Jak oblékat Maxi šaty na svatbu

Přečtěte si dva faktory, jak obléknout maxi šaty na svatbu, abyste se ujistili, že budete i nadále vhodná pro danou příležitost. Budete také vědět, zda jsou maxi šaty povoleny na svatbách, pro začátek.

Vlastníte jednoduché šaty, které mohou postrádat styl, aby se hodily na příležitost, jako je svatba? Pak si můžete přečíst tyto tipy, jak obléknout obyčejné šaty na svatbu jako alternativu k maxi šatům.

Jak upravit Maxi šaty na svatbu

Znáte kód oblékání

Před čímkoli jiným zkontrolujte dress code uvedený na svatební pozvánce. To vám pomůže obléknout maxi šaty podle preferované formality páru na svatbu.

Můžete například zkontrolovat, zda je celkový styl maxi šatů formální, poloformální nebo ležérní, abyste věděli, zda byste s nimi měli na svatbu projít. Upravte maxi šaty s třpytivými doplňky a elegantní sponkou na formální svatbu.

Svatba se však může konat někde, kde to vyžaduje větší pokrytí, takže pokud mají maxi šaty odhalující vršek, noste šátek nebo bolerko. Na poloformální svatbu naopak maxi šaty kombinujte s mírně širokým páskem, jednoduchými lodičkami nebo i kotníčkovými kozačkami ve stejné barvě do kabelky.

A co neformální svatby? Maxi šaty jsou nejlepší volbou pro plážové svatby s neformálním dress codem a pro tento styl si můžete nechat vlasy rozpuštěné a zkombinovat maxi šaty s plochými, sandály, některými boho doplňky a kabelkou.

Zvažte sezónu

Dalším hlediskem je roční období během svatebního dne. Maxi šaty jsou poměrně univerzální, takže by mělo být snadné je upravit do každého počasí.

Pokud se účastníte letní nebo jarní svatby, kde může být teplo, vyberte si pastelové nebo potištěné maxi šaty vyrobené ze šifonu nebo jakékoli splývavé látky a pro pohodlí je spárujte s plochými nebo klínovými podpatky. Většina letních a jarních svateb se koná venku nebo na pláži, takže se chcete pohodlně pohybovat.

Na podzimní nebo zimní svatbu, kde potřebujete teplo, si vezměte šátek, bundu, bolerko nebo kardigan, zvláště na svatby, které se budou konat večer. Můžete si také vybrat maxi šaty tmavé barvy a pod nimi nosit legíny s uzavřenými podpatky pro větší třídu, aniž byste museli obětovat pohodlí.

Ale samozřejmě nezapomeňte zvážit, kde se svatba bude konat. Pokud je to venku, chcete něco, co vás ochrání před živly, jako je slunce nebo vánek.

A protože maxi šaty stejně schovají boty, možná přemýšlíte, že podpatky úplně ztratíte. Zde je návod, jak nosit ploché boty na svatbu na písek, trávu nebo dokonce na lodi.

Můžete si vzít na svatbu maxi šaty?

Maxi šaty můžete nosit na svatbu a dokonce patří k těm nejlepším šatům, které je třeba vzít v úvahu při návštěvě svatby. Délka maxi šatů nabízí krytí, takže by měla vyhovovat konzervativním kulturám.

Zde můžete zkontrolovat barvu, styl a látku maxi šatů, zda jsou vhodné pro konkrétní svatbu, které se účastníte. Například saténové a krajkové maxi šaty se hodí na formální svatby, semi-formální svatby mohou mít splývavé maxi šaty a neformální svatby obvykle umožňují maxi šaty bez rukávů.

Pak se ujistěte, že maxi šaty nejsou příliš odhalující a neupravíte je tak, abyste vypadali jako nevěsta. Vyhněte se například bílé a souvisejícím barvám, pak upravte maxi šaty s určitým zakrytím, zvláště pokud jsou bez zad nebo s hlubokým výstřihem.

Co si obléct přes Maxi šaty na svatbu

Pokud se chystáte na podzimní nebo zimní svatbu, musíte maxi šaty navrstvit, abyste zůstali v teple. Možná budete také potřebovat nějaké krytí na paže a hrudník, pokud církev pořádá svatbu.

Některé možnosti, které můžete nosit přes maxi šaty v závislosti na vrstvě a pokrytí, které chcete, zahrnují šátek, bolerko, kardigan, bundu nebo dokonce kimono. Pod maxi šaty můžete dokonce nosit vypasovaný dlouhý rukáv, pokud se hodí ke stylu a dress code svatby.

Je třeba klást důraz na to, abyste nevypadali příliš ležérně, ale také nechcete, aby se hodila ke svatební oslavě.

Jaké boty nosíte s Maxi šaty na svatbu?

Místo a téma svatby nakonec ovlivňuje boty, které musíte na svatbu nosit. I když jsou maxi šaty dlouhé, neměli byste pod nimi nosit žabky nebo gumové boty.

Zvažte pár elegantních bytů, pokud bude cílová svatba nepohodlná s podpatky. Ale co se týče podpatků, nikdy neuděláte chybu se špičatými podpatky, jehlovými botami, klínky, páskovými podpatky nebo dokonce kotníkovými kozačkami s maxi šaty.

Vyzkoušejte boty k maxi šatům a v zrcadle zkontrolujte, zda se hodí ke svatebnímu dress code a místu. Odsud by mělo být snadné obléci se nahoru nebo dolů.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Zjistili jsme, jak obléknout maxi šaty na svatbu, když jsme zkontrolovali dress code a zvážili roční období příležitosti.

Maxi šaty můžete vrstvit podle krytí nebo tepla, které potřebujete, a poté si vybrat boty, které se hodí na místo svatby pro pohodlí. Dejte nám vědět do komentářů, jak jste své maxi šaty nastylovali.