Jak odebrat mrazničku z mini lednice? 5 jednoduchých kroků, které je třeba dodržovat!

Mnoho lidí chce vědět, jak vyjmout mrazničku z mini lednice. Jste jedním z nich? Pak jste na správném místě. Nedoporučuje se odpojovat nebo vyjímat mrazničku z minichladničky, protože její potrubí obsahuje chladivo, které při poškození způsobí nefunkčnost celé chladničky.

V mnoha případech lednice přestane fungovat po pokusu o odpojení nebo vyjmutí mrazničky. Pro vaši informaci, z mrazáku pochází chlazení celé lednice.

Odpojením mrazničky bude vaše mini lednička k ničemu. Odpojit mrazničku od lednice ale není nemožné. Pokud to uděláte přesně, můžete to udělat bez úniku plynu.

Kroky k odebrání mrazničky z mini lednice

Chladivo je to, které chladí mrazničku i lednici Bez ní bude lednice jako každá jiná skříň ve vaší kuchyni. Níže jsou uvedeny kroky, které je třeba provést při odpojování mrazničky od mini chladničky. Jak tedy vyjmout mrazničku z mini lednice?

Krok č. 1. Zjištění designu mini lednice

Pamatujte, že ne všechny mini ledničky mají podobný design. Každý z nich má jiné umístění, pokud jde o jeho poplácání. Než začnete, nejprve zjistěte strukturu a design mini-chladničky. Můžete zkusit vyhledat design mini lednice na Googlu a hledat plán jeho struktury. Můžete také zkontrolovat uživatelskou příručku dodanou s vaší jednotkou, protože může obsahovat strukturu. Pokud ale nic nemůžete najít, odšroubujte tyto šrouby vzadu, protože je mohou obsahovat. Toto je přihrádka, která obsahuje šrouby, které jsou připojeny k vnitřní části vaší jednotky.

Krok č. 2. Umístění potrubí chladiva

Jakmile již sejmete krycí plech, další věc, kterou musíte udělat, je vyhledat potrubí chladiva. K tomu může být nutná baterka. Obvykle probíhá z mrazicího prostoru směrem k chladničce. Jen si vezměte na vědomí její linii, nezkoušejte ji zatím přesouvat. Dále určete materiál potrubí a zjistěte, zda jej lze ohnout či nikoli. Znovu nemůžete trubkou hýbat, protože to může vést k úniku, což může mít vliv na lednici i na vaše zdraví.

Krok č. 3. Plánování, jak odstranit potrubí

Nemůžete okamžitě přesunout nebo odpojit mrazničku. Než to uděláte, musíte nejprve vymyslet plán. Nejčastěji jsou trubky vyrobeny z křehkého materiálu. V případě, že trubku ohnete, může prasknout, což povede k úniku. S ohledem na to je nezbytné plán znovu přezkoumat před jeho implementací. Měli byste také vyzkoušet, jak ohnutá nebo zkroucená trubka zvládne.

Krok č. 4. Odpojení mrazničky

V tomto kroku můžete pokračovat v odstraňování šroubů mrazničky a jemném vytahování mřížky mrazničky. Poté musí být trubka chladničky odtažena. Pamatujte, že jediným příběhem o jejich chlazení v chladničce je mraznička, takže byste ji neměli úplně odříznout.

Jinými slovy, mraznička musí být uložena uvnitř vaší mini-chladničky, aby fungovala. Při vytahování potrubí chladiva byste měli být opatrní. Vyhněte se tahání silou, aby nedošlo k poškození.

Krok č. 5. Připevnění potrubí vzadu

Jakmile trubku chladiva úspěšně vyjmete z mrazničky, měli byste ji připevnit na zadní stranu. To má zajistit, že mraznička bude vybavena chlazením. K upevnění potrubí chladiva lze použít pásku. Buďte při tom mimořádně opatrní. Páska pomůže zabránit tomu, aby trubka spadla do středu chladničky.

Zajistěte potrubí, aby nespadlo. Při držení potrubí chladiva použijte dostatek pásky. Jakmile je nahrávání provedeno, můžete začít spojovat další kousky. Zajistěte, aby nebyly odhaleny všechny vnitřní části.

Z vnějšího zásobníku nesmí vycházet žádná část. Pokud jste vše udělali správně, můžete již přihrádku vrátit pomocí šroubů. Nakonec otestujte svoji mini ledničku. Dokud jste tento projekt provedli správně, všimnete si, že mraznička již nefunguje. Nebude přítomen žádný mráz.

Je to zábal!

Pokud chcete mít více úložného prostoru, můžete mrazničku své mini ledničky odříznout. Toho dosáhnete dodržováním kroků, jak vyjmout mrazničku z mini lednice. Pamatujte však, že i když lze mrazničku odpojit od lednice, není vhodné ji úplně odpojit.

Pamatujte, že mraznička funguje přes potrubí připojené na zadní straně, které obsahuje freon nebo chladicí plyn.

Úplné odpojení mrazničky od chladničky bude mít za následek únik tohoto plynu, což způsobí, že lednička přestane fungovat. Pokud je to možné, můžete nastavení mrazničky pouze otáčet v nejnižším režimu, než ji vyjímat. Další články získáte kliknutím sem, jaké jsou rozměry mini lednice. Děkuji za přečtení!