete nebo deaktivujete dětský zámek na jakékoli lednici Samsung. Zařízení vydá menší melodickou poznámku, aby vás upozornilo, kdykoli je zámek aktivován nebo deaktivován.

Proč by měla být lednička Samsung uzamčena?

Chladnička Samsung je vybavena řídicí jednotkou, kterou lze použít k přizpůsobení nastavení vašeho spotřebiče. Nechtěli byste, aby došlo k náhodnému nárazu této řídicí jednotky nebo dokonce k úpravě konfigurací bez vašeho vědomí. Samsung vytvořil funkci Automatic Control Locking, která uzamkne ovládací centrum, když se nepoužívá. Tento zámek se obvykle aktivuje vždy, když není ovládací panel po určitou dobu používán.

Jeho Dispenser Lock je dalším dobrým zámkem na lednici Samsung. Kdykoli je tento zámek zapnutý, nikdo nebude moci dostat led a vodu z lednice. Podle mých zkušeností je to ideální prostředí pro rodiče s malými dětmi. Podle mých zkušeností je to skvělé prostředí pro rodiny s malými dětmi. Kromě konfigurací stojanu umožňují zámky stojanu také přístup ke zbytku řídicí jednotky.

Dětský zámek a zámek ovládání je posledním typem zámku na lednici Samsung. Tato možnost zastaví výdejní stojany nebo uzamkne ovládací panel. V podstatě chrání ovládání chladničky před dětmi. Jsem si jistý, že vidíte mnoho výhod každého z těchto zámků. Na lednici Samsung je skvělé to, že tyto funkce lze snadno nastavit a odstranit. Také by vás mohlo zajímat informace o problémech s lednicí Samsung a jejich odstraňování.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili odemykat lednici Samsung. Chladnička Samsung má tři typy zámků a všechny tři mají svou odpovědnost. Otvíráme ledničku Samsung není tak těžké, pokud jste si všech takových vln dobře vědomi. Možná si také budete chtít přečíst o tom, proč moje lednička nechladí a kolik lednice váží. Děkujeme, přátelé, že jste s námi zůstali.