Jak odemknete pračku Whirlpool Duet? 4 snadné kroky!

Je vaše pračka Whirlpool duet zamčená a nyní ji chcete odemknout, ale jak odemknout pračku Whirlpool duet? Odblokování pračky je stejně jednoduché jako zapojení do rozvaděče. Takže pokračujte ve čtení článku, abyste odemkli pračku nejsnáze.

Dutová pračka společnosti Whirlpool má působivé vlastnosti a funkce. Na praní prádla spotřebuje méně vody a elektřiny, než jsou kritéria Energy Star stanovená agenturou USA Energy and Environmental Protection Agency.

Pračka Whirlpool duet vyčistí všechny nečistoty a prach z vašeho oblečení s použitím o 68 % méně vody a o 67 % méně elektřiny. K dosažení tohoto cíle pračka využívá gravitaci spolu s elektřinou pro omílání prádla. Bohužel, myčka Whirlpool duet někdy dostává signály o pokračování pracího cyklu kvůli nějaké chybě v systému. Z tohoto důvodu zůstanou dvířka zamčená i po dokončení cyklu. Odemknout dveře však může jednoduchý reset nebo ruční metoda odemykání. V každém případě, pokud je vaše pračka Whirlpool duet uzamčena, můžete ji rychle odemknout podle následujících kroků.

Tipy, jak odemknout pračku Whirlpool Duet

Jak tedy odemknete duální pračku Whirlpool? Níže uvádíme několik skvělých tipů, které vám pomohou snadno a rychle odemknout pračku Whirlpool.

Tip č. 1. Restartujte pračku

Možná budete muset restartovat pračku. Odpojte pračku a počkejte tři minuty. Poté pračku znovu zapojte a dvířka pračky se sama odemknou. Restartování pračky může odemknout pračku, takže nejprve můžete zkusit tento tip. Můžete si také přečíst o tom, jak resetuji pračku Maytag a jak resetuji pračku Kenmore.

Tip č. 2. Stisknutím tlačítka zámku ovládání

Podívejte se, zda má vaše pračka Whirlpool tlačítko zámku ovládání. Stiskněte to tlačítko. Vydržte tři sekundy. Zkontrolujte uživatelský ovládací panel. Pokud tlačítko zámku ovládání zmizelo, měli byste zámek dveří uvolnit.

Tip č. 3. Pomocí metody vypouštění a odstřeďování

Resetování whirlpool duet pračky je podstatou jejího udržení v dobrém stavu. Pro resetování pračky whirlpool duet postupujte podle následujících kroků: Zrušte vhodný probíhající cyklus, který jste aktivovali pro praní prádla. Poté stiskněte tlačítka vypouštění a odstředění. Voda vyteče a vaše pračka dostane signál o dokončení cyklu. Dvířka pračky se v důsledku toho odemknou.

Způsob odemknutí zaseknutých dveří

Předpokládejme, že jste aktivovali možnost přidat oděv a nepřidali jste oblečení později. Dveře se zablokují a musíte pračku resetovat. Pozastavte mycí cyklus. Odpojte pračku a restartujte ji.

Kroky pro ruční odemknutí dvířek pračky

Odemknutí vířivé pračky bez napájení vysvětluje, že musíte dvířka odemknout ručně otevřením panelu na spodní straně pračky. Pro ruční odemknutí dvířek pračky postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok č. 1. Odpojte pračku

Vypněte vypínač a odpojte pračku.

Krok č. 2. Vyjměte panel špičky

V přední spodní části pračky je panel pojmenovaný jako spodní panel. Tento panel musíte otevřít odstraněním tří šroubů. Poté, po odstranění šroubů pomocí plochého šroubováku, vytáhněte panel tahem směrem k sobě.

Krok č. 3. Přístup k sestavě dveřní západky

Vezměte ruku do panelu a najděte sestavu západky dvířek na pravé straně dvířek pračky.

Krok č. 4. Zatáhněte za poutko ve tvaru slzy

Pod ouško ve tvaru slzy je připojeno poutko ve tvaru slzy. Musíte vytáhnout ten štítek dolů. Poslouchejte cvaknutí, abyste se ujistili, že se dveře odemkly.

Jak se vyhnout zamknutí dveří v budoucnosti?

Pokud dojde k nějaké chybě, musíte resetovat své notebooky nebo počítače. Stejné pravidlo platí i pro myčku whirlpool duet, jelikož tento inteligentní stroj funguje i jako počítač. Resetování pračky jednou za měsíc nebo dva je lepší než ruční odemykání dvířek pračky. Odemykání dveří je frustrující a časově náročný proces. Všichni jsou tak zaneprázdněni dokončováním domácích prací, že nemáme čas navíc na jejich opravu.

Víkendy jsou samozřejmě pro zábavu. Ne pro otevírání a zavírání šroubů. Také se řiďte tímto základním průvodcem, abyste zabránili zamykání dveří; Nikdy nezavírejte dvířka pračky příliš velkou silou, mohlo by dojít k poškození západky dvířek. Pokud dvířka pračky nejsou odemčená, otevřete je ručně. Použití síly na dvířka může způsobit poruchu. Ujistěte se, že spolu s dvířky pračky nevisí žádná látka, jako je kapesník nebo ponožka, což má za následek přilepená dvířka. Nepokoušejte se měnit nastavení cyklu během probíhajícího cyklu. Místo toho nejprve stiskněte tlačítko napájení a poté proces resetujte. Stisknutí tlačítek může zmást počítač ostřikovače. Pokud máte zlobivé děti, aktivujte dětskou pojistku, abyste zabránili vniknutí do pracího cyklu. No, každopádně, pokud ještě pračku Whirlpool nemáte, je nejlepší vědět, kolik stojí pračka a sušička Whirlpool Cabrio a recenze na pračku Whirlpool Smart Cabrio WTW8700EC.

Je to obal!

Odemknutí dveří je snadný úkol pomocí jednoduchých pravidel uvedených výše. Pokud se však chcete vyhnout případným komplikacím, neexperimentujte se svou pračkou. Místo toho okamžitě resetujte pračku, pokud dojde k chybě zámku dveří pračky Whirlpool. Tato účinná strategie resetování vám pomůže udržet pračku v dobrém stavu po mnoho let. Doufám, že jsme odpověděli na vaši otázku: jak odemknete duet pračku Whirlpool? Přečtěte si související články; vědět, kde koupit spínač víka pro pračku Whirlpool a co znamená F28 na pračce Whirlpool.